Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - MHP TELEVİZYONU İÇİN EL ELE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
sedat23
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Pzr Haz 19, 2005 7:32 pm    ileti konusu: MHP TELEVİZYONU İÇİN EL ELE Alıntıyla Cevap Gönder

gelin kardeşlerim bir fetullah hocanın kanalı olurda büyük önder ALPARSLAN TÜRKEŞİN kanalı olmazmı lütfen önerilerinizi yazınız
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
aybuke83
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Pzr Haz 19, 2005 7:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok iyi olur ülküdaşım ama hatırlatırım bizim arkamızda amerikanın desteği yok...kanal kurmak da malesef kolay olmuyo...
ama bunca yılın partisine de bir değil 10larca kanal yakışır...
olursa elbette çok seviniriz...
Allah yardımcınız olsun...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ozanhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 40

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 9:52 am    ileti konusu: mhp'nin eksiği Alıntıyla Cevap Gönder

Milliyetçi Hareket Partisi istediği şekilde iktidara gelemiyorsa bunun en büyük nedeni reklam eksiği basın gücünün olmamasıdır hiç bir birikimleri olmayan geçmişleri bilinmeyen genç ve ak partilerin büyük oy olmalarınının en büyük nedeni medya gücünü kullanmalarıdır erbakanın yerel kanalları ak partiyi destekleyen kanallar fethullah ibnesinin samanyolu tv si bile var tabiki bizimde ihtiyacımız var.

Kablolu tv yi seyrdenler bilir kanal Türk adında bir televizyon kanalı var burda liderimizin bütün konuşmaları bilgiler gittiği açılış ziyaretler haberlerde verilmektedir üllü ocaklarının eylemleride yansımaktadır bunuda ek bilgi yapalım
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Lacetti
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 11:18 am    ileti konusu: önemli bir konu... Alıntıyla Cevap Gönder

Bismillahi-r Rahmani-r Rahim
değerli ülkücü ağabeylerim gerçekten çok önemli olan bir konuyu bu platforma ben taşımak istiyordum ancak siz taşıdınız. sağolun.
yaklaşık 10 yıldır yerel ve ulusal tv ve gazetelerde muhabirlik yapan biri olarak belki de en büyük sıkıntıyı bir ülkücü adayı olarak ben çektim. ne yazık ki, türk medyası diye bir şey yok. hiçbir medya kuruluşu türk malı değil. hiçbir medya kuruluşu ülkücü personel çalıştırmıyor. (bize yakın gazeteler ve radyo kanallarını saymazsak) yıllardır sol gazetelerde haber yazıyorum. eğer ekmek yiyebileceğim başka bir olduğunu düşünüyorsanız sizi temin ederim yok. bu yüzden solcuların verdiği üç beş kuruş karşılığında davamıza inancımıza küfretmelerine rağmen yanlarında bulunmak zorunda kaldık.
dilerim Allah'tan bu düzen yıkılır. yeri gelende aslan kesilen milliyetçi işadamları bu konuya el atarak ülkücü izleyiciyi ve ülkücü medya çalışanlarını bu karanlık dünyadan kurtarır.
Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 12:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamun Aleyküm gardaşım keşke öyle bir şey açılsa keşke bizim de kanalımız olsa MHP kanalı olsa çok güzel olur gardaşım.

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN Kİ OZATEN YÜCEDİR!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 12:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN BU KONUYU DAHA ÖNCE GÜNDEME GETİRMİŞTİM YAZ AYLARINDA BÖYLE BİR KANALIN AÇILACAĞI MÜJDESİ VERİLMİŞTİ HALA SES YOK AMA BEKLEMEDEYİZ
takin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 12:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Radyo turkuazi dinleyenler bilir.Bir ara bir televizyon kanali acmak icin el ele vermislerdi Hersey Turk icin Turke gore Turl tarafindan diye bizi heyecanlandirmislardi.Yardim yapmak icin tum parami haziladim neyim var neyim yok sattim.......Ama ne yazikki aramizda laf ile peynir gemisi yurutmeye calisanlar var bence MHP nin yapmasi gereken ilk sey laf ile penir gemisi yurutmeye calisanlari parti cevresinden silmektir.
tr_bozok_66
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 84

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 1:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeslerim gercekten bizimde bi kanalimiz olsa harika olur en azindan Türklük ruhunu asilayabilecek bi kanalimiz olursa gencligimiz biraz daha aslina uygun davranis bicimine döner diye düsünüyorum...

Saygilarimla

Yozgatli Deli Kurt66
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
OzanMert
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 1:53 pm    ileti konusu: Elektronik Harp Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşlerim şimdi muhabbetin başında "bizim arkamızda Amerika desteği yok" dedikleri doğru aslında... Flaş TV ve İzmir TV (yerel) şu sıralar Elektronik Harp metodu ile saldırıya tabi tutuluyor... İzmir TV de Hasan Tahsin , Flaş TV'de Hulki Cevizoğlu münasebetiyle elektronik harp metodu ile yayının kesilmesi için uğraşılıyor... Şimdi şu anda televizyon önemli değil... Artık iktidarda önemli değil... Bunu fark etmek zorundasınız... Hangi parti iktidara gelirse gelsin diplomatik baskı ve ekonomik hakimiyet olmadığı için istediği ve yapmayı amaçladığı şeyleri yapamayacaktır... Şu sırada bizim yapmamız gereken , zenginlerimizinde yardımı ile yabancıların bizden satın aldığı ekonomik kaynak ve toprakları geri almak ve bir yandan ülkücüler olarak "Ar-Ge" çalışmaları başlatmak... Bu konudaki ilk adımda TGDK tarafından atıldı zaten... Sadece destek göremediler... TGDK , teknoloji ekibi kuracağını duyurdu. Ancak herhangi bir katılım veya destek görmediği için şu anda pasifize durumda... Bilgisayar ve bunun gibi konularda araştırma geliştirme ekibi kurmak isteyen kurul , destek görülmediği sürecede projenin açığa alınacağını bildirdi. Yani işin özü şu , Bozkurt TV şu an için ütopyadır. Çünkü teknolojik saldırıya maruz kalacaktır ve sonunda çökecektir. Şu bağlamda bizim yapmamız gereken teknolojik çalışmalara hızla başlamaktır.
YALNIZKURT54
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 3:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BİZİMDE KANALIMIZIN OLMASINI İSTERDİM.. HEP BİZİM PARÇALAR ÇALINSIN BİZİM KONULARIMIZ İŞLENSİN. TURANCILIĞI DÜNYAYA TANITALIM.. BİZİM HİÇ BİR ÜLKEYE İHTİYACIMIZIN OLMADIĞI ANLATILSIN.. BU GÜZEL VATANIMIZIN ''30 KUPONA ALINMADIĞI'' BİNLERCE ŞEHİDİMİZİN OLDUĞU, BU TOPRAKLARIN BU KADAR KOLAY VERİLEMEYECEĞİ ANLATILSIN.. BU AVRUPA BİRLİĞİDE NEDİR? DENSİN.. LÜTFEN BU KONUDA BİR ŞEYLER YAPILSIN.. YOKSA BENİM VATANIM BUNLARA KALMASIN.. BİZ TÜRK ÜLKÜCÜLERİ BU VATANI ÇOK SEVİYORUZ VE SEVE SEVE CANIMIZI KANIMIZIN SON DAMLASINI BİLE VERİRİZ BU VATAN İÇİN.. SAYGILARIMLA..
reyal1983
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 5:36 pm    ileti konusu: neden biz bir proje başlatmayalım Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. İnanıyorum ki içinizde bilgisayar ve yazılımla uğraşan bir çok kişi vardır. Bazen aklıma bir proje yapmak gelsede artık tek kişilik yazılımların tarihe karıştığını görünce umutsuzluğa düşüyorum. Taa Amerikalardan gücümün üstünde para harcayarak kitap yani bilgi satın alıyorum ama bu bilgiyi uygulamaya geçirmedikçe verdiğim paralar, zaman ve gayret boşa gidecektir. Biz sadece bilgiye para verip onu geliştirip , kullanıp ve tekrar dışarıya göndererek ülkemize büyük bir gelir sağlayabiliriz. Aynı zamanda hevesli öğrenciler için bir uygulama alanı yaratmış oluruz ki buda Türkiye'nin geleceği için son derece önemlidir. Bu site de bile yabancıların parmak izlerini görebiliyorum ve ağrıma gidiyor. Koskoca ülkücüler diyarı, bozkurtlar yuvası Türkiyemizde bu tip şeyleri yapabilecek kişiler yok mu?. İçinizden biri bu işi üstlenip, en azından ülkücü harekete lazım olan yazılımları yapabileceğimiz bir ortam sağlasa da bizimde şu çorbada bi tuzumuz olsa. Artık eline, beline sopaları alıp şu kominist, şu solcu deyip saldırmakla vatan-millet kurtulmaz. Bilime, teknolojiye, medyaya hükmeden devlet dünyayada hükmedecektir. Bu site yöneticileri ile yada başka birileri ile temasa geçip bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Ben java, c++ ve linux ile uğraşıyorum. Tavsiyem java ile bir proje geliştirmektir. Ben üstüme düşeni yapmaya hazırım ama dedimya tek kişi ile olmuyor bu işler. Lütfen büyüklerimiz ile iletişim kurup hemen birşeyler yapmaya başlayalım. İnteret üzerinden haberleşmeyi ve düzenlemeyi sağlayabiliriz. 20 kişi ile dünyanın en büyük şirketlerinin bile dikkatini çekecek programlar yapabiliriz. Ama büyüklerimiz bize destek olmazsa biz hic bir şey yapamayız. Kullandığımız derleyilerin bile parasını ödeyemeyiz. Fikrime katılıyorsanız veya böyle bir projede yer almak istiyorsanız benimle temasa geçerseniz sevinirim. e-posta adresim : recep.yalman@gmail.com
yavuzyurekli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Pts Haz 20, 2005 5:50 pm    ileti konusu: sonsuz destek Alıntıyla Cevap Gönder

degerlı kardesim recep yalman'ın önerilerine sonsuz destek verdiğimi hatırlatır bunun için üzerime düşen herşeyi yapmaya hazır olduğumu bildiririm.recep kardeşim benim elektronik posta adresim ugurdede@abchukuk.com ulkucu ıs adamlarınıda bu kampanyaya davet edıyorum
bugun bakıyorsunuz pkk bile it sürüsü gibi televizyon ve radyo yayını yapıyor bız neden yapmayalım insanlara ulaşmanın yegane yollarından bırısı iletişim dir
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Çar Mar 01, 2006 11:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞ'larım bu konuyu tekrar foruma taşıma gereği duydum bizler nedendir bilinmez çabuk unutan MİLLET olduk budan yaklaşık 4 ay önce aşagıda yazan haberi duyunca bizler çok sevindik sabırsızlıkla bekledik sesimiz , gözümüz, kulağımız bizim gerçek sesimiz olacak görsel medyamız canla başla bekledik
"Kanal 9 logosuyla yayın yapacak olan kanal, yakın bir zamanda izleyicilerle buluşacak. Basının kendisine yeteri kadar yer ayırmadığından yakınan MHP, yeni bir TV kanalı kurmak için düğmeye bastı.TV'nin adını “Kanal 9” şeklinde değiştirme kararı alan MHP'liler, yaklaşık 2 ay içinde yeniden bir TV kanalına sahip olacak. Ulusal yayın lisansı ve teknik cihazları olan kanal için RTÜK'ten de gerekli izinler alındı."
Seçim söylentileri dolaşırken gazetelerde internet sitelerinde çarşaf,çarşaf yalan anketler düzenlenirken niye bu gecikme bakın akp prenslerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in girişimleri ile yıllar önce kurulan ve şimdi Türkiye'nin dört bir yanında izlenen Kanal A Televizyonu'ndan sonra şimdi de yeni bir televizyon kanalı daha Ankara'da yayın hayatına başladı.
Termikel Grubu'na ait Kanal A Televizyonu ile Melih Gökçek'in yakınlığı artık eskisi gibi değil ancak televizyon hala Gökçek'in en yakın destekçilerinden.
Gökçek, arşa yükselen "seçim" söylentilerinden midir bilinmez ama yeni bir televizyon kanalı kurulması için uzun zamandan beri temaslar kuruyordu.
İşte o temaslar, bir kaç ay önce netleşti ve Kanal A Televizyonu'nu kuran bir ekip, şimdi Gökçek'in yeni televizyonunu hayata geçirdi.
Televizyon resmi kayıtlarda kimin üzerinde bilemiyoruz
ARTIK ZAMANI DEĞİLMİ
ALLAH´a (c.c.) emanet olun...

Selam, saygı ve dualarımla...

ALLAH (c.c.) TÜRK´ü korusun ve yüceltsin...
Ogul50
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Çar Mar 01, 2006 11:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdasim cok iyi olur medyada bizimde bir ozumuzun olmasi cünkü artik hangi kanala güvenecegimizi bile sasirmis bir durumdayiz. Insallah allahin izniyle ve bizlerin yani her ülkücünün destegi ile bu kanal hayata gecirilir. ben bu düsüncenin daha önce gerceklestirilmesinden yanaydim ama artik simdiye nasipmis diyelim. Insallah bu sefer yine bir aksilik cikmaz ve bizimde bir kanalimiz olur ve türk milletimize hizmette bulunur.
saygilarimla

cCc YASASIN TÜRKLÜK cCc
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız