Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BAZI ÜLKÜCÜLERLE BAZI ATSIZCILARI UYARIYORUM
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Haz 11, 2005 10:45 am    ileti konusu: BAZI ÜLKÜCÜLERLE BAZI ATSIZCILARI UYARIYORUM Alıntıyla Cevap Gönder

Nihal Atsız’ın bir makalesini bahane ederek tartışan bazı ülkücülerle,atsızcıları uyarıyorum;küfre gidiyorsunuz.Nihal Atsız yazılarını Türkçe yazdı ama,onu anlamaktan uzak kafalar,işine geldiği gibi yorum yapıyorlar.Nihal Atsız,Türklük islamiyetle yücelmiştir lafına karşı çıkar.
Yerden göğe kadar da haklıdır.Türklük islamiyetle yücelmiştir diyenler,Allah’ın hz muhammed’den önce din ve peygamber göndermediğini,ondan önce insanların başıboş bırakıldığını söylüyorlar farkında değiller.Bu küfrün en büyüğüdür.Kuranı kerimde belirtilen
Sanıyorum 28 olsa gerek,zülkarneyn ve hızır ihtilaflıdır; peygamberin geldiğini kabul edeceksin,siyer kitaplarına 124.000 peygamber ya da uyarıcı geldi yazacaksın,ondan sonra
Türklerin,hz. muhammed’den sonra doğru yolu bulduğunu iddia edeceksin.Peki 4000 yıllık
Tarihinde Türkler küfür dönemi mi yaşadı yani?Bu ne akılsızlıktır.?Türklerin örf ve ahlak anlayışlarına,yasalarına bakın,kuran’ın emrettiği şeylerin çoğunu göreceksiniz.
Gelelim Atsız’ı istismar edenlerle,onun üzerinden geçinenlere.Siz de Türkler gök tanrı’ya tapıyordu diyerek küfre giriyorsunuz.Siz de bazı ülkücüler gibi Türk milletine iftira ediyorsunuz.Gök;yüce yaradan'’a layık görülen yüksek makam olup,bir yüceltme ifadesidir.
İnsan kendi ulaşamadığı yerlere onu layık görmüştür.Bugün çok müslüman yukarıda Allah var der.Bu da saygı ifadesidir.Yoksa Allah yukarıda falan değildir.Bu görüşü kabul ederseniz,onu
Belirli bir mekanda hapsetmiş olursunuz.O,her türlü mekan ve zamandan ayrıdır.Onun için ne mekanın,ne zamanın bir önemi yoktur.Onun varlığı,herşeyi kuşatmıştır.Sizin aklınızın erdiği,ya da ermediği alemlerin hepsi,onun varlığı karşısında bir toplu iğne başı kadar dahi
Yer işgal etmez.Tevhit anlayışı budur.İnsanlara peygamberler geldikçe,her toplumda olduğu gibi Türklerde de bozulan düzenler yerine oturmuştur.Yoksa,türk ne puta tapmıştır ne de başka şeylere.Bu meselenin birinci boyutu.
İkincisi,bazı ülkücüyüm diyenler dinde azgınlık ederek,peygamberimizin bazı içtihatlar getirmediğini,herşeyi Allah’ın talimatıyla yaptığını iddia ediyorlar.Peki sünnet nedir o halde?
Yoksa bunu inkar mı ediyorsunuz?Hz İsa’nın şeriatı ile peygamberimizin şeriatı aynı mı yani?
İrade-i cüz’i denilerek insana tanınan bazı serbestiler neden peygamberlere tanınmasın?Bu akıl mı?Bizim peygamberimiz aynı zamanda devlet başkanıdır.Aynı zamanda başkomutandır.
Aynı zamanda alimdir.Aynı zamanda sosyologdur.Kuran da islam devletinin idare şekline dair bir emir var mı?Yok.İstediğiniz kadar bakın.Ama adam gibi bakın.Peki rasulullahın devlet idaresinde sistem nedir?Onun kendi uygulaması değil mi?Peki Atsız hocam bunu söylediği zaman neden ifrit olup da,hayır o kendiliğinden bir şey getirmedi diyorsunuz.
Allahın razı olduğu din sadece islam olduğuna göre,neden musanın,isa’nın ,rasulullahın şeriatı farklı o zaman?Ben tahrif edilmiş dinleri kastedmiyorum.Hepsinin tebliğ yöntemi ve sonuca gitme yollar farklı.Peki nereden çıkıyor bu kendinden bir şey getirmemiş demek?
Müslümanım diyeceksin,peygamber’e en küçük yetki tanımayacaksın.Yanlış yaptıkları zaman tüm peygamberler uyarılmıştır.Bunların aksini iddia edenler şunun için yapıyor.Dine sokuşturduklarını,bu da peygamberden diye sokuşturup iftira atmak için.Yoksa peygamberlere de ,insanlara da ufak tefek yetkiler tanınmıştır.İddia şu; hayır tanınmadı.O ne getirdiyse biz onu yapıyoruz diyenler alayınız yalan söylüyor.
Atsız hoca bunu söylüyor.İşine gelmeyen müslüman ona çamur atıyor,işine gelmeyen atsızcı da hayır o göktanrıya inanıyordu diyor.Size tavsiyem saçmalamayı bırakın da düşünün.
Bu tezleri savunanlar,atsız hocaya da bizden önce yaşayan türklere de çamur atıyor.Üzüntü içerisinde bu tartışmaları izliyorum ve bazı insanların nasıl bu kadar akılsız olduklarına,türkçe deyip de,konuştuğumuz dili anlamamalarına,büyük insanları bu kadar çarpıtıp iftira etmelerine ifrit oluyorum Çok yazık.Önce bir şeyi okuyup anlamayı deneyin.
Ve sürekli düşünün.Akılla desteklenmemiş bir inanç,sizi çarpık düşüncelerden kurtarmaz.
Taklitçilik içerisinde ,meselenin aslını bilmeden,bir ömrü tüketir,gittiğiniz yerde de ilk önce,o
Aklınızı neden kullanmadığınızdan ötürü hesaba çekilirsiniz.Tabii hesap gününe gerçekten
İnanıyorsunuz.Zaten buna inanmıyorsanız ne söylersen söyleyin.Size serbest.Yüce yaratan,aklını kullanmayanlara ne yapacağını söylüyor.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Turk_militani
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 57

İletiTarih: Cmt Haz 11, 2005 12:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya abi kusura bakma ama atsızcılar ne demek???????????

ALLAH TÜRÜKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 277

İletiTarih: Cmt Haz 11, 2005 3:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 kardeşim.

Atsızcılar, Türkçülr yalnızca Türkçü Toplumcu Budun Derneğinden ibaret değildir. Bir çok Türkçü dernek , dergi, internet sitesi ve gurup var..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cmt Haz 11, 2005 4:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende atsız taraftarlarından biriyim ama onun türklüğün üdtünlüğünü yazdığı kitaplarıyla bir bütün olarak alıyorum dinim banadır her atsız taraftarıda bir düşüncede değildir
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cmt Haz 11, 2005 6:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞLAR TÜRKLER İSLAMİYETTEN ÖNCEDE SONRADA TEK TANRI İNANCINI YAŞAMIŞTIR.ÖLDÜKTEN SONRA DİRİLECEĞİNE İNANAN TÜRKLER HİÇBİR ZAMAN ÖLÜLERİNİ YAKMAMIŞ AKSİNE ONLARI SEVDİKLERİ EŞYALARLA BİRLİKTE GÖMMÜŞLERDİR.HİÇBİR ZAMAN SAPKINLIĞA DÜŞMEMİŞ İSLAMİYETTEN SONRADA BUNU DEVAM ETTİRMİŞLERDİR.BUNUN İSPATI BİLGE KAĞANIN KİTABESİNDEKİ SÖZLERDEN KOLAYCA ANLAŞILMAKTADIR.BU BİR YARATANIN VARLIĞINI KABULUN EN ÖNEMLİ ISPATIDIR.AYRICA İSLMAİYETTEN ÖNCEKİ DİNLERİ YOK SAYMAK KÜFRE GİRER BUNDAN KAÇINMALIYIZ.ÇÜNKÜ KİTAP İNEN BÜTÜN DİNLER İLAHİDİR.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cmt Haz 11, 2005 8:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim uyarım herhangi bir derneği hedef almıyor.Ben ülkenin bugün içine düştüğü bu durumda,solu sağı herkesi içine alan bir ittifak içinde olacağımı daha önce açıkladım.Benim uyarım, ülkücü ya da atsızcı ambalajına bürünmüş meydan kavgası yapan provakatör insanlaradır.Bugüne kadar hiçbir türkçü dernek için de aleyhte tek kelime yazmadım.Atsızcıların,türkçülerin ülkücülerin kim olduğunu çok iyi biliyorum.Bakın ülkücüler anladı iletimi.Çünkü onlar beni biliyor.Kendi inançlarına göre atsız hocamı yargılayan ve onun islama karşı olduğunu ileri süren,gerçek dokusu ateist olan insanlarla,güdümlü islamın türkçülüğü reddeden sözcüleri var bu sitede.Onlara vurdum.Eğer bu seslerini kesmezler de,türkçüleri birbirine düşürmeye çalışırlarsa,karşılarında beni bulacaklar,ve hakettiği cevabı alacaklar.Tekrar ediyorum hiçbir türkçü derneği hedef almıyorum.Bu nesilin Nihal ATsızdan öğreneceği çok şey var.Kimse bu büyük türk insanın üzerinden kendi sapık ideolojisini yapmaya kalkışmasın.Benim söylediğim bu.Bir süre önce iki serseri burada,edep dışı küfürlerle,bu derneklerle ülkücüleri karşı karşıya getirmeye kalktı.Onlar kendilerini çok iyi biliyorlar.Lafım bu serserileredir.Ayrıca yazımda,dikkatli okursanız,atsızcıyım diyenlerden çok,ülkücüyüm deyip de atsızı redden insanlara vurdum.Söylediklerim yorum gerektirmeyecek kadar açık.
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Cmt Haz 11, 2005 10:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 kardeşim ,
sana her yazında katılıyorum..zaman birlik beraberlik zamanıdır..
Buradaki kardeşlerimizin hepsi ülkesini ,vatanını seven pırıl pırıl gençler..
Yalnız bir eksik husus var..
buradaki kardeşlerimizin ,hepsinin çok okumasını ,gazetelerin köşe yazılarına kadar sindire sindire okumalarını istiyorum...
buradaki herkesin gerçekleri kendi düşünce yapısı içinde bulacağına inanıyorum...
bakınız siteye ben girdiğimde 16-veya 17 bininci üyeydim yanılmıyorsam,
şu anda üye sayısı 20 bine yaklaşmakta bu demektir ki burda yazılanlar takip ediliyor..ve bu durum vatanını ,milletini seven insanlara anlatılıyor...
Buradaki kardeşlerimizin hiçbirinin mişli -muşlu haberlere rağbet etmeyip ,gerçekleri okuyarak,bilerek ,düşünerek hareket etmelerini rica ediyorum..
Bu sitedeki yazıların gerçekliğinden rahatsız olanlar tabiiki olacaktır.
Ve bu sitede provakatörlük yapmak için ellerinden geleni yapacaklardır..
Bu siteye bu amaçla gelen tiplerin sınıflamasını sizlerle paylaşmak istiyorum...
1- kendine türk diyemeyenler(aynaya baktıklarında ben bir türküm demeye korkanlar..
2- gerçek milliyetçi ,vatansever olmayıp,tamamıyle ARAP kültürünü özümsemiş,ve bu kültürü ülkemize yerleştirmeye kalkan şarlatanlar...
3- Ülkeyle vatanla ,bayrakla hiçbir ilgisi olmayan...şu -bu tarikat mensupları...
4- şu anda yobaz takımının arka tarafını yalayan dönek solcular...
5- daha bu örneklere bir sürü gurup ekleyebiliriz..
şöyle bir etrafınıza bakınız ..bu bahsettiğim şarlatanları her yerde görebilirsiniz...
Ülkücülük sadece k..çı kırık bir solcuyu dövüp ,böbürlenmek değildir...
Ülkücülük bu şarlatanları ,söylediklerinizle,laflarınızla,yazılarınızla yerin dibine sokabilmektir...
Bakın kadir21 ağabeyiniz bunu layıkiyle yapan bir ağabeyinizdir...
Burası sizler için bir hayat okulu bir tecrübe kaynağıdır...
lütfen bu siteyi kendi yararınıza değerlendiriniz...
Bu şarlatanlar,düzenbazlar sizlerin yerini bulan ,ok gibi yazılarınızla kaybolup yok olmaya mahkumdurlar...
Ama görüyorum ki bu şarlatanlar dini duygularınızı istismar edip sizleri bir yöne çekmeye gayret ediyorlar...
Ne yazık ki bazı kardeşlerimizin bunlara alet olup,türklüğü bir kenara bırakıp,önce islamiyet ,türklük önemli değil gibi sözler sarfettiklerini üzülerek müşahade ettim...
Bir kere türklüğünü geri plana atıp,bunlara alet olanlara ben kesinlikle ülkücü gözüyle bakmıyorum..
Eğer bu fikirlerinde ısrar edenler varsa onlara AKP gençlik kollarını ,
Saadet partisi teşkilatlarını öneririm...
Bu amaçla siteye girenlerin ortamı bulandırıp gündemi başka taraflara çekmek niyetinde olduklarını düşünüyorum....
kısacası ben bu zihniyette olan insanlar ile hergün karşılaşıyorum..
Nasıl karaktersiz,kişiliksiz..insanlar olduklarını görüyorum....
Bunlar amaçlarına ulaşmak için aklınıza gelebilecek en şerefsiz işleri bile yaparlar..
Bu gibi insanlara hak veren ,düşüncelerine prim yaptıran insanlar varsa ,ve kişilerin sayıları bu sitede artmaya başlarsa ,üzülerek söyleyeyimki kendime milliyetçi,vatansever,başka bir site arayışına gireceğim...
insanlar mertçe ne olduklarını söylemeli,neyi istediklerini belirtmelidir..
Bu adamlar için vatan ,millet ,bayrak önemli değildir..
Bunlar TÜRK'üm diyemezler...ben bunların AB ve ABD ile ülkeyi parçalayıp, onların güdümünde bir islam devleti sözü aldıklarını bile düşünüyorum...
Ne yazık ki bu adamlar ,Dinimizi bile böldüler..şu anda ben cuma namazını ülkeyi satan bir zihniyetle kılmaktan büyük üzüntü duyuyorum..
Bunlar benim din kardeşim falan değildir...ben böyle bir kardeşliği kabul etmiyorum...
Hepinizin gözlerinden öperim.....
BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZ SEVMEYE DEVAM EDİYORUZ...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Haz 12, 2005 10:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşim kaganos,sözlerine katılmamak mümkün değil.Tam bir yıl oldu bunun için uğraşıyorum.Özellikle hakikaten saf müslüman olup da,iyi niyetiyle bu akımlara bulaşanlar beni derin üzüntüye sevkediyor.Bazı konuları defalarca yinelemek zorunda kalıyorum.Türk kelimesinden rahatsız olan insanlar var.Türk kelimesi bir kimlik tesbitidir.Size kim olduğunuz sorulursa,isminizle cevap verirsiniz.Düşüncenizle değil.Bunu anlatamadık.Kimsin?Cevap Türküm.İnancın ne derslerse müslümanım.Olay bu.Zaten çok büyük çoğunluğu müslüman olan bir ülkede,başka cevaba ne gerek var?Avrupaya gittin.Sana nereden olduğun soruldu?Ne cevap vereceksin?Kendini tanıtmak,mesele bu.Cevabım türk.Bakın okuduğumuzu anlamıyoruz.9 ışık ne diyor."türk milletinin büyük bir çoğunluğunun müslüman olması realitesinden yola çıkarak....."Şimdi farzet biz islam olmasaydık,türkçülük hareketi olmayacakmıydı?Hareketin ,davanın asıl unsuru türkçülüktür.Müslümanlık realitesi olduğu için de türkçülük ve müslümanlıktır.Burada yapılan ne?Türkçülük hareketi,milletin sahip olduğu dini göz ardı etmeyip,millete aykırı bir felsefi cereyan haline getirilmiyor.Olay bu.Şimdi bu gerçek ortada dururken,türkçülüğü bir kenara atıp,islamı ön plana çıkarmanın bir manası var mı?Anlatamadığımız bu.Türkçülük deyince millet çıldırıyor.İlla müslüman- türk.Bak müslüman kelimesi gene başta dikkat edersen.Bu ne demek?Önce müslümanım sonra türküm demek.İşte benim anlattığım bu.Yoksa müslüman memleketinde salyangoz satılmaz.Ben de Türk -müslüman ülküsüne inanıyorum.Ama Türk-müslüman ülküsüne.Müslüman- türk ülküsü değil.Ben kimliğimi,zürriyetimi neden inkar edeyim,neden bir karışık potada eriteyim?İslam bunu istemiyor ki benden.Allah,tek bir millet yaratmamış ki,bunlar tek bir millet olmaya kalkışıyor.Bu en başta yaratılış kanunlarına isyandır.Siz Allah'tan iyi mi biliyorsunuz?Allah tek bir millet yaratmaktan aciz mi?Onun yapmadığını siz ne hakla yapmaya kalkışıyor da,dilde,kılıkta,kıyafette,bıyık şeklinde onlara benzemeye kalkışıyorsunuz?Ben 28 yaşımdan beri bıyık bıraktım.Memuriyet hayatımda bile rte gibi bıyık şekli taşımadım.Az da olsa Türk usulü aşağı inikti.Şimdi emekli olduktan sonra tam yay gibi,nizami türk bıyığı.Ya ben neden o adamlar gibi bıyık bırakayım.Ben türk'üm.Niye kılık kıyafettte onlara benzeyeyim?Bunu anlatamıyoruz.
gokhancufali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Pzr Haz 12, 2005 11:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HÜSEYİN NİHAL ATSIZ HOCAMIZIN SON SÖZLERİ
''EGER YUCE YARADAN BENI BİR DAHA DÜNYAYA GÖNDERİRSE AYASOFYA YA İMAM OLARAK GELMEYİ İYELERİM''
HÜSEYİN NİHAL ATSIZ HOCADAN HER ÜLKÜCÜNÜN YARARLANIP ONUN KİTAPLARINI OKUMASI GEREKİYOR ÖZELLİKLE ''BOZKURTLARIN ÖLÜMÜ'' ''BOZKURTLAR DİRİLİYOR'' ''RUH ADAM'' ''DELİ KURT'' GİBİ KİTAPLARINI HER ÜLKÜCÜNÜN OKUYUP YASANMIŞ TARİHİ OLAYLARIBILMESİ VE ÖĞRENMESİ GEREKLİDİR BURDA KADİR ARKADASIMIZA KATILMAMAK MUMKUN DEGİL ATSIZI BILMEDEN ATSIZI YASAYANLAR DÜŞTÜĞÜ YANLIŞTAN VAZ GECSİNLER VE ATSIZI OKUMADAN YARGILAYANLAR ATSISI OKUDUKCA ANLAYACAK VE ATSIZ HOCANIN BU VATANA NE GİBİ MİRASLAR BIRAKTIĞINI GÖRECEKLERDİR
H.N.ATSIZ HOCANIN HER İNSAN GİBİ YANLISLARI OLABILIR KIMSE DÖRT DÖRTLUK DEĞİLDİR ANCAK BİZ ONUN YANLIŞLARINI DEĞİL ONUN BİZE VERMEK İSTEDİKLERİNİ ALMALIYIZ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız