Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Gidişatı Şöyle Bir Değerlendirelim.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Çar May 04, 2005 4:13 pm    ileti konusu: Gidişatı Şöyle Bir Değerlendirelim. Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşlerim,
Geçen gün babamla olan sohbetimde gidişatımız konusunda babam ile fikir alışverişinde bulunduk.
O yaşı itibarı ile ülkede çok şeyleri görmüş bir insan ...
Ş u anda RTE'nin ülkede yapmak istediği ve yaptığı ''PARTİ DİKTATORYASI''dır. diyor.
Eğer düşünecek olursak ,hakikaten doğrudur..
TV'lerde korkunç bir sansür uygulanmakta ..hükümetin aleyhinde hiçkimse konuşamamaktadır..
Ekonomi çok kötü gitmesine rağmen ,hergün hükümet yanlısı ''Televoleci Profesörler'' ortamı güllük -gülistanlık anlatmaktadırlar...
Ülkeye gelen yabancı sermaye ve yatırımlardan bahsetmekteler;
Bana üç -beş tane ülkede açılan fabrika gösterebilirlermi?
Adamlar parasıyla gelip ülkede zor durumda olan bankaları ,firmaları almaktalar ,bunun adı büyümemidir?
Bunların amacı tamamen AB dümeniyle iktidarı kaptırmamak,ve RTE'yi
cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtmaktır.
Ne yazık ki gidişat bu yöndedir....
AMA YİNEDE BİZ BU ÜLKEYİ KARŞILIKSIZ SEVMEYE DEVAM EDİYORUZ....
SAYGILARIMLA.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar May 04, 2005 4:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

akp içinde rte,gül ve arınç arasında gizli bir rekabet olduğu biliniyor.....
rtenin her geçen gün diktatörlüğünü pekiştirmesi bu ayrılığı su yüzüne çıkaracak...
rtenin cumhurbaşkanlığına gelmesi durumunda akp kesinlikle tek parça kalamaz..özalın akıbetine bakarak bu sonuca ulaşabiliriz(zaten rte de 'ben özalın izinden gidiyorum' demişti.)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Çar May 04, 2005 4:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

televizyonlar iktidarın kuklası haline geldi.onları eleştirmeye korkuyolar.e daha ne olacak.tayyipi eleştirenler hep davalık oluyor.dolayısıyle herkes cekiniyor.kimi cekiniyor,kimi satın alınmış.halk bilinçlenemiyor bu yüzden.hükümetin isteğide bu zaten.halkı kim uyandırır.televizyon.e ozaman televizyonu kendi saflarımıza cekelim dediler.ve yaptılarda.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Çar May 04, 2005 5:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaganos Kardeşim ;
(TV'lerde korkunç bir sansür uygulanmakta ..hükümetin aleyhinde hiçkimse konuşamamaktadır..) diyor.

Sansür yok, medyaya diyet ödeniyor ve medya susuyor. Bir ihtimal de dışarıdaki efendileri sus diyor onlarda susuyorlar.

Susalım, susalım ki herşey kanuna uygun olarak halledilsin.
TURKASLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Çar May 04, 2005 6:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaganos kardeş,

GÜZEL BİR KONUYA DEĞİNDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...

ŞU ANDA BENİM GÖRDÜĞÜM KADARIYLA DURUM ŞU ;

RTE, CUMHURBAŞKANI OLURSA ÖZAL GİBİ OLACAĞINI BİLİYOR...
YANİ ŞU ANDA BÖYLE BİR DURUM OLAMAZ...
ARINÇ, ÇOK KİNCİ, İNTİKAM PEŞİNDE DEVLETLE BAĞLARI ZAYIF YANİ AKP ONU ADAY YAPMAZ...
GÜL, CUMHURBAŞKANLIĞINA EN YAKIN İSİM,DEVLETLE ANLAŞIYOR...
AMA GÜL BAŞBAKANLIĞI İÇİNDE SAKLIYOR OLABİLİR...

KISACA SONUÇ YAPALIM...
BÖYLE BİR ÜÇGENDE KARMAŞIK İLİŞKİLER VE İSTEKLER...
BÖLÜNME YAKINDIR...DURUMU DEĞERLENDİRİYORUZ, BUNDAN SONRA NE OLCAK? TÜRK MİLLİYETÇİLERİ İÇİN İKTİDAR ZAMANIDIR...

''Dünyada iki şey bilinmez biri kutuplar diğeri TÜRKLER''
Richter

A.C.
İnş.Müh.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar May 04, 2005 7:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu meclise cumhurbaşkanı seçtirmek,topluca intihar etmemiz anlamına gelir.Bu meclis,cumhurbaşkanı seçemez.Uyguladığı politiklar,bu kadar kısa zamanda yaptığı tahribatlar ortadadır.Bir an önce erken seçime gidip,halkın güveni yeniden değerlendirilmelidir.Ben şu isimleri sayılan adamların hiçbirinin cumhurbaşkanı olmasını düşünemiyorum bile.Benim bu ülkenin başında görmek istediğim cumhurbaşkanı;Türk milleti'ni temsil edecek,gerçek bir türk milliyetçisidir.Ve de kesinlikle Irk olarak Türk ırkından olmalıdır.Bu milletin yüksek menfaatleri için çalışacak,gerektiğinde,kendine verilen büyük yetkileri,korkusuzca uygulayacak dirayetli,cesur,politik hesapları olamayan bir cumhurbaşkanı görmek isitiyorum.Bu mecliste bu vasıflarda bir adam da görmüyorum.
MURAT-DADALOGLU
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Per May 05, 2005 12:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Gardaşlar...

Yukarıda ismi geçen tiplerden birinden, Cumhurbaşkanı seçilmesi gibi böyle kötü bir rüyanın gerçekleşmesi durumunda da, eğer TSK´nın 2. Genel Kurmay Başkanı´ndan, Kuvvet Komutanları´ndan, ya da en azından babaları işçi, köylü olan gerçek Atatürkçü ve milliyetçi, vatansever türk halk çocukları olarak saydığımız, "milli-bağımsızlık"tan yana olan ulusalcı, anti-liberal, anti-batıcı kalabalık bir "gerçek kemalist albay-grupları" bile böyle tehlikeli ve kötü gelişmeye dur demez ise, bilin ki, bu durumda hepside iç ve dış fonlardan "bahşiş" almışlardır sayılır.

Fakat diğer taraftan, böyle bir teslimiyetçilik ve kaos durumu, bizim işimize yarar.
Vede biz bundan, artık başka seçeneğimiz ve çaremiz olamıyacağından dolayı, Gazi Paşa´nın "Gençliğe Hitabı" ndan yararlanıp, kendimize meşruiyet haklarını alarak, anti-batıcı, milliyetçi, bağımsız bir "Milli Türkiye" için bir kar ve avanta çıkarabiliriz.

Unutmayın ki, Gazi Paşa´da, kaoslar ortamında meydana çıktı.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per May 05, 2005 7:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BozBeyaz demiş ki;
Alıntı:
RTE, Tüccar siyasetçiyim der. Öyledir, Simit sattığıyla övünür, güzel pazarlar. Kanımca iyi bir ekonomist'dir, Ancak iyi bir siyasetçi değildir. Ekonomi nispetleri uğruna siyasal tavizler vermişmidir, Evt vermiştir. Vermese idi daha iyiydi elbette ancak Ekonomisi Güçlü olmayan bir millet Yalnızca manevi ferahatle kurtuluşa eremez.

Aslında RTE için idealim Ekonomi bakanlığı yada Hazine müsteşarlığı. Ulusal ve uluslar arası dengeleri doğru hesab edip kısa vadeli düşündüğü için ülkenin yönetimini eline alabilecek kapasite ve potansiyele sahip görmüyorum.

Sayın BozBeyaz;burada birşeyler yapmak istiyorsunuz.Bunun ilk günden beri farkındayım.Bekledim ki biraz açılın.İyi de etmişim.Damardan damardan konulara girmeye başladınız.Sakinleştirici yazılarınız;uyuşturucu olmaya başladı.Burada bunu yutacak kardeşlerimiz yok çok şükür.Burası kaliteli bir site,üyeleri de buradaki dayatmalara,yanlı görüşlere karşı çıkanlar.Gelip geçicileri saymıyorum tabii.
Sayın Bozbeyaz;bu ülkenin ekonomisi nasıl iyiye gidiyor?Şu rakamları verin de biz de bilelim.Tüm gücünle frene basacaksın,yatırım diye bir şey yok,iş alanları yok,istihdam yok,cumhuriyet tarihinin en büyük borçlanmasını 2 yılda yapacaksın,vergileri katlayacaksın,zam diye bir şey yok;ondan sonra da enflasyon düştü ya da büyüyoruz diyeceksin.Siz ya bu ülkede yaşayıp geçim sıkıntısı diye bir şey bilmeyenlerdensiniz ya da yanlı basına göre konuşuyorsunuz.
Rte iyi ekonomistmiş dediğinize göre.Bilmiyorduk,görmüyorduk öğrendik.
Siz iş adamlarının bunun arkasından nasıl dalga geçtiğini biliyormusunuz?Nerede öğrenmiş bu ekonomi yi?Ve de ne yapmış ekonomide?Ha iyi yaptığı bir şey var.imf'yi uslu bir bebek gibi dinliyor.Her dediğini de yapıyor.Neden ustasının getirdiği havuz sistemini terketti?Devlet kurumalrının gelirlerinin havuzda toplanıp da,işletme kredisi çeken devlet kuruluşlarına neden faizsiz borç vermedi?Borçlanarak ,büyük faizlerle para alarak ekonomiyi götürmekmidir ekonomistlik.Siz bunun gerçek ekonomi bakanının korkut özal efendi olmadığını bile bilmiyorsunuz daha?
Ekonomiyi ya da hazineyi rte ye vermek.Müthiş bir akıl :D Kendi servetinin hesabını veremeyenlere hazineyi yani kasayı teslim etmek.Sizin gecelik repo faizlerinin %50 olduğundan haberiniz yok mu?Böyle bir ekonomi nasıl adam olur?
Sizin tezinize karşı ben de diyorum ki;rte erbakan döneminde hocanın kendisine tahsis ettiği çoğu itü den profesörlerin desteğiyle istanbul'da bir şeyler yaptı.O da yapmadı.GAZETECİLERE FIKRA ANLATIP ONLARLA GEZİP REKLAMINI yaptı.rte kapasite olarak bırak ili;bir beldeyi bile yönetecek birikime sahip değil.Abd nin adamı korkutu rte ye yapıştırdılar,on kiş rte yi zor idare ediyor gene de hata üstüne hata gaf üzerine gaf yapıyor.Bu asla ona hakaret değildir.Ben onda olan özellikleri söylüyorum.Bu da benim demokratik hakkım.Çünkü ben 30 yıllık bir mühendisim.Ve bu ülkeye kim ne yaptı iyi bilirim.Yatırımları çok iyi takip ederim.İhale sistemlerini çok iyi bilirim.Şu anda bayıdırlık inşaatları dışında,lokomotif görevi yapan dsi nin haline bakarsan,bu ülkede neyin ne kadar iyi gittiğini görürsün.3 ayda ödenekler bitirilip şantiyeler kapatılıyor.
Peki buna karşılık tasarruf var mı?Sıfır.Hindistandan araba ithalatı,şimdi çin giriyor arabalarıyla,sokaklarda çin motosikletleri.İthalat ihracat oranlarına bak,Herkes ihracatta patlama var diyor;ya ithalattaki patlama ne olacak.Bütçe açığı kapandı mı?O da yok.O halde ne iyi gidiyor bu ülkede.İşssizlik patlamış,enerji zamlarıyla fabrikalar iflasta,sosyal vakalarda patlama,bu da yetmiyor ülke satılıyor.
Bakın sayın BozBeyaz ayıp ediyorsunuz.Biz burada muhalefet etmiş olmak için yazmıyoruz.Keşke herşey iyi gitse de bunu omuzlarımıza alabilsek.Biz bu ülkeye hizmet eden herkese saygı duyarız.Bu ülkenin inşatına bir tuğla ilave edeni alkışlarız.Ama bunları elinde bir balyoz,süreki herşeyi yıkılıyorlar.Bunlar,inşaatları yıkan acemi işçiler gibi;yıktıklarının altında kalacak darbeler vuruyorlar.Bina üstten hafifletilerek yıkılır.Bunlar alt kattan temellere vurmaya başladılar.Biz de bunu yaptırmayacağız.Buradaki yakınmalar taraftar fanatikliği değildir.Gezin Türkiyeyi,belediyeleri dolaşın.Öyle oturduğunuz yerden bu işler olmaz.Ben geçen ay bir ay dolaştım.Durumu gördüm.Siz de vaktiniz varsa,tatil yapmayın,memleketi dolaşın,insanları,esnafı dinleyin,belediyelere uğrayın özellikle.Çünkü yolsuzlukların merkezi oralar.Merak ediyorum bakalım hala bunu hazine bakanı ya da ekonomi bakanı yapacakmısınız?
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per May 05, 2005 8:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

size seviyeli yazdım ama bunu takdirden aciz bir şahsiyet olduğunuzu görüyorum.Biz yeri geldiğinde rakamları da verdik.Forumlarda var.Ne mesnetsizi?İfadeler ortada.Meth-u senalar ortada.Düşünceler ortada.Maksadınız da ?Bunun anlaşılmasından rahatsızlık duyuyorsanız,burada rte nin kapasitesini irdeleyip de ona görev biçmeye kalkışmayın.Milliyetçi camia rte nin yerini sizden öğrenecek değil.Genel merkezimizin ve teşkilatlarımızın eylem ve basın açıklamaları ortada.Sizin gibi tek ifade bulunuyorsa,ben sözlerimi geri alayım.Yok aksi sabitse,siz yazılarınıza dikkat edin.Gerçek fikriniz ne ise onu söyleyin.Sizi tanısam ne olur tanımasam ne olur sayın bozbeyaz?Siz kim olduğunuzu zaten açıkça belli ediyorsunuz.Sizinle uğraşacak kadar da zamanım değersiz değil.
alptemizkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Per May 05, 2005 8:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Boz beyaz rakamdan bahsedelim demişsin
Al sana rakamlar. IMF'ye en borçlu ülkeyiz.
150 milyar dolarlık dış borç artık 350 milyar dolar. 80 yılda yapılanın iki katı borcu 2 senede yaptılar.
Büyüme var dediler. İşsizlik %1.7 arttı.
Yılda 600milyon dolar kar eden erdemir 1milyar dolara satılıyor. 2 yıllık kira bedeline satılan ev gördünüz mü siz?
DSP-MHP-ANAP döneminde 8 milyar kredi için her yer ayağa kalkardı medya bağırır dururdu. Ama bugün IMF yetkilileri hazineden çıkmıyorlar medyadan çıt yok. Geçtiğimiz hükümet döneminde 8 milyar dolar kredi için hükümeti uğunduran ABD ve içerideki sermaye çevreleri, 2 yılda + 200 milyar dolar borcu neden ve hangi karşılıklar için uğraşmadan verdiler. Yoksa birden Türk dostu mu oldular. İyilik damarları mı tuttu. Varın siz düşünün gerisini. Bu borcun gelecek olan hükümetin eline pimi çekilmiş bomba olacağı şüphesizdir. Daha söylenebilecek çok şey var ama anlayan burdan da anlar.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per May 05, 2005 8:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim hakkımız hiç önemli değil.KİMLİĞİMİZ VE KİŞİLİĞİMİZ DE.biz bu ülke için gerekirse pas pas da oluruz.Siz rte ye verdiğiniz destek dolayısıyla,onun icraatlarına ortak bir insan olarak BÜYÜK TÜRK MİLLETİ ile helallaşın.İnsanlar seciyelerini destekledikleri,söylemleri ile ortaya koyarlar.Davaya yakınlarının verdikleriyle öğünenler değil,kendi verdikleri ve yaptıkları ile katkıda bulunan insanlar makbulümüzdür.Soylarıyla ancak işe yaramaz insanlar öğünürler.Siz rte nin başarılı olduğu alanları ve rakamları tartışacağınıza ucuz olan polemik
yolunu seçtiniz.Çünkü kendiniz dahi yazdıklarınıza inanmıyorsunuz.Ben sizi çok iyi ölçüp biçtim ve sizin gibileri burada çok gördüm sayın bozbey.Keşke biraz daha sabretseydim de buralarda daha neleri savunacağınızı hep beraber görseydik.Biz adamı ilk yazısından biliriz sayın bozbey.Bize kendinizi anlatmak için lütfen hiç zahmete girmeyin.
Şahsım olarak sizden ne bir özür ne bir şey bekliyorum.Milletle helallaşın.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per May 05, 2005 11:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BozBeyaz demiş ki;
Alıntı:
Kimden neyi savunayım.

Mesnedsiz iddialarla ağır abi imajı çizmeye çalışan sizdiniz. Dayanağı olmayan ithamlara karşılık verecek değilim.

Siz slogan atmaya devam Edin Kadir21.

Davanın Slogan atmaktan öteye giden Neferlere ihtiyacı var.

Bak arkadaş,hekim edasıyla psikolojik yuvarlak analizleri bırak da sen birşeyler biliyorsan şu sorularımı cevapla.
1-Sen rte yi ekonomiden sorumlu devlet bakanı olarak görmek istiyorsun.
anladık.Peki zat-ı ali'niz kimi başbakan olarak görmek istiyor?
2-Sizin engin bilgilerinize dayanarak soralım;cumhurbaşkanı olarak kimi tavsiye edersiniz?
3-rte nin simit sattığı söyleminden yola çıkarakmı onun ticaretten anladığını ve ekonomi bakanı olması gerektiğini düşünüyorsunuz?
4-mhp li iseniz;bizim genel başkanımızın ve teşkilatlarımızın rte hakkında böyle düşünceleri varmı?Bizi aydınlatırmısınız?
5-Ekonomi rakamlarına dayanarak bize rte nin başarısını ispatlayabilirmisiniz?
Daha çok da bunlara cevap versen bize yeter de artar.Yanlız yuvarlak laflar ve sataşma istemiyorum.Bir de şu ülke için sakin olun,uslu durun,akıllı olun demekten başka bir fikrin var mı?Projelerin ve görüşlerin neler?Ben burada oyun oynamıyorum.İsteyen abi diyor istemeyen kadir diyor.Benim bundan da bir şikayetim yok.Damardan girme de şu sorularıma cevap ver.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per May 05, 2005 12:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla bekledim bekledim sabrettim.bozbeyazın yazdıklarına gayet ölçülü,seviyeli cvplar verdim.ama buraya kadarmış.herkes anladı senin amacını.girdiğin ilk gün,millete ters düşmeye başladın.masken düştü.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per May 05, 2005 1:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEN GÜL DAHA...SON GÜLEN İYİ GÜLER.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız