Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - MISIYONERLER DAGITIYOR!!!!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaan68
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Pzr Mar 20, 2005 10:31 pm    ileti konusu: MISIYONERLER DAGITIYOR!!!! Alıntıyla Cevap Gönder

DAVA ORTAKLARIM!!!

pkk, nurcu, suleymanci... gibi buluculer yetmiyormus gibi simdide misyonerler cikti, bular hem turkiyeyi hem dinimizi bolmek istiyorlar....

size soruyorum simdi turkiye avrupaya girerse neler olacak??? bunlar simdiden dinimizi degistirmek istiyorlar, bu avrupaya girince daha kolay olacak... ve herkesin gordugu gibi ulkadaslarim, davamiza sadik olan fazla kalmadi bu gidisin sonu kotu gorukuyor!!!!

BUNA BI CARE.........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Pzr Mar 20, 2005 11:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 7:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

üstad yine çok önemli bir şey yazmışsın . dokuz ışıgı türklügü ve müslümanlıgı hepimiz yaşasak Allahın izni ile sadece ülkemiz degil tüm cihana hüküm etmek bile kolay olurdu bence...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kaan68
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 6:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADASLAR!!!

ben turklugunu ve muslumanligimi en iyi sekilde yasamak icin herseyi yapiyorum. evet ben yasiyorum cok insan yasamiyor ve cozumu bu ve boyle sektlerde ariyor.....

allah turku korusun ve yucelsin......
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 121

İletiTarih: Pts Mar 21, 2005 11:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ADAM RTE KENDİNE KIZIL ELMAYI AB BELİRLEMİŞ ÜLKEYİDE SÜRÜKLÜYOR BİZİM KOYUNLARSA PEŞİNDE VATAN ELDEN GİDİYOR İSLAM ELDEN GİDİYOR HER ANA ARTIK EZAN SUSACAKSA GİT ŞEHİT OL OĞUL DEMİYOR.
ALLAH(C.C.) CÜMLEMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
kaan68
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Mar 22, 2005 5:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen cok yasa alperen....
tiki ismin gibi
alp = turkluk
eren = islamcilik

birak analari ulkucu olan ulkucu gidip kendi sehit olur anasinin babasini zoruyla giderse sehit olma sadece les olur.....

allah turku korusun ve yucelsin...
Fatihmehmet
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pts Mar 28, 2005 2:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili Kaan68 demis ki:

DAVA ORTAKLARIM!!!

pkk, nurcu, suleymanci... gibi buluculer yetmiyormus gibi simdide misyonerler cikti, bular hem turkiyeyi hem dinimizi bolmek istiyorlar....
--------------------------------------------------------------------------

Sevgili kardesim kaan68,
Basta katkilarindan dolayi tebrik ederim. Yeni uye oldum ve siteyi soyle bir gozden gecirdim.Katkida bulunan arkadaslara ve site yoneticilerine sonsuz tesekkurler. ayrica kutluyorum.Son zamanlarda Turk ler uzerinde oynanan oyunlar malum.....
Yalniz Kaan68 kardesim suna katilmiyorum. Vatani bolmeye calisan bolucu guruplar (hainler...OZELLIKLE PKK) ile islama hizmet eden guruplari ayni kefeye koyman beni kesinlikle uzdu. cunku soyledigin bu iki islami gurubu azda olsa tanima sansim oldu. adamlar insanlara dinini ogretmesi ile hain PKK arasinda nasil bir yakinlik ve benzerlik yakistirmasinda bulundugunuzu anlayamadim. o yuzden bu gorusunuze katilamadigimi ifade etmek istedim.saygilar...

Allah Turk ve Muslimani korusun..
kaan68
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Mar 30, 2005 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bak kardesim....

eger ben bunu soylediysem bi sebebi varki soyledim... tabi dinimizi ogretmeleri cok guzel ve dogru bisey....

bunu soylememin sebebi bunlarin ulkucu hareketi bolmek istemeleri....
neden dersen?? surda 2 hafta once biz buraya ozan arifi davet etik ve ayni anda esat kabakliyida ve bi gece duzenledik tabi yaninda baska isimlerde vardi.... burda bi grup (nurcular) bizim camiiye gelip toplanti yapiyorlar geceden 1 kac saat once.... bi sekilde bizimkilerin kafasini celiyorlar... sonuc bizim camiden iki kisi katildi geceye.. cunki geceye gitmemelerini soylediler....bizim hacilarimizi hice saydilar bizi muslimandan saymadilar... artik sen dusun olc bic o zaman anlarsin bu kinimi....

allah turku korusun ve yucelsin....amiiin
Muammer54
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Çar Mar 30, 2005 9:47 pm    ileti konusu: Re: MISIYONERLER DAGITIYOR!!!! Alıntıyla Cevap Gönder

kaan68 demiş ki:
DAVA ORTAKLARIM!!!

size soruyorum simdi turkiye avrupaya girerse neler olacak??? bunlar simdiden dinimizi degistirmek istiyorlar, bu avrupaya girince daha kolay olacak... ve herkesin gordugu gibi ulkadaslarim, davamiza sadik olan fazla kalmadi bu gidisin sonu kotu gorukuyor!!!!

BUNA BI CARE.........
Muammer54
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Mar 30, 2005 10:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardesimiz Kaan68 bir soru yöneltmis ,ayni anda cevabinida misalen kendisi vermis.
Ne yazikki Kaan68 Beyefendi kardesimiz herhalde ,cok afbuyurun, Gözlerinde, sagi solu göremesin diye, atlara takilan Gözlükler takiyor.
Birakin yazarak, düsünerek dahi , ISLAM dinine , ve sözde sizgibi Ülkücüyüm
diyerek dostu düsmani ayirt edemiyenlerden, daha fazlasi ile "ISLAM'A,TÜRKLÜK'E ve VATANIMIZ TÜRKIYE'YE" hizmet eden böyle serfli guruplari ,VATAN ,MILLET, DIN , düsmani olan PKK ve benzer guruplarla ayni teraziye koyana nedemeli ?????????????????????

ALLAH KALP GÖZÜNÜ ve GÖZLERINDEKI KÖRLÜK PERDENI ACSIN .

AMIN.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Mar 31, 2005 5:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fatih mehmet Ülküdaşıma saygılar demişsin emin ol canı gönülden saygılarda bizden süleymancılar ve nurcların daha dogrusu bu gurupların lider ve yönetici kısmının düştügü yanılgı ve tebasının da buna uyarak işledigi hal ve gittigi yolu www.hakikat.com adresinden bulabilirsin site kurucusunu tasvip etmiyorum ama bu konulardsa saglam bilgiler edine bilirsin en azından araştıra bilirsin.

Uslubun ve beyfendi tavrın için helal olsun
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Mar 31, 2005 5:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

muammer54 :

Eger yaşınız büyükse(54)

Kusura bakmayın ama hak ettiginizi söylemekten çekinmeyecegim. Sen kendini ne zannediyorsun ki ülküdaşıma at gözlügü yakıştırıyorsun. Şuna herkez emin olsunki ülküdaşım kaan 68 Vatanına ve dinine olan aşkından dolayı haklı korkusunu kaygısını çözüm bulmak amaçlı samimiyetle yazmıştır.(şahsen nekadar kızsamda bu hakkı kendimde buluyorum nedeni ise ülküdaşımda azda olsa umutsuzluk beni çıldırtıyor)

Ama muammer bey sizin haddinize degil büyük ihtimalle nur cemaati mensubusunuz degilseniz düzeltin

Amerikanın köpekligini yapanmı? islamın dostu peygamber efendimizi (sav) teferruat göstermekmi islama dostluk. Efendimizin amcasını kafirlikle suçlamakmı? kuran ayetlerini sert bulmak eleştirmekmi? mesih oldugunu idda etmekmi? ................ bilmeden araştırmadan baştaki soysuza uyup islama verilen zararın farkına var önce sonra gel benim ülküdaşıma kurban ol..............
kaan68
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Mar 31, 2005 7:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

helal olsun sana yahya kardesim.... iste bu ve bunu gibi sozde ulkuculer yuzunden bu halere dustuk... bizi icten vuruyorlar.... ben bunu bagiriyorum ama ne fayda????

sana gelince muamer kardes... sana kardes diyorum ve saygmi kaybetmiyorum.... sana soyluyece hic sozum yok sen takmisin zaten o gozlugu ne desem nafile.....

sana tek diyecegim lutfen ulkucuyum diye gecinmeyin..!!!!
istersen sana bi yol gostereyim www.otuken.org bu site git ve diyalog bedeseline bak, belki beni anlarsin!!!!!

ALLAH TURKU KORUSUN VE YUCELTSIN!!!!
Muammer54
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Nis 01, 2005 12:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu'na cevap
Sizinkini bilmiyorum ; fakat yasin büyüklügü böyle meselelerde önemli deyil.
Sayin kaan68'i sovundugunuz beni sasirtmadi,ben onun Türkiye'deki "Misyoner,PKK,Kominist Örgütlerin" Türk-Islam 'i hedef aldiklarini ve Vatanimizi bölmek istediklerine isaret etmek istedigini taktirle karsiliyorum.
Fakat Medyanin ve bazi kurum ve örgütlerin YALAN ,UYDURMACA ve kasitli olarak ve sizin gibi gercegi arastirmadan, acele yorum yapan kisi ve kurumlar tarafindan,TEK DÜSÜNCELERI VATANA ve MILLETIMIZE DINI MESELELERDE,KENDILERINI hertürlü sartlar ve engeller karsisinda ALLAH yoluna adamis ve bu yolda yapilan her hizmetin ALLAH rizasi icin yapilmasi gerektiginin inancinda olan kisileri , Cemaat ve Kurumlari, bölücü ve VATAN hainleri ile beraber,ayni teraziye koyup yargilamaniz esas düsündürücü olan budur. Ben sizin deyiminizle hem " SAID NURSI (NURCU CEMAATI) ,SÜLEYMAN HILMI TUNAHAN ÜSTADIN (SÜLEYMACILAR ) ,hemde ayni zamanda ÜLKÜCÜ DERNEGININ Cemaatinden biriyim.Yani benim bildiklerim sizinkinden COOOK fazla.

Birde su meseleyi hatirlatayim.
Kendilerini " ELHAMDÜLILLAH MÜSLÜMANIM " diyerek ISLAMIYETI sert elestirilerle savunanlar , neden sadece " allah turku korusun ve yuceltsin"
diye yaziyorlar da "allah turku ve ISLAMIYETI korusun ve yuceltsin " diyerek yazmiyorlar.Yüce KAAN ALPARSLAN, ANADOLUYU SADECE TÜRKLÜK icinmi, yoksa TÜRK/ISLAM yurdu olarakmi Bizanslilari dagitarak
ANADOLUYU bizlere birakti.
SIZ ve SIZIN gibi ön yargici ÜLKÜCÜ'ler ,hem ÜLKÜCÜ'lige hem ISLAMIYETE zarar veriyorlar.
Maksadim kimseye ne hakaret etmek,nede herhangi bir bölücülük yanlisi olarak görünmek.Herkesin görüs ve fikirlerine saygim var, MEMLEKETIMIZE,MILLETIMIZE,DINIMIZE zarar vermedigi müddetce.
Memleketimize zarar verenlerle faydasi olanlari secerken daha titiz davranilmali Seytani hislere kapilmiyalim.

Allah Türk'ü ve ISLAMIYETI korusun ve yüceltsin
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız