Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - CEM UZANA'A ceza kesildi..
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Çar Arl 28, 2005 4:54 pm    ileti konusu: CEM UZANA'A ceza kesildi.. Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşlerim,
Boşbakan 'a hakaret ettiği gerekçesi ile bir Türk mahkemesi ...
Cem Uzan'a ceza kesiyor.....

Ama TÜRK DEVLETİNE . Türk Milletine....Türk Ordusuna hakaret eden...

Orhan Yamuk efendiye ceza falan yok....

Bakın görürsünüz....

Mahkemesi bile olmayacak...

Çünkü adalet bakanı mahkeme olmasın diye karar verecek...

25 yıl bu vatana hizmetim var....

Bu ülkenin bu durumlara düşmesindeki...

Tüm embesil tiplere...etliye sütlüye karışmayan...devlet büyüklerine ....

verdiğim hizmetler ...''HARAM olsun.....

Onlara hakkımı hiç bir zaman helal etmeyeceğim...

Bu kanı bozuk... sütü bozuk yönetici tayfası bu ülkeden sürülmedikçe bu ülke hiçbir yere gidemez....

Böyle dış borçlar ile ..içerdeki sorunlar ile yıllarca boğuşuruz....

Ama bu tipleri ülkenin başına getiren tabiiki TÜRK milleti değildir...

Bunları başa getirilmesi belli bir planın parçasıdır.....

Önce basın kuruluşlarını satın alırlar....

Bu tipleri halkın önüne boyayıp ,süsleyip sunarlar...

Zaten kim kimi mandikliyor..

Seda abla gibi düzmece programlar ile uyutulmuş halk...

Bu zokayı yutar ...ve bu kişileri başımıza TAÇ yapar...

Orhan Yamuk beyefendiyi..

Yargılamaktan korkan....

Bu milletin hassasiyetini ayaklar altına alan...

Bu uygulamalara göz yuman...

Hakimlere ...savcılarada saygılarımı sunuyorum....

Demek ki ATA'mız sizleri bugünler için yetiştirmiş....

Yazıklar olsun......

Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
edirnelikurt2
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Cum Arl 30, 2005 3:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BURASI TÜRKİYE BİZ TÜRKÜZ VE GELENEK GÖRENEKLERİMİZ VAR.HİCKİMSE BU ÜLKENIN BASBAKANINA ALENİ HAKARET EDEMEZ.ONLA ORHAN PAMUGU KARISTIRMAYALIM.CEM UZAN SUÇLU VE GEREKEN YAPILDI FAKAT ORHAN PAMUGA GEREKEN YAPILMADI.BUNU TARTISMAK GEREKİR.
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Cum Arl 30, 2005 5:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşim,
Biz Türk'üz ...burası TÜRKİYE demişsin ...iyi hoş demişsinde...
Biz bu başbakanın ağzından...
TÜRKLÜK kelimesini hiç duyamadık ne yazık ki....

Saygılarımla.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cum Arl 30, 2005 6:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

edirnelikurt2 ! Makamları karıştırmayalım lütfen. Başbakanlık milletvekilliğinin üst noktalarından biridir. Ben milletim onlar benim vekilim. Asıl olan millettir. Onları oraya bizim adımıza ve bizim lehimizde ülkeyi yönetsinler diye yolluyoruz. Vatan'ımızı satsınlar diye değil... Bizim verdiğimiz görev dışında başka şeyler yapan insan benim başbakanım olamaz. Türk milletinin başka gelenekleride vardır...
Neyse...
Cem Uzan kalitesiz bir insandır. Şudur budur... Ama düşünce özgürlüğü diye birşey varya bazen... Türk milletine hakaret etme curetini gösteren terbiyesiz yargılanmayacak, diğer tarafta başbakana hakaret etti diye herhangi bir insan ceza alacak...
Tekrar soruyorum. Millet mi önemli, geçici olarak başbakanlık koltuğunda oturan rte mi?
Başbakanlık makamı farklı birşeydir ve bence kutsaldır. Başbakan farklı birşeydir ve eleştirilebilinir...
Hakaret başbakana mı başbakanlık makamına mı yapılmıştır ?
Değerleri karıştırmayalım...
[/b]
Truk_Zinlay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Cum Arl 30, 2005 7:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bencede Arkadaşlar görevini yapmayan BAŞBAKAN Vatanını, Toprağını Emperyalist güçlere peşkeş çeken Ülkesinin, Vatanın, Milletinin lehine HİÇ BİRŞEY yapmayan, Bütn ülkeri gezip sonrada yok dostluk pekişsin diye yok Türkiye Ticareti, Ekonomisi Gelişsin Diyen BAŞBAKANA gerşey denir ama Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Denmez...O ve yandaşları kendilerini kandırıyorlar(resmi kayıtlar hiç bir şeyi değiştirmez)

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
edirnelikurt2
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Arl 31, 2005 5:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben BAŞBAKANA DEMEDİM CANLARIM,O KOLTUGA DEDİM.TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIK KOLTUGUNA DEDİM.YARIN BİR GÜN DEVLET BAHCELİYE O KOLTUKTAYKEN BİRİLERİ KALKIP SAG SOL LAF YAPARSA,BUNUN CEVABINI NASIL VERİCEZ.BİZ DESTEKLEMİŞTİK SİZDE BİZE YAPABİLİRMİSİNİZ DİYCEZ!!BİZ ÜLKÜCÜYÜZ SAYGI EDEP HAYSİYET BİLİRİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
edirnelikurt2
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Arl 31, 2005 5:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GELİBOLULU KARDEŞİM,BİZ SAYGI EDEP GÖSTERMEZSEK KİM GÖSTERCEK! 99 SECİMLERİNDEN SONRA MECLİS TEKİ O HAVAYI DÜSÜNÜN HERKES ADAM!! OLMUŞTU.SOKAKLARDA MEYDANLARDA BİRBİRLERİNE HAKARET EDEN GÜYA BİZİ YÖNETENLERİN HEPSİ 99 DAN SONRA MECLİSTE ADAM OLMUSTULAR CÜNKÜ ORDA NİZAM EDEP BİLEN 130KÜSÜR ÜLKÜCÜ GİRMİŞTİ!!
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Arl 31, 2005 7:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onun bu camiaya olan hakaretlerini ne yapacağız?Ne dar kafalılığımız kaldı,ne marjinalliğimiz.Bir başbakanın,bu kadar teşkilatı olan bir camiaya; tarafsızlık ilkesini çiğneyerek saldırmasının hesabını versin önce makamın kutsallığını düşünenler.O makamın ağırlığını taşıyamayıp da altında ezilen,Türkiyenin üçüncü büyük şehrini,malum sözlerle itham eden adam,onurunu kendi korusun.BUNU ONU BUNU MAHKEMEYE VEREREK YAPAMAZ.Millet edecekse,kimse duymadan da eder edeceğini.ONURUNU,TÜRKİYEYİ ADAM GİBİ İDARE EDEREK,TARAFSIZ KALARAK KORUYABİLİR.Bu standartların dışına çıkmış birinin avukatlığını yapmak herhalde bir ülkücüye düşmez.Küfürün her türlüsüne karşıyız.Yanlış anlaşılmasın.Kimseye de bu yönde ne tavsiye ne de telkinde bulunmuyoruz.O vekil.Asıl olan biziz.Adı üstünde.Sonradan çıktı bu başbakanlık lafı.ASLI BAŞ VEKİLDİR.Vekalete ihanet ediyor ve bizi satıyorsa;hesap sorarız.ATSIZ ATAMIZ BU HESABI SORMUŞTUR ZAMANINDA.HEM DE TEK BAŞINA SORMUŞTUR.YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA.O HALDE BİZ DE SORARIZ.VATANA İHANETİN HOŞGÖRÜSÜ OLAMAZ.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
izmirli90
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 1:58 pm    ileti konusu: Bİ DE BU AÇIDAN BAKSAK KARDEŞLERİM Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR CEM UZANA LAF YAPIYORUZ DA.BU ADAMIN NE KADAR ÜLKEYİ DOLANDIRDIĞI DÜŞÜNÜLÜYORSA İNANINKİ BU ÜLKEYE YAPTIKLARININ DA DÜŞÜNÜLMESİ LAZIM...YANINDA ÇALIŞTIRDIĞI İŞÇİ SAYISINI DÜŞÜNELİM...TÜRKİYENİN İLK ÖZEL TELEVİZYONUNU KURDU...İLK DEFA HÜKÜMETE KARŞI KONUŞTU...AMA YAPTIKLARI HATALARDAN BAHSETTİ...GAZETESİ OLAYLARIN DERİNİNE İNDİ..RECEP TAYYİPİN ÖRGÜTLERLE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI...ARKADAŞLAR PEKİ BU DURUMDA HÜKÜMETİN YAPABİLECEĞİ NEYDİ...TEBRİK EDEMEZDİ DEĞİLMİ.....KOSKOCA AMERİKAYA TEK BAŞINA KAFA TUTTU VE BİRÇOK DAVA KAZANDI..NEYMİŞ AMERİKA YI DOLANDIRMIŞ TÜRKİYE DE VERGİ KAÇAKÇILIĞI YAPMIŞ....AMERİKA BİZİ AZMI DOLANDIRDI YA DOLANDIRIYOR..TÜRKİYEDE VERGİ KAÇIRAN AZ MI İNSAN VAR KARDEŞLERİM.......BUNLARIN İSTEĞİDE BU ZATEN MİLLİYETÇİLERİ BİRBİRİNE DÜŞÜRÜP BU ADAMI KÖTÜ GÖSTERMEK...Bİ TANE KONUŞMASINI İZLEDİNİZMİ...NASIL MİLLİYETÇİ KONUŞMA YAPIYOR.ÇEKİNMEDEN.BU ŞONUŞMALARI YAPARKEN DÜŞÜNMÜYORMU BAŞININ BELAYA GİRECEĞİNİ...FAKAT DİYORKİ BENİM BU VATANA CANIMDA MALIMDA FEDA OLSUN..GİYDİĞİM GÖMLEK KEFENİM OLSUN..BU YÜZDEN YARGISIZ İNFAZ YAPMAYALIM...NE OLURSA OLSUN MİLİYETÇİLERİ BÖYLE KENDİMİZE DÜŞMAN GÖRMEYELİM...Bİ DE OLAYA BU AÇIDAN BAKALIM........(BÜTÜN ÜLKÜDAŞLARIMA SELAM.ALLAH TÜRKE KUVVET VERSİN)
55bozkurt55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 5:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

edirnelikurt ırkdaşım sen nasıl olurda başbakanı savunursun o fetullahçı biz TÜRK insanıyız onlar kölelik yapar hizmetçilik yapar vatanını,milletini satar ,TÜRK halkını satar,ve sen adamı savunursun bu nasıl iş bu nasıl Türklük bana söyler misin?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 6:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Al birini vur ötekine.....

Ne bosbakan rte den ne de cem harama uzan dan bu millete hayir gelmez. Adamin ismi bile harama uzanmaktan geliyor sanki.

57. hükümet biraz daha devam etseydi cem harama uzan hakkindaki hukuki islemlerin aynen yapilacagi dillendiriliyor. Bu konudaki kaynak da basit bir kaynak degil. Bilginize...

Ne onun ne de digerinin yaptiklarini hos görmek mümkün degil.

Ülkeler ancak ADALETSIZLIK ILE YIKILIR...
Truk_Zinlay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 6:24 pm    ileti konusu: Re: Bİ DE BU AÇIDAN BAKSAK KARDEŞLERİM Alıntıyla Cevap Gönder

izmirli90 demiş ki:
ARKADAŞLAR CEM UZANA LAF YAPIYORUZ DA.BU ADAMIN NE KADAR ÜLKEYİ DOLANDIRDIĞI DÜŞÜNÜLÜYORSA İNANINKİ BU ÜLKEYE YAPTIKLARININ DA DÜŞÜNÜLMESİ LAZIM...YANINDA ÇALIŞTIRDIĞI İŞÇİ SAYISINI DÜŞÜNELİM...TÜRKİYENİN İLK ÖZEL TELEVİZYONUNU KURDU...İLK DEFA HÜKÜMETE KARŞI KONUŞTU...AMA YAPTIKLARI HATALARDAN BAHSETTİ...GAZETESİ OLAYLARIN DERİNİNE İNDİ..RECEP TAYYİPİN ÖRGÜTLERLE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI...ARKADAŞLAR PEKİ BU DURUMDA HÜKÜMETİN YAPABİLECEĞİ NEYDİ...TEBRİK EDEMEZDİ DEĞİLMİ.....KOSKOCA AMERİKAYA TEK BAŞINA KAFA TUTTU VE BİRÇOK DAVA KAZANDI..NEYMİŞ AMERİKA YI DOLANDIRMIŞ TÜRKİYE DE VERGİ KAÇAKÇILIĞI YAPMIŞ....AMERİKA BİZİ AZMI DOLANDIRDI YA DOLANDIRIYOR..TÜRKİYEDE VERGİ KAÇIRAN AZ MI İNSAN VAR KARDEŞLERİM.......BUNLARIN İSTEĞİDE BU ZATEN MİLLİYETÇİLERİ BİRBİRİNE DÜŞÜRÜP BU ADAMI KÖTÜ GÖSTERMEK...Bİ TANE KONUŞMASINI İZLEDİNİZMİ...NASIL MİLLİYETÇİ KONUŞMA YAPIYOR.ÇEKİNMEDEN.BU ŞONUŞMALARI YAPARKEN DÜŞÜNMÜYORMU BAŞININ BELAYA GİRECEĞİNİ...FAKAT DİYORKİ BENİM BU VATANA CANIMDA MALIMDA FEDA OLSUN..GİYDİĞİM GÖMLEK KEFENİM OLSUN..BU YÜZDEN YARGISIZ İNFAZ YAPMAYALIM...NE OLURSA OLSUN MİLİYETÇİLERİ BÖYLE KENDİMİZE DÜŞMAN GÖRMEYELİM...Bİ DE OLAYA BU AÇIDAN BAKALIM........(BÜTÜN ÜLKÜDAŞLARIMA SELAM.ALLAH TÜRKE KUVVET VERSİN)

kardeşim sen yanlış düşünüyorsun adamın milliyetçilikle alakası yok cem uzan hakkında pek bişey bildiğim sölenemez ama bi kaçtane konuşmasını dinledim adamdan sayıpta onun adına konu açtığımıza üzüldüm bu kadar şerefsizlik olmaz kardeşim bu adam Türkiye adına ne yaptı lütfen bu bana açıklarmısınız...

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 7:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de çok merak ediyorum.Ne yaptı bu cem uzan Türkiye için, seçim kampanyasında bedava döner dağıtmaktan başka.....
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 8:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

edirnelikurt2 demiş ki:
ben BAŞBAKANA DEMEDİM CANLARIM,O KOLTUGA DEDİM.TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIK KOLTUGUNA DEDİM.YARIN BİR GÜN DEVLET BAHCELİYE O KOLTUKTAYKEN BİRİLERİ KALKIP SAG SOL LAF YAPARSA,BUNUN CEVABINI NASIL VERİCEZ.BİZ DESTEKLEMİŞTİK SİZDE BİZE YAPABİLİRMİSİNİZ DİYCEZ!!BİZ ÜLKÜCÜYÜZ SAYGI EDEP HAYSİYET BİLİRİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ülküdaşım iyi demişsin,hoş demişsin de,liderimizi katı kurallarla korumak yerine,onu yasaların arkasına saklamak yerine;insanlar nasıl ifade özgürlüğünü rahatça kullanıyorsa biz de kullanıp gereken cevabı insancıl bir biçimde vererek korusak,hem hakka hukuka,hem de yüzyılımıza daha bir uygun olmaz mı sence de?

İnsanlar konuşacaklar,fikirlerini paylaşacaklar,buna yasak koymak bize yakışmaz.Hem cevaplarını veremeyecek kadar eksik değiliz.Veririz elbet.Bir makama eleştiri yapılamaz düşüncesini çöpe atmanın vakti geldi.

Ama bahsedilen hakaretse,değil başbakana,sokaktaki herhangi bir vatandaşa yapılması bile toplumsal ayıp,hukuksal suçtur.Ona birşey denilemez.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız