Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ÖSS ' ye giren Ülküdaşlar !(lütfen okuyun)
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
mavera_61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 12:16 pm    ileti konusu: ÖSS ' ye giren Ülküdaşlar !(lütfen okuyun) Alıntıyla Cevap Gönder

Üniversite Sınavlarına giren Ülküdaşlara için çağrı;

Arkadaşlar İstanbul Üniversitesi son yıllarda Sol, Aşırı Sol ve Bölücü grupların hedef tahtası ve boy gösterisi yaptığı yer olmuştur.
Okulun belli başlı fakültelerinde ağırlıkları olan ve İstanbul Koordinasyonu olarak adlandırılan 32 tane grup okulu ellerine geçirmiş durumdadır.
Son yıllarda Ülkücü Öğrencilerin cabasıyla bu durum dengelenmeye çalışılmış olsada bu noktada Ülküdaşlarımız sayıca yetersiz kalmışlardır.
Okulda afişleme, bildiri, gösteriler, bez parçaları açmak gibi faaliyet yürüten bu gruplar aynı zamanda Ülkücü Öğrencileri okula ve sınavlara sokmamaya çalışmaktadır. Sayıca yetersiz olan Ülkücüler sınavlara polis eşliğinde girer olmuştur. Zaman zamanda bu hainler ülküdaşlarımıza tek başına yakaladıklarında pusular atarak bir kısmını hatta asenalarımızı bile hastanelik etme durumuna getirmişlerdir.

İstanbul Üniversitesinin Siyasi anlamdaki yeri ve önemi büyüktür. Zamanında büyük mücadelelere yer olmuş olan üniversite Türkiyenin en büyük ve en eski üniversite olmasıda dikkat çekicidir. Bu potansiyel bölücü yıkıcı unsurların gözde yeri olmuştur.

Ülküdaşlar belirtmek istediğim asıl unsur İstanbul Üniversitesi
Başta Vezneciler ve Beyazıt kampüslerinde bulunan Fen-Edebiyat , Siyasal, Hukuk, Eğitim faültelerini tercih etmenizdir. Buradaki bölümleri doldurarak bir cephe oluşturmamız gerekmektedir.

Allah her şeyin en hayırlısını nasib eylesin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
koc_zafer66
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben öss giren bir öğrenciyim eğer böyle sorunları bize duyurmanız çok iyi oluyor çünkü böyle şeyleri duyduğumuzda dahada o öğrencilerin neler çektiğini iyi hayal ediyorum
ALLAh izin verirse bende secerim ve buna bir dur deriz

--------------------------SİVAS ÜNİVERSİTESİ----------------------------------
ARKADAŞLAR AYNI ŞEYLER SİVAS ÜNİVERSİTESİNDE DE YAŞANIYOR BUNUN İÇİN SİZDEN İSTEĞİM SİVASDAKİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ OLAYLARI İNTERNET SİTELERİNDE BAYKOT EDELİM Kİ İNSANLAR BİZİM DEĞİLDE ONLARIN KAVGACI OLDUĞUNU DÜŞÜNSÜNLER
-------------------------------------------------------------------------------------
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
davud13
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 3:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlar üniversiteler eskisinden daha çok karışacak bunları bilmelisiniz ... ortaya çıkan görüntüleri incelediğimizde benzer olayların 70lerin başında yaşandığını görmekteyiz bu yüzden saflarınızı ve yerinizi iyi seçin ... Son olarak bu ülküdaşımızın çağrısına bende ekte bulunmak istiyorum Hukuk fakültesine girmek isteyen ülküdaşlarımızı Gazi Hukuka çağırıyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
super702
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 3:11 pm    ileti konusu: Bilgiler için tesekkurler.. Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de yeni öss'ye girmis biriyim. Durumunuzu anlatmaniz iyi oldu. Bu bölgeleri yazacagim ve her yasıtım olan ülküdasima bu durumdan bahsedeğim. Kismetse gireriz.. Ve bu duruma sonuna kadar dur deriz..
Allaha emanet olun gardaslarim....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 3:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gardaşım ben gazi ünv okuyorum biz yeterince varız mavera_61 gardaşımın dediği gibi istenbul ünv seçelim lütfen asenalarımıza uyguladukları şiddeti duyunca kanım dondu ya yapılamaz ki böyle yaa tam bir şerefsizlik bu ulan hesabın varsa bizle gör neden kızlara elliyorsun bunlar kansız hepsinin hesabı kesilecek siz merak etmeyin gardaşlarrr.....
saygılar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
davud13
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 3:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlar çok şükür Gazide çoğunluğuz haklısın ancak ben hukuk yazmak isteyenler için biraz daha güçsüz kalan Gazi Hukuku yazmalarını tavsiye ettim onun dışında sonuna kadar İstanbul Üniversitesindeki Ülküdaşlarımızın yanındayız destğimizin sınırı yok Çok Şükür
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 3:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gardaş sen merak etme biz oraya da yeteriz ben teknik eğitim deyim bilemem bilirmisn
sen hiçç merak etme o köpeklerin sesi çıktığı zaman biz keseriz bu böle biline saygılar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
adigecale
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 3:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya ülküdaşlar böyle birsey varda niye buna dur diyen yokmu? ama allahın izniyle buna son verecek olan yine biz yani ülkücü gençlik çünkü yolumuz allah yoludur
mavera_61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 5:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım öncelikle duyarlılığınız için Allah Razı olsun.

İstanbul Ülkü Ocaklarının ve Sayın Yüksel Kalecinin bu sene içerisinde oluşturduğu Orta Öğretim masasının toplantılarında en fazla vurgu yaptığı İstanbul Üniversitesi olmuştur. Bunun nedenlerini toplantılarda bize açıklamıştır.
Sayıca 20 yi geçmeyen teşkilatımız mevcut durumdadır. Fakat bu oldukça yetersizdir. Çünkü bizimle birlikte hareket eden başka grup yoktur. Karşı gruplar ise birleşmelerinden kaynaklanan çoğunlukla işlerini yürütmektedir.
İstanbulda 89 mevcut Ülkü Ocağı bulunmaktadır.
her ocak kendi bünyesinde oluşturacağı üniversiteye hazırlık çalışmalarıyla 2 kişi yetiştirerek gönderirse toplam 178 kişilik bir teşkilat oluşur ki buda İstanbul Üniversitesini fethetmiş anlamına gelir. İstanbulda okuyan öğrencilerin mühim bir kısmı anadoludan geliyor ve fazla birşey bilmiyorlar ülkücü olanda teşkilatçılığı tam kavrayamamış şekilde geliyor. Normalde bu belirtmek istediğim formül uygulanabilinse 178 tane ocaktan yetişmiş teşkilatçılığı bilen kardeşimizin o sıralarda çok şeyler yapacağı bellidir.

Selametle...
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 6:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizde de toplantılar da ele alınıyor bu konular içimiz yanıyor bu kansızların bura da olmasından dolayı mavera kardeşim güzel tahminde bulunmuşsun inşallah böyle olur vede böyle olacak allhın izni ile gardaşım azzık sabır lütfen az kaldı......
saygılar...!
Emir_p
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 11:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gardaşlar, ben urfadan katılıyorum. lise 3 öğrencisiyim. Urfada bildiğiniz sağlam bi ülkü ocağı teşkilatı varmı?
super702
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 12:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zaten bu konu önceden de gündemdeydi fakat pek ilgi çekmedi. Bence bunu çok çok daha önceden dikkate almak lazımdı. Hiç birsey için geç değil....

Bu arada yukaıda ki arkadasın durumunu görüyorsunuz. Özellikle lise son ögrencilerinde bir kordınatsızlık var. Bu konuların ocak başkanları tarafından ele alınması gerekir...

Emir gardasım.... Yeni mi teşkilata girdin??

Allah'a emanet olun....

Tanrı Türk'ü yüceltsin....
gecesahini
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 1:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşlerim,ülküdaşlarım iyi güzel hoş da bu ülkenin okumuş,bilgili adamlara ihtiyacı var.Hangi üniversite iyi ise oraya gidilmesi doğrudur.Bu mücadele bilgi devrinde olduğumuz şu yıllarda bilgi çerçevesinde sürecek ve bir gün mutlaka Türk Turan ülküsü gerçekleşecek ama siz böyle şu üniversitede azız dayak yiyiyoruz derseniz olmaz.Bu yolda tabii ki dayak yenecek.Ayrıca ülkü ocaklarımızın ciddi bir tasfiyeye ihttiyacı olduğunu herhalde kabul edeceksinizdir.Çoğu kardeşimiz arkasına bizi almak için ocağa geliyor ve ülkümüzün ne olduğunu bile bilmiyor.Üniversitelerde toplanıp kavga ederek Türk'ün Türk'ü kırmasına gerek yok.Sağ sol çatışması yapmamız dış mihrakların işine geliyor olup bölünmeyi hızlandıran birşeydir.Ne olur onlarla uzlaşmayı denesek.Şimdi çoğu kardeşim beni yanlış anlayacak hatta hainlikle bile suçlayacaktır,ama ne olur biraz düşünüp öyle karar verin;bu ülke bir darbe daha kaldıramaz,çok can yandı çok cana kıyıldı.Bizden de onlartdan da.Peki bu olanlar kimin işine yaradı bizim mi?Onların mı?HAYIR.Sadece bölücü dış mihrakların.Lütfen artık kendimizi geliştirip gerçekleri görelim Türk Türk'ü kırmasın.Bir görüşü kabullendirmek için hemen kavga etmemeli onların inandıkları şeylerin yanlış olduğunu göstermeliyiz kardeşlerim umarım gerçekleri görüp kendimize geliriz.
Allah'a emanet olun!
Bu vatan toprakları kana doydu artık refaha ermeli,bu millet bunlar hak etmiyor.
Kavgacı değilde bilgici olduğumuzu herkese göstermeliyiz.
Bilinmeli ki ülküsü olamayan millet ve birey yok olmaya mecburdur.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
super702
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 1:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fikrine katılıyorum gardaşım. Ancak türk'e kefen biçenin sonu çok acı olur unutmayalım. Bunların amacı da zaten bizim gibi tamamen milliyetçi ve türk islam dünyasına hayatını adamış insanları yavaş yavaş yok etmektir. Biz bunlara daha ne kadar göz yumacağız? Burada bulanan ülküdaşlarım gerekirse canını vermeye hazırdır. Kavga etmeyelim. Bu konuda haklısın! Ama bize dokunmayan yılan bin yıl yaşasın felsefesi sürmek ülkücülüğe yakışmaz diye düşünüyorum. Ölen onlarca sehidimizin kanı bu uğur için dokülmüştür. Unutmayalım ki ülkeyi bölmek isteyen bir grupla karşı karşıyayız. Hızlı teşkilatlanmak, yeri geldiğinde bilgili ve olgun, yeri geldiğinde kana susamış(bu cani anlamda kullanmıyorum gardaşlarım) tavır sergilemeyiz. Şehitlerimizin ruhu şad, mekanı cennet olsun.

Tanrı Türk'ü korusun....
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız