Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BAHÇELİ’YE SALDIRANLARA İKİ ÇİFT LAFIM VAR
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal May 17, 2005 9:19 am    ileti konusu: BAHÇELİ’YE SALDIRANLARA İKİ ÇİFT LAFIM VAR Alıntıyla Cevap Gönder

Mhp de yaşanan son olaylar;parti idaresine yabancı güçlerin el koyması olup;mhp yi diğer
Amerikan’cı partilerin konumuna getirmek,hizaya sokmak,bayrak olayından sonra daha da
yükselen değer olan milliyetçiliği;sulandırma gayretleridir.
Lider Devlet Bahçeli yönetimindeki mhp;abd yi ciddi şekilde rahatsız etmektedir.Bu defa olaya açığa çıkmasın diye;işe son derece profesyonel olarak girilmiş;ülkücüler en büyük silahları ile vurulmak istenmektedir.Ülkücü hareketin en büyük kozu olan hareketliliği istismar ederek;büyük tahriklere rağmen sokaklarda vuruşma başlatamayan;bu oyuna gelmek
yerine;halkın büsbütün ümidi haline gelmiş bulunan mhp;hareketsizlik gerekçesiyle en olmayacak bir zamanda liderlik bunalımı çıkartılarak kontrol altına alınmaya çalışılmakta;
parti;oluşturulacak bir kaosla denetim altına alınmak,bu da başarılamazsa iki üç parçaya bölünerek etkisizleştirilmek istenmektedir.
Biz yıllardır;ülkücü hareketin içine sızmalar olduğunu,bu işin başbuğ zamanında dahi bulunduğunu biliyoruz.Başbuğ’un otoriter yönetiminde ses çıkaramıyan bu kakalaklar;
bu gün cıyak cıyak ötmekten başka bir halt yemeyen yeniçağ adlı bir gazetede örgütlenmiş;
geçmişin ittihatçılarına benzeyen davranışlar ve söylemler içerisinde;ülkücülere damardan
girerek,onları en hassas yerinden vurmakta;”vatan elden gidiyor,bu ne pasifliktir.Biz ne duruyoruz;başbuğun bozkurtları nerede gibi”laflarla ülkücülerin moral değerlerini sıfırlamakta,aşağılık duygularına ve ümitsizliğe kaptırmakta;parti disiplinimizi mahveden
çatlak sesler üretmekte;tüm bunlar;” partide demokrasi yok,eleştirmek yasak,parti kürtleşiyor,seyredip duruyoruz;ortada lider yok”gibi kışkırtmalarla;sözde daha demokratik,tartışılan,konuşulan bir parti oluşturmak gibi bir maske altında;amerikancı bir lideri başa getirmek amacıyla yapılmaktadır.
Bugün deneyimli;aklı başında hiçbir ülkücü;ne Ramiz Ongun’un;ne de Ümit Özdağ’ın bu
Partinin başına lider olabilecek kapasitede adamlar olmadığını bilirler.Şişirmelere bakmayın.
Gidin eski ülkücü ağabeylerinize sorun.Hele hele Ümit Özdağ.Kim var başka ortada?
Efendim kongre bulur çıkarır.Bundan daha saçma bir laf olamaz.Olmayan;yetişmemiş adamı
Kongre nasıl ortaya çıkaracak.Asgari;Başbuğ seviyesinde tek adam var mı?Bırakın mhp yi;diğer partilerde var mı?Neyi ortaya çıkaracak kongre?Biz liderden bahsediyoruz.Bizi;rüzgar estirip,kutlu yola götürecek;tabuları yıkacak,devletin kokuşmuş düzenlerini alt üst edip sallayıp yıkacak;70 milyonu;dünyanın en büyük milleti olduğuna inandıracak;kompleks ve kaygılarından arındırıp;hedefler koyacak,dünya düzenini değiştirecek;dünyanın en büyük siyasi ve askeri gücü haline getirecek bir adam arıyoruz.
Bırakın mhp yi;böyle bir adam varsa; isterse chp de olsun onun tarafına geçerim.
Meçhuller,ne yapacağı belirsiz adamlarla bu iş yürür mü?
Türk milleti’ni tanımayan adamlar;bu işin siyaseten olacağını söylüyorlar.Bu işin siyaseten olmayacağını en iyi bilen iki ağabeyimiz vardı.Biri Atsız Hocam;diğeri Başbuğ.Dikkat ederseniz;başbuğ seçim sonuçlarını hiç önemsememiş,eğitime ve teşkilatlanmaya önem vermiştir.Yukarıda bahsettiğim iki değerli ağabeyim;Türkiye de bu gerçeği fark etmiş insanlardır.Başbuğ;bu işi siyasallaştırarak,geleceğin alt yapısını hazırlamıştır.Onun için ;
söylemlerine bakın;bir tane yalan vaat göremezsiniz.Millete sadece doğruları söylemiştir.
Çünkü o da biliyordu bu işin siyaseten olmayacağını.Peki şimdi bu işe soyunanların söylemi ne;
vaatleri ne?Bir halt edemezler.Bir tanesini bile yapamazlar.Partiyi götürüp dümeni abd ye teslim edeceklerdir.Bunu anladığınızda;eyvah diyeceksiniz ama iş işten geçecek.
Bir kere daha söylüyorum.Bahçeli dahil,şu gün için bizi hedefe götürecek lider ortada yok bu
Bir.İkincisi;bu lider gene askerin içinden çıkacak.Bu kehanet değildir.Tarihimizi bilenler bunun böyle olduğunu göreceklerdir.Türkiye ne Fransa,ne İngiltere değildir.Üçüncüsü bu hareket bedel ödeyerek,kan dökerek başarılı olacaktır.Sandığın sihiri yoktur.Git sandığa oyunu at işin bitti.Gelen seni kurtarsın.Bu sirk yüzyıldır oynanıyor.Millet oyunu atıp işinin bittiğine inanıyor.Sirki oynatanların,buna nasıl direneceğini;kimse düşünmüyor?
Benim şu an için aradığım adam;bu fırtınadan bizi kazasızca çıkaracak;arkamıza daha geniş kitleler katacak;ilerideki büyük hareket için alt yapı oluşturacak,hepsinden önemlisi bizi abd ye satmayacak,dürüst,kişilik ve vizyon sahibi bir lider.Oysa biz ne yapıyoruz?Şu chp den utanın sıkılın ders alın.Defalarca seçim kaybetmiş;kaybetmeyi alışkanlık haline getirmiş ismet’in,baykalın,ecevitin arkasında nasıl durduklarına bakın.Sizin gibi ilk seçimde,topuğunun üzerinde geri dönüp ortalığı karıştırmadılar.İki yıldır;bu partiye etmediğiniz kötülük kalmadı.Gidin,düşün yakamızdan.Bizim kakalaklara ihtiyacımız yok.
Parti kurup başına da o adamlarınızı geçirin.Neye gelip partimize çöküyorsunuz?550 üye
İmza toplamış.O kadar doları yedirirseniz 1000 tane de toplarsınız.Eğer bu kirli oyuna alet olursanız;iki elimiz,ve bu kadar dava şehit’inin eli yakanızdadır.Sizin bu davaya verdiğiniz
zararı kimse vermedi.Bahçelinin partiye getirisi ortadadır.Bir parti seçim kaybettikten sonra
İki yıl içine potansiyel iktidar alternatifi haline gelmişse;o insanı başarısızlıkla suçlamazsınız.
Kişiliğine ve dürüstlüğüne zaten lafınız yok.Kozunuz başarısızlık.Buna karşı ben de diyorum ki;bu nasıl başarısızlık ki;40 yıllık chp liler mhp ye gelmeye başladı.Sizin haklı çıkmanız için
İstiyorum başa gelin de ne halt edeceğinizi bu millet görsün.Ama ülkeye yazık.
Ne kadar bağırırsanız bağırın.Bir şey yapamıyacaksınız.Kendi oyununuzla tuşa gelip;bu partiden gideceksiniz.Bir tüy bile koparamıyacaksınız.Bu yıldız artık doğdu.Bu Allah’ın milletimize bir lütfudur.Milliyetçilik şahlandı.Beklenen lider ve gün çok yakın.Size rağmen bu güzel günler çok yakın.Ben;bizi bu kutlu yola taşıyacak başbuğumuz ortaya çıkıncaya kadar kesinlikle DEVLET BAHÇELİ’NİN ARKASINDAYIM.Hayatta bir kez bile kumar oynamamış bir insan olarak,ülkücülük üzerine oynanan bu ucuz kumarı nefretle izliyorum.
Aklınızı başınıza toplayın da milleti;ittihatçılar gibi maceraya atıp,yoketmenin eşiğine getirmeyin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
firatsevgili
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Sal May 17, 2005 12:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÇOK DOĞRU YAZMIŞSIN BU PARTİ İÇİ MUHALEFET ABD'NİN BOP PROJESİNİN BİR PARÇASIDIR.ABD BÜTÜN PARTİLERİ AKP VE ONUN EKSENİNDEKİ PARTİLER HALİNE DÖNÜŞTÜRMEYE ÇALIŞIYOR BÖYLECE ORTADA KENDİLERİNE MUHALEFET EDECEK BİRLERİ KALMAYINA TÜRKİYE'DE İSTEDİKLERİ GİBİ AT OYNATABİLECEKLER.BU OYUNA GELİP GALEYANA KAPILIP HEMEN BİR BAŞKAN BULALIM HEMEN SEÇİME GİDELİM DERSEK BİZ KAYBEDERİZ.ABD CHP ÜZERİNDE OYNADIĞI OYUNU MHP ÜZERİNDE DE OYNAMAYA ÇALIŞIYOR ÖZELLİKLE BEN "NAMIK KEMAL ZEYBEK"'TEN BÖYLE BİR HAREKET BEKLEMEZDİM KENDİSİ YILLARCA BAŞBUĞ'UN YANINDA OLMUŞ BİR KİŞİDİR ÜLKÜCÜLÜĞÜNDEN DE ŞÜPHE ETMEM AMA O DA BU OLUŞUMUN İÇİNDE İNŞALLAH BU OYUNUN FARKINA VARIR VE BU OLUŞUMDAN UZAK DURUR..
ÜLKÜDAŞLARIM HEMEN GALEYANA GELMEYELİM DİYELİM Kİ BAHÇELİ GİTTİ YERİNE KİMÖ GELECEK DAHA ÖNCE DYP'YE GİDEN RAMİZ ONGUN MU(BENİM HEMŞERİMDİR) YOKSA ÜMİT ÖZDAĞ MI? BAHÇELİ GİTSİN KİM GELİRSE GELSİN DEMEK ÇOK YANLIŞTIR.AB'Cİ VE ABD'Cİ MEDYA BU OLAYIN NASILDA ÜZERİNE GİDİYOR GÖRMÜYORMUSUNUZ?MHP'DE BİR DEĞİŞİM OLMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİP DURUYORLAR??
GERÇEKLERİ GÖRMEK O KADAR DA ZOR DEĞİL!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
alptemizkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Sal May 17, 2005 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU DAVANIN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DİR. MİLLİYETÇİLİĞİN YÜKSELDİĞİ VE PARTİMİZİN AĞIR AĞIR İKTİDARA YÜRÜDÜĞÜ BİR ZAMANDA MHP'NİN DIŞ İŞLERLE,SEÇİM KAMPANYASIYLA, APO MESELESİYLE, KIBRISLA, EKONOMİK BOZULMAYLA VE PKK MESELESİYLE UĞRAŞAMAMSI VE KENDİ İÇİNE GÖMÜLMESİ İÇİN YAPILAN BU TUZAK SÖÖKMEYECEKTİR. KÖPRÜ GEÇERKEN AT DEĞİŞTİRECEK KADAR YANLIŞ BİR İŞ YAPAMAZ MHP DELEGELERİ. NAMIK KEMAL ZEYBEK'İ YAZMAYI UNUTMUŞSUN KADİR GARDAŞ:
- 1980 SONRASI TÜRKEŞ'E HAPİSTE SENİN YÜZÜNDEN BURAYA DÜŞTÜK DİYEN ZEYBEK DEĞİL MİYDİ?
- HERŞEYE RAĞMEN DEVLET BAHÇELİ'NİN BÜYÜK BULUŞMA ÇAĞRISIYLA MHP'DE ÖNSEÇİMDE YER ALMAMASINA RAĞMEN DEVLET BAHÇELİ TARAFINDAN ESKİŞEHİR'DE LİSTEBAŞI MİLLETVEKİLİ ADAYI YAPILAN O DEĞİLMİYDİ? 2002 3 KASIM'A KADAR İYİYDİ DE DEVLET BAHÇELİ ŞİMDİ Mİ KÖTÜ OLDU? BU NE VEFASIZLIKTIR, ÖNCE TÜRKEŞE SONRA DEVLET BEĞ'E.......
DİYORKİ ZEYBEK EFENDİ: DEVLET BAHÇELİ MHPNİN GENLERİYLE OYNAMIŞ. (ÇAĞLAYAN MİTİNGİNİ KASTEDİYOR) O MİTİNGİN YAPILDIĞI SEÇİMDE MHP ADAYLIĞINDAN NİYE ÇEKİLMEDİN ZEYBEK EFENDİ?

DAHA YAZILACAK ÇOK ŞEY VAR AMA ŞİMDİLİK YETER....SELAMLAR
-
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal May 17, 2005 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ellerine saglik cok dogru yazmissin kadir21. Bu yazdiklarini bazilari okusunda akillarini baslarina toplasinlar! Firat kardes sende dogru yazmissin her ikinizede katiliyorum helal olsun size.

Bu sitede ummadigim kisiler bile bu sayin bahceliye oynanan oyunun parcasi olmuslar haberleri yok. Artik bunu bilerekmi yapiyorlar yoksa bu oyunami geliyorlar bilmiyorum ama bazi ülküdaslarimin yazilarini üzülerek okuyorum.

Herzaman dedim herzamanda diyecegim. Yenicag gazetesine fazla güvenmeyin! Artik bazi oyunlarin farkina varin, kendinize gelin, aklinizi basiniza toplayin dikkatli olun, bu kirli oyunlara alet olmayin!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Sal May 17, 2005 1:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21

selamunaleyküm kardesim kadir 21

yazmis oldugun bu en az senin kadar degerli olan yaziya katiliyorum ve bir noktaya cekmek istiyorum.o adamin adini bile anmak istemiyorum ama yanlis yorum yapilmasin diye yinede aniyorum ramiz ongundan bahsediyorum.sevgili kardesim ben ramizin almanyada kahve köselerinde CENNET MEKAN RAHMETLI BASBUGUMU elestirdigini cok iyi hatirliyorum dün o serefli insani türk dünyasinin kaganini elestiren bugün onun atmis oldugu temele sahipleniyor bu ne yüzsüzlüktür böyle sunu acik ve net söylüyorum eyer ramiz denen adam MHP ye genel baskan olsun ben bir daha bu yola hizmet etmem haaaaa hizmet etmem derken biz hak yolundan dönenlerden degiliz ama hak yolundan sasanlarda hizmet etmeyiz biz ülkücüler olarak adam gibi yönetim istiyorsak iste o var adam gibi adam var basimizda GENEL BASKANIM SAYIN DR DEVLET BAHCELI bizler ramiz gibi satilik adamlar istemiyoruz adam gibi adam istiyoruz ceksin o pis ellerini o serefli patrinin üzerinden simdiye kadar nerde otladi iseler gitsinler yine oraya.ALLAHA EMANET OLUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal May 17, 2005 2:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alptemizkan ve 12Eylul kardeslerime de katiliyorum.

Gercekleri görmek o kadarda zor degilmis. Bazilari görmek istemiyor!
Ramiz Ongunun ne mal oldugunu ve almanyada ne halt yedigini biz cok iyi biliriz!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal May 17, 2005 3:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dogru söyleyeni 9 köyden kovarlar...

Sn. Devlet Bahceli dogru yaptigi icin istenmiyor. Particilik yapmadigi icin istenmiyor. Basbug´dan sonra gelen bir lider icin basari sansi zaten olmazki. Doldurulmaya calisilan koltuk Basbug´un koltugu. Dönem nazik dönem. Aksamis kervani yola cikarma dönemi. Herseyin basinin Basbug oldugu dönemin hemen akabinde bilgileri ve hükümleri yeni olusan tabloya göre okuma ve hüküm sürme dönemi. Ic ve dis ve hatta dis dünyadaki dengeler, saldirilar, bölünmeye meydan vermemek arkadaslar bunlar ciddi meselelerdi. Ve sn. Bahceli cok usta manevralarla bu meselelerin üstesinden geldi.

Hatirlayin ne derdi Basbug "kisa yoldan iktidar umanlar" evet bunlari kesinlikle red ederdi. Partinin basarisini iktidar olmakla esdeger tutmak herhalde 9 Isik´a ters bir durumdur. Partimiz tabiki iktidar olup ülke meselelerine; TÜRKCÜ gözlerle görüp, TÜRKCÜ eller tarafindan, TÜRK´E göre cözümler getirilmelidir. Bu topyekün bir ugras olup secimlerin kaybi sadece yönetime cikarilmamali herkes üzerine düsen sorumlulugu almalidir. Hele hele secimlerde calismamis, yapilan propagandalara uyup MHP aleyhtari tutum izlemis olanlarin bu gün susmayi birakin kafalarini duvarlara vurmalari gerekir. Bu kisiler nasil bir vicdana sahipler ki ülkenin su halinde bile MHP´ye saldirma gafletine devam ediyorlar. Bunun adi ÜLKÜCÜLÜK degil BÖLÜCÜLÜKTÜR.

Ya hep dedim ve diyorum MHP genel baskanini ben secmedim. Kurultayda oy kullanmadim cünkü delege degilim. Delegelere güvendim cünkü bu Hareketin yardimcisi Allah´tir (c.c.) Sn. Bahceli liderimiz oldu ben de tabi oldum. Ve benim icin bir dahaki kurultaya kadar liderlik meselesi bitti. Bir baskasi olsaydi ne olurdu? Harekete ve Basbuga ihanet etmemis ve samimiyeti konusunda süphe duyulmayan herhangi bir ismi kabullenmek benim icin zor olmayacaktir.

Bir gün daglara cikmak gerekirse, cikanlar sadece ÜLKÜCÜLER olacaktir.
Kendisine Ülkücü diyenler degil gercekte Türk Islam Ülküsüne gönül vermisler cikacaktir. TÜRK-ISLAMIN HUZURU ICIN ÖLÜMSE ÖLÜM.

Liderine itaatte zorlananlara ÜLKÜCÜ demek en hafif deyimiyle bu harekete inanmamisligin eseridir. Ya da baska hesaplarin adamligidir.

Ülkücü Hareket üzerinden baska hesaplara meyledenler bilsinki TÜRK´E KEFEN BICENIN ÖLÜMÜ KORKUNC OLUR.

Artik yavas yavas biktigimiz sagduyu cagrilarina kulak verilmelidir. Sabir tasarsa bu selin önünde kimse duramaz. Ülke huzurunu bozmamak icin susmuyor uyariyoruz. AKILLI OLUNSUN. Bu sagduyu cagrilari firtina öncesi sessizligi akla getirmelidir. Bundan cesaret almak yerine, aklinizi basiniza almaniz gereklidir. Biz hakliyiz siz hesap derdinseniz.

MHP´ye saldiranlar; gün o gün olunca sizi bizim elimizden kim alacak? Gazabimizdan kim kurtaracak?
edebali80
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 44

İletiTarih: Sal May 17, 2005 4:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

OLAYLARI BENDE SİZİN KADAR YAKINDAN TAKİP EDİYORUM.BU KONUDA YAZILAN YAZILANLARA TAMAMEN KATILDIGIMI BİLMENİZİ İSTERİM.

ORTAYA ÇIKAN DURUM MHP'YE YANLIZCA MADİ KÜLFET GETİRİR. BİRDE MHP'Yİ YIPRATIR.BU RESİMDEN BAŞKA BİRŞEY ÇIKMAZ.MHP 'NİN BAŞINA GELECEK İNSANDAN KİMSE BAŞBUGUN VASIFLARINI BEKLEYEMEZ.BAŞBUG AYRI BİR EKOLDU VE ONUN GİBİLER KIRK YILDA BİR GELİR.DEVLET BEY BAŞ BUGUN YERİNİ TUTMASADA ONUN YOKLUGUNU ARATMIYOR.

MHP'Yİ BU YAPISIYLA İSTEMEYENLER YANİ DEVLET BEYİN LİDERLİGİNİ KABUL ETMEYENLER KENDİLERİNE BAŞKA KAPILAR BULSUN.BU ŞAHISLARIN LİDER DOKTİRİN TEŞKİLAT ÜÇLEMESİNDEN HABERLERİ YOK SANIRIM.BUNDAN HABERLERİ OLMADIGI GİBİ TÜRK TÖRESİNDENDE HABERLERİNİN OLMADIGI ANLAŞILIYOR.LİDER YANLIZCA KONGIRELERDE ELEŞTİRİLİR,KONGRELER DIŞINDA LİDERE KESİN İTAAT VARDIR.MHP NİN TARİHİNDE BAŞBUGUN VEFATI DIŞINDA OLAGAN ÜSTÜ KONGIRE OLDUGU NE ZAMAN GÖRÜLMÜŞ.

HERKEZ HADİNİ BİLSİN GERÇEKTEN MHPLİ OLANLAR DEVLETBEYİ ELEŞTİRENLER VE LİDERLİKTE GÖZÜ OLANLAR OLAGAN KONGIREYİ BAKLESİNLER,YOKSA SUSUNLAR BİZ KONUŞURSAK KAÇACAK DELİK ARARLAR.........
holigan07
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Sal May 17, 2005 5:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sonuna kadar destekliyorum.Hareketin bir tek lideri vardır.Ve çok Mütevazı kendini kanıtlamış saygılı bir insandır.Herkes kendine çeki düzen vermeli ve dikkat etmelidir.Biz çok şeyi kaybettik.Toplumumuzun iffetini kaybetti büyük oranda.Peygamberimizinde dediği gibi Fuhuş her eve girdi(tv ler ile).Artık bir silkinip toparlanma ve cemaatlerle topyekün harekete geçme zamanıdır.
:!: :!: :!:
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal May 17, 2005 5:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli dava arkadaşlarım;
sağolun varolun.Artık adamı isyan ettiriyorlar.Birlik dedik,beraberlik dedik,yapmayın etmeyin dedik.Bakıyoruz,bir kaç kişi geliyor organize şekilde saldırıyorlar.İnsanda biraz vicdan varsa,düşünür bu hareketleri yapmaz.Başbuğ vefat ettikten sonra;herkes tedirgindi parti dağılır biter diye.devlet başkan derledi topladı,iktidara ortak etti.Hükümet kararı da doğruydu.İktidara bir ucundan gelmeliydik.Beklentiler vardı.İki tane bildenbergli ile uğraştı.Bunlar kolay şeyler değil.Bu gün onun sorumluluk duygusuyla hareketleri;bize artı puan oldu.Teşkilatlar asla pasif değil.Gerektiğinde hepimiz meydanlardaydık.Kimseyi engellemedi devlet başkan?Eeee dertleri ne?Dertleri belli.
Bir kardeşimiz namık kemal zeybek için unutmuşsun demiş.Unutmadım.
İmzam olarak aldığım şiiri ona ithaf ediyorum.İyi zeybek oynamaktan başka hiçbir marifeti de yoktur.Özala yamandı,koltuğun tadını aldı,çillere de yamandı yanlış hatırlamıyorsam.Böyleleri konuşmaya bile değmez.Böyle insanlar dönektir.Atsız hocam kürşat marşında;bunları tarif etmiş.Bakanlık için gitmediği parti,atmadığı takla kalmadı.Kendini sıfırladı.
Bunlar ülklücülerin türkücü takımından.Bunların işi oynamktır böyle.
Bizim Devlet başkandan özür dilememiz gerekir.Çünkü onu sıkıntıya sokacak çok işler yaptık iktidarda.Kim ne mal olduğunu orada gösterdi.
Ülkücü camia için o bir fırsattır.Ve başbuğun;çok itirazlara rağmen onu üniversiteden ayırıp genel merkeze oturtması;resmen bir işarettir.Bilen biliyor.Bilmeyenlerle,ard niyetli olanlar konuşuyor.Ama öğrenecekler.Daha öğrenecek çok şeyleri var.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal May 17, 2005 7:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 ülküdaşım Allah razı olsun yine gerekli bir konuda mantıklı tesbitlerle karşımızdasın .

Sadece bir şey eklemek istiyorum . Bugun sabah gazetesinde ilk sayfada ve zaman gazetesinde ilk sayfada olmak üzere eski bir bakanımızın agzından verilen haberlerin takip edilmesini rica ediyorum vaktim yok ülküdaşlarım ama eminim kadir21 yada digerlerinden inceleyen olur bugunun zaman gazetesinde sanki sinsi bir planla mhpyi karıştırma seneryosu gibi partimiz hakkında 3 ayrı haber var arkadaşlarımın okumasını ve araştırmasını rica ediyorum. Hele ana sayfadaki haberde eski bakanımız artık barbar milliyetçilikten sıyrılmalıyız tarzı bir şey kullanıyor ne yani biz bugune kadar milliyetçiligi yanlış mı yaptık ne barbarlıgımız yada kapalı kapılar altındaki anlamıyla ne faşistligimiz oldu..........................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Sal May 17, 2005 7:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir21 Kardeşim,
Bu güzel yazına başka bir yorum yapmamıza gerek yok herhalde..
çok teşekkürler....
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal May 17, 2005 7:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

MHP'li muhalifler kazan kaldırdı
Bahçeli istemezse seçim yapılamaz

MHP'li muhalifler kazan kaldırdı

Namık Kemal Zeybek, Ramiz Ongun, Emin Yazıcı, Ercan Koç ve Hüsnü Yusuf Gökalp Bahçeli'ye bayrak açıp olağanüstü kongre istediler.

Anketlerde yükselişe geçtiği görünen MHP'- de hareketli günler yaşanıyor. Genel Başkan Devlet Bahçeli, Alpaslan Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş'i yeniden partiye çağırarak MHP'yi güçlendirmeye çalışırken, parti içi muhalefet sürpriz bir biçimde Bahçeli'nin karşısına çıktılar. Eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek ve Hüsnü Yusuf Gökalp ile Bahçeli'nin karşısına daha önce de aday olarak çıkan Ramiz Ongun, eski Ankara İl Başkanı Emin Yazıcı ve Ercan Koç, olağanüstü kongre çağrısı yaptılar. Zeybek, Gökalp, Ongun ile eski milletvekilleri Bekir Ongun, Nail Çelebi, Lütfi Ceylan, Hasan Basri Coşkun ve TBMM'de eski DYP milletvekili Fevzi Şıhanlıoğlu'nın öldürülmesi olayına karışarak cezaevine giren Cahit Tekelioğlu'nun da aralarında bulunduğu bir grup MHP, dün, olağanüstü kongre için çalışma başlatan eski Ankara İl Başkanı Emin Yazıcı'ya destek ziyaretinde bulundular.

buyurun yahyaoğlu ülküdaşı mın dediği ana haber.Sabah bile mhp önde diyor.Ya içimizdeki irlandalılar ne yapıyor?Parti yükselişe geçmiş iken;bu ortalığı karıştırmanın dava ile ne alakası var?
saygin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Sal May 17, 2005 7:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayin Bahceli evrentarafindan ABD takkiyeli olarak gudumlu gonderilmistir.
Sahsiyeti olarak kisisel hic bir sorunumuz yok IYI BIR GOREV ADAMI !!!
yapilan hatalar bunlar hastaligi nedeniyle beyin gucunun calismamasimi yoksa vatana ihanettmi?
TURK MILLIYETCILIGINI EN ONEMLI GUNLERDE PARCALAMASI VE GERI DONULMEZ KARAR ALMASI
MILLET DUYGUSUNU KORELTMESI
TURKLUGUN GERI ALANA ITILMES

PARTININ ONE GECMESI OYLARININ YUKSELISE GECMESI BAHCELININ SAHSIYETI ILE DEGIL
TURK MILLIYETCILIGININ UYANMASIDIR
BIR DEV UYANIYOR BUNU BAHCELIYE BAGLAYAMAZSINIZ
BU DEVI YARATAN OGUZLARDIR,FATIHLERDIR,MUSTAFA KEMALLERDIR
TUM TURKLER UYANMAYA BASLADI VATAN ELDEN GIDIYOR
INSAALLAH GERCEK LIDER BULUNUR BIRDAHA BARAJ GECTIKMI GECMEDIKMI TARTISMASI YAPMAYIZ
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız