Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - UYARI
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 4:14 pm    ileti konusu: UYARI Alıntıyla Cevap Gönder

Kilitlenen bir başlığın,başka bir başlık altında devam ettirilmesi yasaktır.
Lüzumsuz ve kavgaya dönüşmüş bir başlığın,başka bir başlık altında devam ettirilmesi forum kirliliğine yol açmaktadır.Güzel sloganlar söylensin diye açılan bir başlık ne yazık ki kirletilmiştir.Buna yol açanlar uyarılacak ardından gereği yapılacaktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 4:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Ancestor
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 4:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ozbeken hocamın da dediği gibi Osmanlı Hayranı olan üstadımıza yapılan çirkin saldırıyı kınıyoruz. Ancak bu sitede ülkücülüğü ispatlanmamış , ülkücü olduğunu söylemekten bile imtina eden insanların efendi hz.lerine en ağır ithamlarda bulunmalarını ve delillerinin çürütülmesine rağmen konuyu saptırmalarını hazmedemedik
Kadir21 reis ; eğer hatamız varsa sizin şahsınız da tüm siteden özür diliyoruz.

Ülkücüler Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehadeti ile iktifa edeceklerdir.
Bu mesele bizim açımızdan bitmiştir.

Hakkınızı Helal Edin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 4:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşin bizleri üzen ve asıl düşündürücü yanı,insanları zamk gibi birbirine yapıştırması gereken din-i islamın,bazı insanlar eliyle
nasıl bölücü odaklar haline getirilmiş olmasıdır.Bu yüzden gerçekten bu tartışmaları büyük bir acı içerisinde izledim ve çok üzüldüm.Çok yazık.Gerçekten çok yazık.
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 4:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
dagdeviren
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 61

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 4:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim asıl üzüldüğüm konu şuradan kaynaklanıyor.

Daha önceden de söylemiştim her iki cemaati de tanıyorum diye. Konunun açılış sebebi Beyan dergisindeki UÇKURCU tabiri idi. Bu terimi kim için olursa olsun ısrarla red ediyorum. Kaldı ki Tempo dergisinin yazılarına bakarak bunu öne sürmek , yazanın cehaletinden başka bir şeyi göstermese gerek.

Ayrıca Ömer Öngüt özellikle 10 yıldan beri Fethullah Gülen cemaatinin düştüğü yanılgıları laf ile söylemekle kalmamış , bunların içyüzünü belirten kitapları yüzbinlerce basarak paralı parasız dağıtmıştır.

Aradan 10 yıl geçtikten sonra bir başka cemaat te bu fikre katılmış , ve bizde bunu desteklemiyoruz mesajı vermiştir.

Ömer Öngüt'ü bilen çok iyi bilir , sözünü esirgemez , kimseye şirin görünmez, islama aykırı bir mevzuyu görünce , bunu eliyle düzeltmek için tüm imkanlarını kullanır.

Bu zat 78 yaşına kadar yanlız yaşamış iken neden bu yaşta evlenme gereği duymuş ? Bunu akıl sahipleri bir düşünür , öyle cevap verir.

Israrla söylüyorum amacım polemik değil , herkesi islama hizmete çağırıyorum.

Gelin Bu Refahçıların, Fethullahçıların , Vahhabilerin içyüzünü gösteren kitapları alın siz de dağıtın , bunu yapamıyorsanız , bu yazıları bulun bu sitede yayınlayın.

Olayı tarikat meselesi haline getirmemek için kullanılan tabirleri çok iyi seçmek gerekir diye düşünüyorum.

Rabbim yoluna hizmet edenlere hizmetçi yapsın bizleri de..

...
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 8:44 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

dagdeviren kardeşim kadir abim konu kapansın diyor sen hala nelerden bahsediyorsun üstadım özür diliyor sen daha nelerden bahsediyorsun üstadım , kadir abi, kardeşim kusura bakmayın ama anlama özürü olanalarla konuşmak zor olsa gerek neyse Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Çar Tem 13, 2005 9:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dosttum “Kadir21”

Nedendir, bilmiyorum... Bazı insanlara, konuşmakla ses çıkarmanın; tartışmakla hakaret etmenin ayrı ayrı şeyler olduğunu bir türlü anlatamadık!...Bir TÜRK münevveri olarak, sizler gibi bizler de bu kimselerin bu yanlış davranışlarından fevkalade rahatsız olmaktayız.
Yönetici arkadaşlarımızdan istirhamımız: ses çıkarmayı konuşmak; tartışmayı hakaret etmek zanneden kimselere,Ülkücülerce mukaddes bir "OTAĞ" kabul edilen bu mekanda yer verme memeleridir..Ve, daha açık bir ifadeyle, beyinlerimizi ve yüreklerimizi sergilediğimiz ve dolayısıyla dost gönüllerle paylaştığımız bu adresin, daha fazla kirletilmesine izin vermeyiniz!! Ne siz, ne biz”DİMYATA PİRİNCE GİDERKEN, EVDEKİ BULGURDAN OLMAK İSTEMEYİZ!!” KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARMAK”gibi bir şeyin, Ülkücünün lügatında asla yeri yoktur.
Bu kişiler de (hakaretbazlar) "benlerini" lütfen başka yerlerde tatmin etsinler.Şunu iyi bilsinler; bizim "OTAĞ"ın değerli mensupları, bu insanları okumaya, dinlemeye ve benlerini taşımaya müsait değillerdir. Bize, beyinleri, kalpleri ve niyetleri "SAĞLAM" kimseler lazım. Fikren, ruhen ve niyeten sağlam insanlarla konuşmak, yazışmak, tartışmak ise; her zaman bizim için ilahi bir lütuf olmuştur.
Bütün DAVA dostlarımıza selam!
ALLAH(C.C) yardımcımız olsun.
HAKK'ın birliğine emanet olunuz.

Biz diyoruz ki:

“Memleket bitti, fakat bitmedi hala sen, ben;
Bize bu hal ile bizden daha büyük düşman olamaz.
Dest-i adadayız ALLAH için ey ehli vatan,
Yetişir terk edelim gayri heva-ü hevesi!”

Ve ilave ediyoruz:

“Feryadı bırak, kendine gel, çünkü zaman dar,
Uğraş ki telafi edilecek bunca ziyan var.
Feryat ile kurtulması mümkün ise haykır,
Yok! Yok! Hele azmindeki zinciri bir kır!”
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 4:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Ülküdaşım Bedii,
bu forumlarda bulunduğum süre içerisinde,her kelimesi Türk-İslam ülküsü ile dolup taşmış böyle bir iletiye tanık olmadım.
Siz bu iletinizle,ben de dahil bu sitenin değerli üyelerine adeta ders verdiniz,ve de yüzlerce kelime ile açıklanamıyacak kutsal Türk-İslam ülküsünü;bize şu kısa ama çok anlamlı iletinizle yeniden hatırlattınız.Size yüzde yüz katılıyor,böyle bir açıklama getirdiğiniz için kutluyorum.Selam ve saygılarımla.
sonkurt45
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 6:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Ülküdaşlarım
Bundan sonra böyle yazılar yazmayacağım.
Sebebini soracak olursanız
Herkes kendi rayını yolunu biliyor. ne kadar anlatsakta hemen iftiracı, yalancı gibi sözlerle muhatap oluyorum.
Bundan sonra onları ALLAHA HAVALE EDİYORUM.
NEDE OLSA ÖBÜR DÜNYADA HESAPLARI GÖREN ALLAHIN HUZURUNA ÇIKACAĞIZ. O GÜN KİM HAKLI KİM HAKSIZ. KİM YALANCI KİM İFTİRACI GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK.
BEN YİNEDE BURDAKİ ARKADAŞLARA BANA HAKARETLERİNDEN DOLAYI HAKKIMI HELAL EDİYORUM.
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 12:34 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ve saygılı gönüldaşlarım ülkücü kardeşlerim bir konuyu irdelerken lütfen dikkatli olalım biz bilmeden yapıyor olabiliriz ama bilinmelidir ki o söylenilen söz insanı batıracak kadar önemlidir araştırmadan kopyala yapıştur taktiği ile bu sitede bulunanların dikkatini çekmek için bir şey yapmayalım örneğin... fetullah hoca kabul etmediği halde biz onlara nur cemaati diyoruz ama bilinmlidirki fetullah hoca nurculuğu kabul etmiyorr ve bu geçek nur cemaatini ehl-i sünnet olan nur cemaatini rahatsız ediyor çünki isimleri kirleniyor yapmadıkları şeylerden yargılanmak istemiyorlar sizleri dikkatli okuyup dikkatli irdeleyip dikkatli cevap vermeye çağırıyorum

Allah ( azze ve celleye ) emanet olun Allah ( azze ve celle ) yar ve yardımcımız olsun s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 2:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kilitlenen başlıklardaki konuları diğer forum sahifelerindeki başka başlıkların altında devam ettirenlerin üyelikleri askıya alınacaktır.Elinizdeki kitapların fotokopilerini buraya kopyalamaya başladınız.Bu kadar seviyesizlik olmaz.
berr
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 3:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Asıl bana başka şeyler seviyesizlikmiş gibi geldi

Çünkü insanların fikir alışverişi yapmaları hatta yeri geldiğinde tartışmaları(Hakaret olmadan) için forum sayfası kurulmuş.Şimdi ise kalkmış forumları kilitleniyor.Sonrada insanlar seviyesizlikle suçlanıyor

kadir Kitlenen bir forum sayfasında iki kişiden hakaret yedik gıkınız çıkmadı...!!!

Bundan sonra tarafsız bir yönetim görmek dileğiyle....

Selam hidayete tabi olanlara olsun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et ICQ
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 3:31 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

berr adlı vatandaş demişki.......
Alıntı:
Asıl bana başka şeyler seviyesizlikmiş gibi geldi

ne demek pek güzide kardeşim şimdi bu sen bu forumdaki kurallaramı uymamak istiyorsun yoksa ben mi yannış anlıyorum öle bir amacın varsa hmen başla bir site yapmaya ve lkendi sitende kendi kurallarınla oyna oyununu hani derler ya kendi atşinle kavrul işt öle bişey.... ve dikkat et saygısızlık yaptığın kişilrere artık yeter amacınız ortadadır herkes ömer anguta tabi olmak zorunda değildir. Allah ( azze ve celle ye ) emanet olun inş. s.a
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız