Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Sizce Haklı Değilmiyim.....
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Per Haz 16, 2005 9:31 am    ileti konusu: Sizce Haklı Değilmiyim..... Alıntıyla Cevap Gönder

esselamün aleyküm ve rahmetullah

ülkücü kardaşlarım ben size bir düşüncemi sunmak istiyorum vaktinizi ayırdığınız için şimdiden teşekkürler...

günümüz TVlerinden birisinde bir program var ve aynı kanalda buna benzer birkaçtane program var aslında sadece ben birisini elime almak istiyorum ve sebebide dün o programdan bir bölüm izlemiş olmam herhalde olayı kısaca özetleyeyim...
sözde baştan geçmiş bir olay anlatılıyor ne kadar doğrudur orada anlatılanlar bilmiyorum zaten onun hakkında yorum yapmayacağım. ben size kısaca olayın bir bölümünü özetleyeyim.
adam rüyasında mevlevileri görüyor çok güzel bi durum olsa gerek ama daha sonrada adamın yanına yaşlı bir dede geliyor dede ile konuşmaya başlıyorlar ve dede ilerleyen zaman çerçevesinde kendisinin Evliya Çelebi olduğunu söylüyor şimdi soruyorum sizlere o kişinin TV programında bile olsa kendisinden o şekilde bahsetmesi doğrumu. bence değil
neden derseniz oradaki yaşlı zat normal hayattada sizce Evliya Çelebi gibimi bu arada yannış anlamayın ben yapılan programı eleştirmiyorum sadece muherem zatlara biraz daha saygılı olunması gerektiğini anlatıyorum orada o kelimeyi kullanabilir veya orada bulunabilir ama orada o kişinin yüzünün belli edilmemesi gerekir bence
sizlerinde fikirlerinizi bekliyorum kardaşlarım Allah (azze ve celleye ) emanet olun hakkınızı helal edin vaktinizi benim yazmış olduğum yazı için ayırdınız s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Per Haz 16, 2005 10:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HAKLISIN KARDEŞ.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Haz 16, 2005 11:37 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

saol kardeşim .....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Haz 17, 2005 9:19 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

evet haklısın ama bize şu an için sadece ve sadece ikaz etmez düşüyor kardaşım ve biz üzerimize düşeni yapıyoruz çok şükür ama bilinmelidir ki Nush ile uslanmayanı etmeli Tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı Kötektir.. ... bu lafı unutmamak lazım ... doğru değilmi ülkü daşlarım.....; Allah (azze ve celleye ) emanet olun inş. s.a
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 7:56 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

bence bu TV kanalına dur demek lazım insanlara bişeyler öğreteyim derken belki yaş ortalaması 18 in üzerinede olanlara öğretiyor ama daha yeni gelişmekte olanlara ise hiç bir şey öğretmediği gibi başka düşüncelere kaptırıyor.. Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. s:a
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 9:50 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yörükhasan kardeş; bahsetmiş olduğun o tv kanalının yapmış oludğu misyonerlik çalışmasının yanında bu tip programlar hiç göze gelmemektedir. O tv kanalının ilk kez yayınlamaya başladığı ve diğer kanallarda da buna benzer proğramların yayınlandığı senoryolar (sırlar kapısi,kalp gözü, vs.) Amerikadaki kiliseler birliğince finanse edilmekte ve senoryoları yazılmış bu diziler ilk defa meksika, brezilya, arjantin gibi alt sınıf ülkelerde oynatılmaktaydı ve o tv (samanyolu tv) sayesinde ülkemizdede yayınlanmaya başlanmıştır. Dikkat ederseniz bir iyilik yap cennete gir yolu gösterilmektedir. Yani Cennete girmek için Tek olan Allaha iman, Son Peygamber Hz. Muhammed sav. Efendimize iman, ve Allahın emrettiği ibadetleri yapma diye bir hayat söz konusu değil, bir köpeğe iyilik et cennettesin, ve son zamanlarda işi iyice ilerlettiler artık ölmüşleri ve öteki alemleri bile göstermeye başladılar. yani bu konuları çok basite indirdiler, ve ardından da gazetelerinde etyen mahçupyandan apoyu övücü yazılar yazılmasına sebeb oldular. Ha unutmadan bunlar şu anda Erzurumda program yapmak için çalışma yapmaktalar. Yani önce fikirler igfal edildi, sonra Dini hassasiyet, ardından tabiki Milli hassasiyet ortadan kaldırılmakta.... Uyanık olmak gerek, Vatan Millet Din sevdalılarına sahip çıkmak gerek....
BU VATAN BİZİMDİR BİZİM KALACAK
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Haz 24, 2005 10:30 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

EVET KARDEŞİM ÇOK ÇOK HAKLISIN AMA BUNUN ÖNÜNE GEÇİLEMEZMİ SENCE NE YAPILMALIDA BUNLARIN BU ÇEŞİT PROGRAMLAR VESİLESİ İLE PROPAGANDA YAPMALARINI ENGELLENEBİLİR. KARDEŞLER YORUMLARINIZI BEKLİYORUM S.A ALLAH (AZZE VE CELLEYE ) EMANET OLUN İNŞ.
super702
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 10:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardaslar....

Elimizdeki olanakları kullanalım. Yukarıdaki arkadas iyi soylemiş. Biz daha iyisini yapabiliriz. Yada bunlari engellemek için sanl eylemler yapabiliriz. Daha önce yazdığım gibi tekar aynı önerileri sunuyorum.

1- rtuk wep sayfasına kınama mailleri...
2-sanal anket yapalım...
3-Mümkün oldukca bu utanç tablosunu çevremize anlatalim...
4-Yada rtuük wep sayfasını eylem amaçlı bloke edelim.

ayrıca gardaslarım, farkli önerilerinizi ortaya açık açık sunmanızı öneririm.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız