Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Mustafa Yıldızdoğan
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Hareketci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 3:23 pm    ileti konusu: Mustafa Yıldızdoğan Alıntıyla Cevap Gönder

Mustafa Yıldızdoğanı hepimiz az çok biliyoruz , kasetlerini alıyoruz. herkez bu sanatçı hakkında bildiklerini anlatsın , anısı olan anısını anlatsın daha iyi tanıyalım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 3:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN ONUN TÜRKÜLERİNDE KENDİMİ BULUYORUM ONU BİR KARDEŞİM KADAR SEVİYOR SAYIYORUM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 4:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mustafa Yildizdogan ozellikle Turkiyem,Basbuglar olmez,Sehitler olmez.Parcalariyla gonullere taht kurmus yigit bir bozkurt ve Alperendir.

Ama baz dengesizler Yildizdogan hakkinda vay ask sarkilarina,Turkulerine agirlik verdi diye dedikodu ustune dedikodu yapiyorlar.Bilmem sizin cevrenizde de boylemi ama benim cevremde boyle bilip bilmedik laflar edenler var oda benim sansima herhalde.

Neyse sanatci insan toplumslar,siyasal,parcalarin yanina elbette ask ve tabiat uzerine parcalarda yapmasi lazim.Sanatci insan boyle belli olur.
Ama gelde anlat.

Birde neymis Yildizdogan on bin euro istiyormus,ister tabi kardesim adamin hakki bu album cikartmak icin emek harciyor.Elin sanatci bozuntulari kirbin ellibin euroya gidiyor bi konsere Mustafa Yildizdogan on bin istemis cok mu?

Kardes bu konuyu actigin icin Allah razi olsun Mustafa Yildizdogani tanimak icin onun sarkilarini,Turkulerini dinlemek lazim.

Allah Turku korusun.

En son Delikanli66 tarafından Pts Haz 27, 2005 11:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Bozkurt042
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 4:28 pm    ileti konusu: SLm Alıntıyla Cevap Gönder

Delikanli66 kardesim çok guzeL açiklamissin senin soyLedigin sozLere karşi duşunen kişnin ben turklugunden şuphe duyarim...
yavuzyurekli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 5:32 pm    ileti konusu: mustafa yıldızdoğan ve bızım sanatçılarımız Alıntıyla Cevap Gönder

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM YAKLAŞIK BİR BUÇUK HAFTA ONCE MUSTAFA YILDIZDOĞAN BINGOL ŞEHIR STADYUMUNDA YIRDIRIM YILDIZDOĞAN VE TANSEL AYAZ İLE BİRLİKTE KONSERE GELDI KONSERE COK ISIM OLMASINA RAGMEN BAYANLI-ERKEKLİ-COCUKLU BIR GURUBUDA BERABERIMDE GOTURDUM YANIMIZDA GIDEN ARKADASLARDAN BAZILARI ULKUCULUGE KARSI BIRAZ SOĞUK IDILER ANCAK ORADAKI SICAK ORTAM IYI ORGANIZASYON VE SEVGILI MUSTAFA YILDIZDOĞAN VE ARKADASLARI ORADA TAM BIR VATAN MILLET SEVGISI ISLEDILER BAHSETTIGIM ARKADASLAR HIC YERINDE OTURMADAN KONSER SONUNA KADAR AYAKTA TEMPO TUTTULAR BIZLERIN GERCEKTEN SUSAMIS OLDUĞU HASRETİNİ CEKTIGI TURKULERLE GOĞSUMU KABARTTILAR MILLI DUYGULARI ŞAHA KALDIRDILAR BUNADA COK IHTIYACIMIZ VARDI CUNKU BIZIM BULUNDUĞUMUZ YERDE GENELDE BOLUCU KOPEKLERIN CIVAN HACOLARI- ITI KOPEGININ SESI CIKIYORDU BINGOL INLEDI ŞAHA KALKTI BUNADA IHTIYACIMIZ VARDI O NEDENLE MUSTAFA YILDIZDOĞAN VE BIZIM SANATCILARIMIZA SONSUZ ŞUKRAN VE SAYGILARIMI SUNUYORUM ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN DEVAMINI BEKLIYORUZ DOĞU VE GUNEYDOĞUDA SESIMIZIN COK CIKMASI AMA COK CIKMASI LAZIM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 7:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok sevdiğim bir abimdir.Müziğinide çok beğenirim.Bu ülkenin bu tarz kişilikte sanatçılara ihtiyacı var...

ALLAHA EMANET OLUN...
kaan_kahraman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 97

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 9:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜCÜLER OLARAK SANATA VE SANATÇIYA ŞİMDİ OLDUĞU KADAR HİÇ BİR ZAMAN İHTİYACIM OLMAMIŞTI.OKUMUŞ FİKRİ HÜR ÜLKÜCÜLERE İHTİYACIMIZ VAR.KAVGACI ELİNDE SİLAH TUTATN MİLİTANLARA DEĞİL KALEM KAĞIT TUTATN MÜREKKEP YALAYAN TÜRK VE ÜLKÜCÜLERE İHTİYACIMIZ VAR.MUSTAFA YILDIZDOĞANI BENDE ÇOK BEĞENİYORUM VE BU GİBİ SANATÇI KARDEŞLERİMİN GİDİP DOĞUDA HALK KONSERLERİ VERMESİNİ DİLİYORUM ALLAH'A EMANET OLUN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
baspinar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pzr Haz 26, 2005 1:48 pm    ileti konusu: Yıldızdoğan Alıntıyla Cevap Gönder

Şu an onun mp3 lerini dinliyorumAskerdeyken AKŞAMA KADAR türküsünü her an her saniye mırıldanırdım.Onu çok seviyorum.
edebali80
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 44

İletiTarih: Pzr Haz 26, 2005 4:14 pm    ileti konusu: :) Alıntıyla Cevap Gönder

mustafa yıldızdogan işini gerçekten cok iyi yapıyor.siyasi fikri olmayanlarında dinleyebildigi kasetler yapıyor.örnegin son kasetinde cok güzel aşk şarlıları var,ancak kızıl elma ile ilgili parcasıda mütiş.aşk şarkıları için alan gençlerin kafasında kızıl elma fikride aşılanmış oluyor.tamamı dava şarkılarından oluşan bir kaseti bizden başka kimse almaz.aşk şarkılarıyla siyasi fikri olmayanlarada bu fikirleri aşılıyor.
cemersever
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 224

İletiTarih: Pts Haz 27, 2005 5:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mustafa yıldızdoğan benim için bir tane.davanın sözcülerinden.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM MSNM ICQ
tr_bozok_66
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 84

İletiTarih: Pts Haz 27, 2005 9:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tabir-i Caizse ADAM gibi ADAMDIR kendisi.Bunu sorusturmaya hic gerek yoktur.

Saygilarimla

Yozgatli Deli Kurt 66
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Sal Haz 28, 2005 2:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Delikanli66

SELAMUNALEYKÜM KARDESIM

sevgili kardesim senin demis oldugun tüm cümlelere katiliyorum bir parantez acmak icin senin yazmis oldugun yaziya ismini hedef aliyorum gecmisini bilmeyen geleceginden umutlu olamaz MUSTAFA konyanin yigit ALPERENI evet bizler onlarla var olduk o diyimler burda avrupadada var ama bir seyi bilmek ve hak vermek lazim bir örnek vereyim ozan arifi asik sefai yi kim dinler ÜLKÜCÜ HAREKET DINLER ama bir mustafayi bir ahmet safaki tüm türkiye dinler buda bize prim kazandirir bizim sanatcilarimizin rotasi belli onlar bir seviyorum sözcügü kullaniyorsa bizler bunu aska meske cekmemiz lazim o lafin nereye gittigini iyi bilmek lazim ona göre yargi olmasi lazim sevgi sözcügü sevgili icin yaratilmadiki bizler ülkü adli bir güzele vurgunuz dedigimizde hangi manada dedigimiz belli ama tabiki her yerde oldugu gibi sanat camiasinida karistirmak yönlendirmek istiyenler olucaktir bizim böyle bir seyi gündeme getirmemiz bile benim bakis acimca yanlistir ülkü erleri ne yaptiklarini cok iyi biliyorlar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Haz 28, 2005 3:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

edebali80

SELAMUNALEYKÜM

sevgili kardesim mustafanin yapmis oldugu kasette ask ile ilgili hic bise yok belki kulaga öyle gelebilir ama senin nasil yönlendircegin cok önemli bir yerde haklisin direk dava üzerine yapilan bir sey sadece dava icinde kalir mustafa bunu biraz yumusatarak dava ile birlikte etrafa sacmaya calisiyor birilerine mesaj veriyor ama incitmeden veriyor buda cok iyi oluyor ülkücü olmayan bir kesim bunu dinliyince önce vatan aski ile doluyor ve bir dahasinda da zaten ister istemez ülkücü hareketin mensubu oluyor.ALLAHA EMANET OL
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Haz 28, 2005 3:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hareketci

SELAMUNALEYKÜM

SEVGILI KARDESIM SANA BIR ANIYI ANLATAYIMDA DINLE BEN AVRUPADA YASAN BIR KARDESINIM TABIKI HER GÖRÜSE SAHIP DOST AHBABLARIMIZ VAR 4 arkadas sokakta gezerken sanatcidan laf acildi herkes kendine ait olan sanatciyi övüyor tabii ben susuyorum ve onlari dinliyorum bazende gülüyorum tabii bana bir arkadasim dediki ne o siz ülkücülerin yokmu susuyorsun bak bir sey diyemiyorsun dedimki kardes ülkücü hic bir zaman elinde olanla övünmez biz degerlerimizi sadece paylasiriz peki isbatla dedi bu 4 arkadasimi aldim kendi evime gittim gecin oturun dedim ve video ya türk federasyonumuzun kurultay kasetini koydum salonda20bin kisi var osmanin mehmedimle mustafanin türkiyemle ahmet safain anfileri patlatmasini bunlara izlettim arena salonun yikildigini bunlara izlettim ve sunlari dedim onlara iste bakin ülkücü sanatcilar bunlar ben yine susuyorum ve sizler konusun hic birinden bir ses cikmadi 6 saatlik kurultayi benle birlikte izlediler demek istedigim su kardesim mustafa olsun ahmet olsun bütün ülkücü sanatcilarimiz kendilerini isbatlamislardir hepsi birer altin degerinde olan sanatcilarimizdan ALLAHIM bin kere razi olsun ve onlari bu dava ugrunda muaffak kilsin.ALLAHA EMANET OL
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız