Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ÖZEL İLETİLERİNİZE DİKKAT
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum May 06, 2005 8:30 am    ileti konusu: ÖZEL İLETİLERİNİZE DİKKAT Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşlerim;dün forumlarda özel iletiler hakkında okuduklarım beni fazlasıyla üzdü.Bazı arkadaşlarımızın rahatsız edildiklerini gördük.Sanal ortamlarda bazı aşağılık duygusu içinde insanların bu tür sataşmaları maalesef oluyor.Hele bazı hanım arkadaşlarımızın rahatsız edilmesi son derece çirkin.Bunun yanısıra bazı lamer bozuntuları ,bir takım işler çevirmeye çalışıyor.Geçenlerde genç bir kardeşimizin şifrelerinin ele geçirilmesini ve haklı şikayetlerine de tanık olduk.Biz ülkücüler önümüzden gelecek olanlardan korkmayız.Ama kahpeliğe tedbir almak çok güç.Nereden geldiğini anlamazsınız.Sizinle durup dururken özelden iletişim kurmaya çalışan tanımadığınız insanlara lütfen dikkat edin.Her özel ileti için demiyorum,ama messenger adresleri,ıcq,mırc gibi adreslerinizi emin olmadığınız insanlarla paylaşmayın.Bunların içerisinde sitemize saldırı yapmaya kalkışan kürt bölücüler olabileceği gibi,yabancı servislerin,bazı kemik yalayıcı satılık şerefsizlerin,kendini tatmin etmek,kanıtlamak isteyen lamer bozuntularının olabileceğini gözden uzak tutmamalıyız.Bazı şerefsizlerin geçmişte bu eylemlerine tanık olduk.Şifrelerimiz evimizin anahtarları gibidir.Ve onlar bizim namusumuz ve özelimizdir.Uzun harf ve rakamlardan oluşan karışık ve uzun şifreleri tercih etmeliyiz.Sesimiz bir an bile kesilse,bu bizim için bir yenilgidir.Tüm kardeşlerimiz bu konuda hassas olmalı.Çoğunuz bilgisayardan anlıyorsunuz ama bilmeyen kardeşlerimiz olabilir düşüncesiyle bir kere hatırlatmak istedim.Bu şifrelerinizi de zaman zaman değiştirirseniz daha faydalı olur diye düşünüyorum.Selam ve saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cum May 06, 2005 10:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu özel iletilerde rahatsız edenler kimse deşifre edilsin ve sitemizden uzaklaştırılsın.
Hele buardaki bayan kardeşlerimizi rahatsız edenlere asla siteyi kullanma hakkı tanınmamalı.
Bozkurt_Lady
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 105

İletiTarih: Cum May 06, 2005 11:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bencede cok haklisiniz.. isim vermek istemem simdi ama o kadar cok kisi özel mesajlarla rahatsiz ediyorki, tek beni bile degil arkadaslarim bile rahatsizlik duyuyor..
site yöneticileri bu ricamizi geri cevirmesin...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Cum May 06, 2005 11:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özel ileti ile rahatsızlık veren üyeleri bana bildirirseniz gereğini yaparım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cum May 06, 2005 12:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet bencede silinmelidir o şerrefsizler.
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Cum May 06, 2005 12:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İletileri okudum.Yalnız ortada bir kardeşimiz söz konusu benim istediğim sizin bütün iletilerinizi ortaya dökmenizdir.Bundan sonraki kararı gereken soğukkanlılıkla vereceğimden emin olabilirsiniz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Bozkurt_Lady
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum May 06, 2005 1:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu sitedeki insanlar burda birileriyle ki bu genelde bayanlar oluyor tanismak icinmi yoksa tartismak birseyler ögrenmek icinmi üye oldular.. gercekten bu soruma cevap ariyorum ben buldum ama yöneticileride dikkatine alsinlar..

hadi tanisdilar diyleim neden özel hayatina karisiyor,onun yerine davamizla ilgili pek cok sey konusup tartisabili fikir alisverisinde bulunabiliriz...
HAKSIZMIYIM.....
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum May 06, 2005 1:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnsanların özelleri;onların şeref ve namuslarıdır.Bunları;şahsi kin,garez ve yenilmişlik duygusu içerisinde ortaya sorumsuzca sergileyen insanlar,yarın kocasıya,ya da karısıyla yatak odalarındaki yaşadıklarını da dışarıdaki üçüncü kişilere açıklayacaklardır.Bu meselenin birinci yönü.
İkincisi;defalarca siteye yazmama kararı veren ve bunu açıkça ilan eden asenaturk verdiği sözde bir kere daha durmayarak,güvenilirliğini ve karakterini ortaya koymıştur.
Üçüncüsü;aramızdaki özel ileti görüşmelerini bizzat kendisi başlatmış,ilkine çok uzun bir süre belki bir aydan fazla cevap verilmemiştir.Bana özel ileti atmasaydı karşılık almazdı.Bunların yöneticiden açıklanmasını istiyorum.Tarihlerine göre bunlar yayınlansın.Bakalım kim kimi taciz etmiş?
Dördüncüsü;bana saldıran ilk o olmuştur.Bütün iletilerimizi(forumlarda)okuyun.Bana,aileme,dedeme açıktan alaycı ifadeler kullanmıştır.Gerçek alemde kimsenin cüret edemiyeceği bu işe,sırf sitenin kalitesi düşmesin,kavga olmasın diye ağır laflar kullanmaktan kaçındım.Ölmüş rahmetli doktor dedem ile dahi açıktan sonyazılarında dalga geçme terbiyesizliği gösterdiği gibi,bunlara da cevap vermedim.Daha da azıttı ve beni aileme işkence yapan biri olarak da ilan etme terbiyesizliği ve küstahlığında bulundu.Tüm bunlar yetmiyormuş gibi;"SUSTUKÇA AZITIYORSUN" Adlı son iletisi ile de beni iyice çıldırttı.Ve şu okuduğunuz ileyiyi yazdım.Ben burada tacizde bulunmadım.Ailesini koruyan bir türk erkeği ne yapıyorsa onu yaptım ve de asla pişman değilim.
Beşincisi;bu sitede bana özel ileti gönderen birkaç bayan kardeşim var.Bunlardan da rica ediyorum,nasıl bir insan olduğumu açıklasınlar.Ben savunma da yapmıyorum.Gerçek ortaya çıksın.Asenaturk dışında taciz ettiğim bir bayan arkadaşımız varsa lütfen belgesiyle ortaya çıksın.Özellikle fikren müthiş zıtlaştığımız leyli_güzel'den kendisine hiç özel ileti atıp atmadığımı bu kızımızın açıklamasını bekliyorum.
SONUÇ:
1-fORUM YÖNETİCİMİZDEN ASENA VE BENİM ÖZEL İLETİLERİMİZİN ORTAYA DÖKÜLMESİNİ İSTİYORUM.VE ŞİFREMİ GÖNDERİYORUM
2-BENİ KİMSE YARGILIYAMAZ.TEK GÖNDERDİĞİM BU İLETİDE ASENATURKE YAZDIKLARIMDAN ASLA PİŞMAN DEĞİLİM.DAHA AĞIRLARINI HAKETMİŞTİ.BU GÜN BU TAHRİKLERİ YAPSA DAHA DA AĞIR LAFLAR ETMEKTEN,ASLA İMTİNA ETMEM.
3-FORUMA YAZDIĞIM YAZILARIMI KESİYORUM.GENÇ KARDEŞLERİME BİRŞEYLER VEREBİLDİYSEM NE MUTLU.ASLINDA DAHA ÇOK TEKNİK KONULARDA YAZMAK İSTERDİM AMA OKUNMAYINCA ÜLKE MESELELERİNE DEĞİNMEYE ÇALIŞTIM.BEN HEP BAŞMÜHENDİSTİM ASLINDA ÖYLE KALMAM GEREKİRDİ.ÜLKEDE GÖRDÜĞÜM TEKNİK EKSİKLERİ ANLATMAM LAZIMDI.AMA BU KONUDA BİR İLGİ GÖREMEDİK.KİMSE DE BİRŞEY SORMADI
4-HİÇBİR KARŞILIKSIZ ,FORUM YÖNETİMİNİN KARARINI BEKLEMEKSİZİN ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ VE KALEM GURUBUNDAKİ GÖREVİME SON VERİLMESİNİ İSTİYORUM.
5-BEN SON DERECE MUTLU VE HUZURLUYUM;BU SİTEDE TÜRKÇÜYÜM DİYE GEÇİNEN BAŞTA ASENATURK;ÇOK İNSANIN AĞZININ PAYINI VERDİM VE NE OLDUKLARINI ORTAYA DELİLLERİYLE DÖKTÜM.
6-BUNLARDAN BİR MİKTAR DAHA ADAM VAR ARAMIZDA.AMA YENİ ASLANLAR GELDİ TAZE KUVVET.BUNLAR ONLARI DA HALLEDECEKLERDİR.
7-BUGÜNE KADAR DESTEKLEYEN,DİNLEYEN,OKUMA ZAHMETİNE KATLANAN TÜM ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
8-YAZILARIM SİTEYE HATIRADIR.iSTENİLDİĞİ ŞEKİLDE SİTE YÖNETİMİ DEĞERLENDİRİR,KULLANABİLİR,YA DA SİLEBİLİR.
9-HEPİNİZİN GÖZLERİNDEN MUHABBETLE ÖPER,YOLUNUZDA BAŞARILAR DİLERİM.
KADİR21.
Bozkurt_Lady
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum May 06, 2005 1:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KADIR 21

off bilader ates kusuyorsun sanki..gercek elbette ortaya cikacaktir merak etme.. kim hakliysa onunda arkasinda durmayida biliriz...

özel iltilerle zaten cogumuzun basi belada..
Mustafa639
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Cum May 06, 2005 2:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Forum Yöneticisi,

asenaturk adını kullanan şahıs tamamen sanal bir kişiliktir. Adı, yeri, yurdu, hiçbirşeyi belli değil. IP numarasından kim olduğunun tesbit edilmemesi için her seferinde farklı bir internet kafeye giderek foruma yazı yazdığını da bizzat kendisi belirtmişti, geçmiş yazılarından birinde... Bugüne dek foruma eklemiş olduğu yazıların büyük bir kısmı başkalarına yönelik sataşma ve iftira içeren türde yazılardır.

Kadir21 ise ismiyle, cismiyle ortada olan bir kişidir. Özel olarak temas kuran herkese telefon numarasını veriyor, arandığında konuşuyor. Aktif ülkücüdür, teşkilat faaliyetleri vardır. Kıymetli bir insandır.

Herkesin de bildiği gibi, asenaturk adlı şahıs ortada hiçbir sebep yokken Kadir21'e sataşarak Türkçü bir internet sitesinin sahibinin "uşağı" olmakla suçlamış, sonrasında da günler boyunca atmadık iftirayı bırakmamıştır. Aralarındaki husumetin sebebi budur.

Pırıl pırıl bir beyine sahip olan ve yazılarıyla genç ülküdaşlara yol gösteren Kadir21, ne idüğü belirsiz sanal bir kişiyle tartışmaktan bıktığı için forumdan ayrılma kararı almış... Yazıktır, günahtır... Ülkücüye sahip çıkınız.

Saygılarımla.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cum May 06, 2005 3:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asenatürkü tanımıyorum.ama kadir21 ne kadar delikanlı birisi oldugu belli.kadir21 yanındayım.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cum May 06, 2005 4:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir21

Yazilarini hep begeni ile okudum... Allah (c.c.) senden ve senin gibi düsünenlerden razi olsun...

Lafin özü yazdiklarindan yola cikarak samimiyetin konusunda en ufak bir süphem yoktur...

Kendini savunman dogal hakkindir.. Ama biz seni taniyoruz gardas..

Bilgilerinden istifade ediyorum..

Allah´a (c.c.) emanet ol..
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cum May 06, 2005 5:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KADİR21 E LAF SÖYLEYECEK KİŞİ KARŞISINDA EN BAŞTA BENİ BULACAKTIR BEN 2 SENEYE YAKLAŞTI BU SİTEDEYİM VE KADİR21 İN NE KADAR MUHTEŞEM DÜRÜST VE MERT BİR İNSAN OLDUĞUNU BİLİRİM BÜTÜN YAZILARINI OKUMUŞUMDUR ODA BENİM YAZILARIMI BİLİR EEEEEE BU KADAR KİŞİ KADİRİ HAKLI BULUYORSA GİDECEK KİŞİDE BELLİDİR.EN İYİSİNİ TABİİKİ SİTE YÖNETİCİLERİ BİLİR KARDEŞİM KADİR21 HERZAMAN YANINDAYIM

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
OGUZHANATIK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 29

İletiTarih: Pts May 09, 2005 12:08 pm    ileti konusu: yaziklar olsun Alıntıyla Cevap Gönder

yaziklar olsun bizlere ki birbirimize dusuyoruz hicbir yorum yapmayacagim sadece yaziklar olsun ki bu kadar dert varken biz birbirimize sovuyor tehditler savuruyoruz yaziklar olsun
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız