Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Bir bülent ersoy eksikti..!!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar Ağu 24, 2005 9:28 pm    ileti konusu: Bir bülent ersoy eksikti..!! Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçek gündemi saklama çalışmalarında son 'oyuncak' bülent ersoy oldu.Ülke adım adım elden çıkarılırken böyle saçma sapan konular haberlerin yarısını doldurmaya başladı.Bu kadının (ya da erkeğin ya da herneyse) nerden aklına estiği (ya da estirildiği) meçhul.
Bugüne kadar bir sürü yapay gündem yaratılmıştı ama böylesi ilk defa oluyor.
Böyle gereksiz konular gündeme geldiğinde, mutlaka ya birşeye zam gelecektir ya da batıya siyasi-ekonomik bir taviz verilecektir.Yakında kokusu çıkar......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
asil_kan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 120

İletiTarih: Çar Ağu 24, 2005 9:49 pm    ileti konusu: Re: Bir bülent ersoy eksikti..!! Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Ülke adım adım elden çıkarılırken böyle saçma sapan konular haberlerin yarısını doldurmaya başladı.]

böyle şeyler olmasına alışmış olman lazım Alper_Tunga72 kardeşim :)

terör olaylarının ve linç girişimine kalkışan halkın gündemde olması ne demek biliyormusun;

VAMPİR MHP NİN TERÖR SAYESİNDE RANT SAĞLAMASIDIR..

ee böyle bir şeyde canımız,biricik başbakanımızın karizmasının çizilmesine neden olur, buna gönlümüz razı olur mu hiç(!!!)

A.K. REİS

ADAMIN ADAMI DEĞİL DAVAMIZIN ADAMIYIZ !!!

www.ocak.org.tr

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Çar Ağu 24, 2005 10:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaslarim, abilerim kardeslerim, canlarim cigerlerim,

adim adim elimizden cikarilmaya tesebbüs edildigi dogrudur.

son sözümüzü söylemedik, ilk ve son olacak olan hamlemizi yapmadik, kafalarini ezecegiz.

kulak cekilmesi zamani gecti.
evet evet, KAFALARINI EZECEGiZ.

herseyin zamani var derler. SABIR SABIR SABIR.

Allah ülkücü harekete zeval vermesin.
Allah yolumuzu acik etsin.

amin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 12:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 1:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
reis_bozkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 9:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

VALLA SANKi BASKA DERT KALMADI ELiN CHPLiSiNiN VE NE iDÜGÜ BELiRSiZ BÜLENT HANIM(BEY)IN RÜSVET OLAYINI TARTISIYOZ. HABERLERDE iLK SIRADA YAZIK VALLAHA YA.BiSEYLERi ÖRTBAS ETMEYE ÇALISIYOLAR iSTE BU KADAR OLUR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 9:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün,dakika tuttum tam 15 dakika atv haberde konu oldular...

Ama telekomun peşkeşinden kimse bahsetmedi...

Allah sonumuzu hayır ede...
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 9:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ki zaten böyle bir olayın olduğunu da sanmıyorum.
Niye bu kadın(ya da her ne haltsa) 25 yıl sonra magazincilerin karşısına çıkıp konuşma gereği gördü.
Bu ülkenin savcıları 25 yıldır uyuyor mu?Artık suç duyuruları (ki bu resmen suç duyurusudur) magazinciler vasıtasıyla mı yapılıyor bu ülkede?

Akepenin 'icraat'larını bugünlerde daha iyi takip etmemiz gerekir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 9:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

özel kanallar kapatilmali, hersey kanal ismi vermeyecegim ama onlarin basinin altindan cikiyor.
spordan siyasete, bilimden dinimize, sanattan sanatciya ve her cesit insanlik araclari bize belli direktifler dogrultusunda empoze ediliyor.

hanim bakiyor bazilarina, 5 dakika oturup bakiyorum baktigi diziye, ya Türk'ten baska herseye benziyor o dizide gördügüm insanlar. sade insanlarlada kalmiyor, evleri oturmalari, kalkmalari, yemek yemeleri, konusmalari hatta düsünme sekilleri bile Türklükten eser yok. Benim ben diyen amerikalidan daha amerikali.

dini yayin yapan kanallar o keza, bu ülkeyi degilde, var olamayan bir hayal dünyasinda gibiler, olmayan bir kitleye hitap edecek sekiller buluyorlar.

spor programi bakalim deseniz, birbirlerine ana avrat demeden sövmesini spor yorumundan daha iyi beceriyorlar. kavgalari gürültüleri eksik olmuyor.

siyasi acik oturumlar derseniz, ben ceviz kabugu programindan baska hicbirine bakmaz oldum.

diger siyasi programlarda bilincli bir sekilde, istedikleri mesaji vermek icin, önceden hazirlanmis planli seyler konusuluyor.

ister iktidarin elinde olsun, ister bizim kösedeki bakkal yakup beyin ama TRT'den sasmamak lazim. müzik dinleyim desem, hatta yemek tarifi bile izlemek istesem, hosuma gitmeyen seyler yayinlansada, haberleri ayarlanmis sekilde sunsada, yinede en azindan, seviyenin korundugu tek yer TRT.

Devletin basina adam gibi hükümet gelmezse TRT'nin ne sucu var? solcularin hakimiyeti varsa TRT'nin ne sucu var? sagcilar inisyatif almiyorlar.

en azindan konusulan düzgün Türkce acisindan bile, TRT diyorum baska birsey demiyorum.

insallah bütün özel kanallar kapatilir, insallah bir daha yayin yapamaz olurlar. insallah zaafiyetten geberirler.

amin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Cum Ağu 26, 2005 12:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Medyamiz Turk medyasi sozde, arkadas biriside demiyorki erkekmisin kadinmisin? Kac tane gencimizin kanina girdin? Onlarin vebalini nasil odiycen? Kendilerini dinci(gercekte Arapci) diye lanse eden medyada ana konu yapiyor boyle bir sahsi!
Merak ediyorum ne zaman milletimizin sabri tukenecek?
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Cmt Ağu 27, 2005 9:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YAZIKLAR OLSUN
ATAMIZ IN NE ÜMÜT;LERLE KURDUGU CHP YE YAZIKLAR OLSUN

ZATEN BES PARA ETMEYEN BAYKAL VE TOP;LARI
BUNUN HEASP;INI NASIL VERIRLER BILMEM
SAYGILAR

AHMET HAKAN'DAN BÜLENT ERSOY OLAYININ 'EN'LERİ... Bülent Ersoy olayının ‘en’leri
Hürriyet Gazetesi yazarıAhmet Hakan'ın köşe yazısı...

EN İYİ ESPRİ: Kim ne derse desin, konuyla ilgili en iyi espriyi Mustafa Sarıgül patlattı: ‘Allah’ın sopası yok ama Bülent Ersoy’un var.’ İyi düşünülmüş, zekice kurgulanmış ve çeşitli anlam katmanlarına sahip bir dokundurma bu. Bülent Ersoy’un iddialarına sahip çıkma yanlışına düşmeyen Sarıgül, Baykal’a şu mesajı veriyor: ‘Bana iftira attın ama karşılığını nasıl da aldın.’ Sarıgül’ün ‘dokundurması’nın diğer anlam katmanlarına ise dilerseniz hiç girmeyelim.

EN İYİ ÖNERİ: Bülent Ersoy’un bütün cüssesiyle gündeme bomba gibi düşmesinin ardından en az üç ‘eksantrik’ kişi şu öneriyi dile getirdi: ‘Bülent Ersoy, CHP’ye genel başkan olsun.’ Ertesi gün Hürriyet yazarı Bekir Coşkun’un, o üç kişiden bağımsız olarak öneriyi başlık yapmasıyla birlikte olay ciddiyet kazandı. Ve şimdi hepimiz ciddi ciddi bu ‘en iyi öneri’yi düşünmekteyiz.

EN İYİ GAF: Bülent Ersoy, iki saatlik basın toplantısı sırasında tam 5 kez Oktay Ekşi’nin adını geçirdi: ‘Oktay Bey’e dedim ki... Sayın Ekşi’ye de söylediğim gibi... Bugün iki kez Oktay Ekşi ile görüştüm...’ Basın toplantısını izleyenler, Oktay Bey’in eski muhabirlik günlerinin heyecanına kapılarak ‘7 Kısım Tekmili Birden Bülent Ersoy Olayı’ başlıklı bir yazı dizisi için büyük bir hazırlık yaptığını düşündü. Ve fakat... Oktay Bey’den gelen ‘Hayatımda Bülent Ersoy ile bir kez dahi görüşmüş değilim’ şeklindeki açıklama, Bülent Ersoy’un büyük bir gaf yaptığını ortaya koydu. Şimdi herkes, ‘Acaba Bülent Ersoy’un Oktay Ekşi sandığı kişi kimdi?’ sorusunun yanıtını arıyor.

EN İYİ TANIMLAMA: ‘Ben halkın sanatçısıyım’ tarzı çıkışlar son günlerde epey demode olmuştu. Kim ne zaman ‘Ben halkın sanatçısıyım’ dese dalga konusu oluyordu. Bülent Ersoy, bu konuda yeni bir çıkış yolu bulmuşa benziyor. Basın toplantısında üstüne basarak ve de birkaç kez, hem de yüksek sesle aynen şöyle dedi: ‘Ben halkın Bülent’iyim.’ Ve bu da ‘en iyi tanımlama’ olarak kayıtlara geçti.

EN İYİ MEYDAN OKUMA: Bülent Ersoy’un ‘yalancılık’ ile itham edilmesi karşısında ‘Ben kıvırmam’ diye haykırmasıdır. İkinci en iyi meydan okuma ise ‘Baykal sizinle yüz yüze görüşmediğini söylüyor. Yüz yüze görüştüğünüzü nasıl kanıtlayacaksınız?’ sorusuna Bülent Ersoy’un verdiği şu yanıttır: ‘Asıl o yüz yüze görüşmediğimizi nasıl kanıtlayacak?’
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 2:34 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977 demiş ki:

ister iktidarin elinde olsun, ister bizim kösedeki bakkal yakup beyin ama TRT'den sasmamak lazim. müzik dinleyim desem, hatta yemek tarifi bile izlemek istesem, hosuma gitmeyen seyler yayinlansada, haberleri ayarlanmis sekilde sunsada, yinede en azindan, seviyenin korundugu tek yer TRT.

Devletin basina adam gibi hükümet gelmezse TRT'nin ne sucu var? solcularin hakimiyeti varsa TRT'nin ne sucu var? sagcilar inisyatif almiyorlar.

en azindan konusulan düzgün Türkce acisindan bile, TRT diyorum baska birsey demiyorum.

bende katiliyorum, ayrica TRT irakta turkmenlere yonelik haberler veriyor, programlar yapiyor diger kanallar gibi degil. bu da moral kaynagi oluyor tabiki.
ayni zamanda Turkmeneli tv sinin kurulmasinda yardimci olmustu.

bulent ersoy meselesine gelince, yahu Turkiye nin cok hayati onem tasiyan ic ve dis gundem konulari varken, y i n e, birileri cikip ortaligi karistiriyor..bos laflarla gundemi degistiriyorlar.
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 3:30 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tek çıkar yol bu yozlaşma ve sapkın politikadan kurtulmak için:Devletin her kurumunun millileşmesidir.Bu olunca o özel tv kanallarıda,yayın prensip(sizlik)leride tarih olacak.
O gün gelecek diye boş durmakta gaflet olur.O halde çözüm daha önce değişik başlıklar altında defalarca belirtildiği gibi çok güçlü bir medya kuruluşuyla bizim meydana çıkmamız.
Allah-u Teala o günleride göstersin...
AMİN
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 3:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cok dogru amin, turkiyenin cok kuvvetli ve milliyetci bir medyaya ihtiyaci var.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 11:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bülent ersoy bence doğru söylüyor.baykal rüşvetçi namussuzun tekidir.fakat neden şimdi cıktı bunları anlatıyor.chp nin oylarını azaltmak amacıyla yapılıyor bence.bülent ersoy akp ile bi pazarlık içinde .anlaştılar ve baykala çamur attılar.eğer inci baba hayatta olsaydı ve bülent ersoy bu acıklamaları yapsaydı.şimdi yaşamıyor olacaktı.şu anda bülent ersoy biraz zor ispatlar bu rüşvet olayını.onun derdi ispatlamak değil bence.ben çamur atıyımda milletin antipatisini kazansında ne olursa olsun diye düşünüyor.akp yine yaptı yapacağını.tayyipe cok yükleniyordu baykal bu aralar.böyle bi çözüm buldular.

chpli milletvekilleri, baykala yükleniyor.çık basın toplantısı yap ve gercekleri anlat diye.ama baykal biliyor.ersoyun bunu ispat edemeyeceğini.dava acarak iftira atıldı diye davayı kazancak.ben haklıydım diyecek daha sonra.

gündem bir anda değişebiliyor işte.tayyip ile baykal terör konusunu konuşurken,bir anda ne hale geldi durum.tayyibi köşeye sıkıştıran baykal şu anda köşeye sıkışmış durumda.şimdi top tayyipte.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız