Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Hak Yol İslam Yazacağız
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 12:48 pm    ileti konusu: Hak Yol İslam Yazacağız Alıntıyla Cevap Gönder

Hak Yol İslam Yazacağız

Kör dünyanın göbeğine
Hak yol İslam yazacağız...
Kuşların gözbebeğine
Yola,ağaca,pınara
Esen yele,yağan kara
Yağmur yüklü bulutlara
Koç burcuna yay burcuna
Bebeklerin avucuna
Minarelerin ucuna
Bucak bucak,köşe köşe
Kara taşa,kor ateşe
Yıldıza,aya,güneşe
Askerlerin miğferine
Kağnıların tekerine
Keferenin heykeline
Her kapının eşiğine
Her sofranın kaşığına
Balaların beşiğine
Herkes duyacak,bilecek
Saklanmaz gayri bu gerçek
Yaprak yaprak,çiçek çiçek
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 12:50 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

Allah (cc) a emanet olun inşallah-ü Teâla
s.a[/code]
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 3:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O dediklerin lafla yapılmaz.Adam gibi pozitif bilim tahsil edersin.Atom bombası,nötron bombası imal edersin.Karşı taraf bir silahlanırsa sen üç silahlanırsın.Bilgisayayarı kendin yaparsın.Kendin program geliştirirsin.Onların elektronik sistemlerin karıştıracak aletler icat edersin.Göklere denizlere karalara hakim olursun.Buraya slogan yazmaya devam eden senin gibi salaklar oldukça,haç zirvede hilal sırtüstü olur kalır böyle.İslam 1300 küsur yıldır senin gibi salakları değil,hakiki müslümanları yetiştiremediği için bu gün bu halde.Senin camide yer kalabalığı yapmaktan başka bir işe yaradığın yok.Senin ruhun değil,işe yaramaz cismaniyetin islam.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 6:51 pm    ileti konusu: esselamünalyküm Alıntıyla Cevap Gönder

bak kardeşim senin bu sözlerinden sonra ben diyecek bi şey bulamıyorum sen benim ne yapıp ne yapmadığımı bilemezsin ve asıl benim hakkımda yorum yapamazsın beni duyuyormusun. sen yoluna ben yoluma benim yorumlarımın üzerine çıkmaya çalışma ben gene camide kalabalıkta olsa bulunuyorum sen ne yapıyorsun Allah aşkı için bana söle benim diyeceklerim bu kadar kardeşime ve hocama laf çarptırırsan sonu siteden atılmakta olsa bende sana onlara çarptırdığın lafların 3 mislni çarptırırım. ben salaklığımı kabul ediyorum hatta kabul dahi ediyorum ama durum ortada sizin ne yapmaya çalıştığınız bile bilinmiyo bizim kisi ise belli Hak Yol İslam Yazacağız bu lafımın üzerine laf koyamazsın bunu sölim sana öle veya böle seni ilgilendirmez ne şekilde yazacağım kendine ii bak. s.a
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Senin hakkında yorum yapma hakkını;siteye girer girmez bana saldırmakla bizzat sen verdin.Sağlanmış bir mutabakatın üzerine benzin dökmekle ne yapmayı amaçladığın buradan belli.Benim ne yapmaya çalıştığım çok açık ve belli.Çünkü ben senin sitene gelip orayı karıştıracak bir şey yapmıyorum.Senin oradaki düşüncelerinin üzerine limon sıkmıyorum.Ama sen burada dayatıyorsun.Git ne dikeceksen dik.Kolay gelsin.Bu senin hakkın.Çünkü sen kendini islamın sözcüsü seçmişssin bir kere.Laf anlamazsın sen.İyi bilirim.Kaç senedir bu işi başardınız bundan sonra da başarırsınız.Allah sizin gibi müslümanlardan,milleti emin eylesin.Senin hocanla da benim herhangi bir problemim yok.Olursa da aramızda çözeriz.Sana bir şey demek düşmez.Bak şu lafın bile ne kendini ne haddini bilmediğini gösteriyor.Özbeken üstad senin savunmana mı kaldı?Seni islamın 6.şartına davet ediyorum.
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 11:15 am    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

bak kadir abicim sen benim seni eleştirmeme açık kapı bırakma istersen abicim ne dersin bundan sonra ben artık bundan sonra bu yazıdan sonra bu konuya nokta koyuyorum isteyen istediğini yazsın ama sen ilk önce beni davet ettiğin yeri iyice öğren bu na nedersin.
Alıntı:
Özbeken üstad senin savunmana mı kaldı?Seni islamın 6.şartına davet ediyorum.
dini mübin islamın 6 şartı değil 5 şartı vardır istersen bunuda unutma bundan sonra gene benim yaşlarımda bir çocuk gelir seni rezil eder sonra.

Allaha emanet ol
s.a
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 11:17 am    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

bu arada benim yaşım 18 daha islamiyeti öğrenme aşamasındayım ve ömrümün sonuna kadar da öğrenmeye çalışacam bunuda aklından çıkartma bende yannış yapabişlirim sende ama en güzel şey nedir biliyomusun yannışını anladıktan sonra herkezin önünde özür dilemektir ve ben bunu yaptım ama hala siz tartışmayı devam ettiriyonuz.

Allah (cc) a emanet ol
s.a.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yörükhasan;hakikaten beni yerin dibine geçirdin))))).İslamın şartının 5 olduğunu bilmiyordum sayende öğrendim.Bak delikanlı.İşte senin anlayışın bu kadar.Halk arasında "islamın 5 şartı var 6.cısı haddini bilmektir" diye bir espri vardır.Ben sana nazikçe haddini bil dedim.Ama sen bu yarışmayı öyle kafana takmışssın ki,bun da bir bilgi yarışması olarak algıladın.Olur mu ya hasan beni çok mahçup ettin.Ben bunca yıl islamın şart sayısın bile doğru dürüst öğrenmeden yaşamışım desene.Ezildim be Hasan.Şimdi ben buradaki arkadaşlara bu bilgisizliğimi nasıl açıklayacağım be hasan?Hakikaten 18 yaşında bir delikanlı geldi beni yerin dibine geçirdi!
Bak Hasan,sen benim ne bildiğimi bilmezsin.Ben bir gün hocanla bir konu üzerine tartışırken,içinizde en az dini bileni niz benim dedim.Hocan şahittir.Yaşadığımız hayat bize tevazuyu öğretti.Biz gördük geçirdik be hasan.Biz kime ne kanıtlayacağız bu saatten sonra?
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 5:34 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

bak canım abicim yazmayacaktım ama kusura bakma artık.. Nerede görülmüş islamiyeti alet ederek espiri anlayışı ortaya koymak sorarım size ve espirilerinizide düzeyli yapın inşallah bundan sonra benim memneketimde islamiye kullanarak hiç bi espri yapılmaz. ben senin memneketini bilmediğim için bilmediğini zannettim ki olabnilirde nereden bileyim işi kıvırmak için bana espri olayını açıklama gereği duymadığını..

Allah (cc) emanet ol s.a
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 5:37 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yazdıklarımı yannış anlama ama bak bu senin bana iftira attığın manasına gelmez kesinlikle yannış anlama... bak canım abicim büyüklerini saymaz sevmez olarak tanındım burada ama ben buradaki herkesi senide tabiki sayıyorum bak bu konu kapansın artık nedersin canım abicim saygı yitirmeyelim birbirimize

Allah (cc) emanet ol
s.a
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız