Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - "Erdoğan yan çizdi"(!)
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 9:46 pm    ileti konusu: "Erdoğan yan çizdi"(!) Alıntıyla Cevap Gönder

"Erdoğan yan çizdi"(!)

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ``dün mal varlığını açıklayacağını söylemediğini``, ancak bugün gazetelerde mal varlığını açıklayacağının ``ilan edildiğini`` belirtti.

Erdoğan, Zübeydehanım Öğretmenevi`nde düzenlenen AKP Kadıköy İlçe 2. Olağan Kongresi`nde yaptığı konuşmada, dün basın mensuplarının kendisine ``Ankara`da Hacıbayram Camii`nde bayanları içeriye sokmadılar. Bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?`` diye soru sorduklarını anımsattı. Kendisinin de ``Bir şey söyleyeceğim, ama bunu doğru yansıtacak mısınız? Size güvenim yok`` dedikten sonra, ``Eğer doğruyu yansıtacaksanız ve söylediğiniz gibiyse yapılanı doğru bulmuyorum.

Orada bayanların girişi ayrı. Eğer bayanların içeri girişi kalabalıksa, erkeklerin dışarıda kalması lazım. Bizim aldığımız medeniyet terbiyesi de budur`` dediğini kaydetti. Başbakan Erdoğan, basın mensuplarının ardından bir soru daha sorduklarını, günlerdir sanal bir gündemle meşgul olduklarını ifade etti. Özellikle ana muhalefetin, konuşacak bir şey bulamadığı için gündem uydurduğunu öne süren Erdoğan, Maliye Bakanı ile ilgili olarak gazetelerde çıkan haberi, Bakan`ın ``Hayır ben böyle bir şey söylemedim`` diye yalanlamasına karşın, gazetelerin ``Böyle dedi`` diye yazmaya devam ettiklerini söyledi. Bunun neyle izah edileceğini soran Başbakan Erdoğan, şöyle konuştu: ``Şimdi bana söylüyorlar. `Bak filanca lider açıkladı, falanca açıkladı` diyorlar. Açıkladıkları bir şey yok aslında. Bugün buradan söylüyorum. Tüm medyaya sesleniyorum; bunları aynen yayımlayın, cımbızlamayın... Zaman zaman diyorlar ki `medyayla sayın başbakan kavgalı`... Hayır... Ben kimseyle kavgalı değilim... Ben milletimle barış içindeyim... Milletimi seviyorum, milletimle bir bütünüm...

Bizim iktidarımız; Ahmet`in, Mehmet`in, Hasan`ın, Hüseyin`in iktidarı değil, milletin iktidarıdır... Biz, millete rağmen gelmedik, milletle geldik.

Hakikaten cımbızlama yapmadan aynen yayımlayacaksanız söyleyeyim: Nedir o? Ben dün orada `mal varlığımı açıklayacağım` demedim... Ama bakın bugün gazetelerde, mal varlığımı açıklayacağım ilan ediliyor...

Ama ben keyifli değilim... Çünkü Salı gününe kadar ellerinde çelik çomak var... Salı günü ne konuşacağımı görecekler... Salı günü yeni malzeme çıktı. Salı gününden sonra da yeni yaptığımız konuşmayla meşgul olacaklar... Ne yapsınlar ellerinde malzeme yok... Hiç olmazsa bir hafta da onunla meşgul olsunlar... Çünkü dış politikayla ilgili söyleyecekleri bir şey olamadı, yok... Ekonomideki gelişmelerle ilgili yok. Ne yapsın? Mecburen bu tür konularla meşgul olmak durumundalar.

Varsın olsun... Eğer bunlar olmasaydı, biz ne yapardık?``

"Erdoğan lafını iyice şaşırdı!"

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ``Ana muhalefeti, yavrusu, mavrusu toplanıyorlar, işleri güçleri durmadan `efendim bir an önce erken seçime gitmemiz lazım` diyorlar... Daha çok beklersin... 2007`nin sonbaharında seçimleri yapacağız`` dedi.

Erdoğan, Zübeydehanım Öğretmenevi`nde düzenlenen AKP Kadıköy İlçe 2. Olağan Kongresi`nde yaptığı konuşmada, parti teşkilatına seslenerek, kapı kapı dolaşıp çalışmalarını istedi. Erdoğan, ``Yazılı ve görsel medya bize destek verecek diye beklerseniz, kusura bakmayın, onların destek politikaları farklıdır`` diye konuştu. Medyanın, aslında kendisine zarar verdiğini savunan Erdoğan, şunları söyledi: ``Çünkü Borsa`da biz oynamıyoruz, onlar oynuyor. Bu ülkede bu tip yalan yanlış haberlerle gerilim yaratıldığı zaman Borsa bir anda düşüyor, sizler kaybediyorsunuz. Bana göre bir şey yok. Göreve geldiğimizde 9 bin olan Borsa endeksi, bugün 46 bine dayandı. İnsaf... Böyle bir ortam yakalıyorsunuz, hala geliyorsunuz bu hükümetle uğraşıyorsunuz. Güvene, istikrara destek vermeniz lazım. Türkiye bu güven ortamını milletimizle yakalamıştır. Şu anda bu istikrarı aynen devam ettiriyoruz. İşte ana muhalefeti, yavrusu, mavrusu toplanıyorlar, işleri güçleri durmadan `efendim bir an önce erken seçime gitmemiz lazım` diyorlar. Neden erken seçime gitmemiz lazım? Sıkıntı mı var? `Efendim Türkiye`nin geçmişinden bu yana 4 yılı aşan bir dönemi olmadı, şimdi de 4 yılı aşmaması lazım. Dolayısıyla 2006`da erken seçim olması lazım` diyorlar. Daha çok beklersin... Milletimiz bize hangi görevi, ne kadar zaman için verdiyse, biz bu görevi ona layık olarak sürdüreceğiz... Bu yıl bizim kongre yılımız...

İlçelerimiz kongrelerini yapıyorlar... Arkasından il kongreleri yapılacak... Sonbaharda da büyük kongre yapacağız... Bu kongreleri yapmış, yeni, canlı ekibimizle 2007`nin sonbaharında seçimleri yapacağız... Bu seçimlerde AK Parti ikinci dönem iktidarına çok daha güçlü bir şekilde gelecek.`` -``Muhalefetsiz kalmayalım``- Genel sağlık sigortasıyla ilgili çalışmalara da değinen Erdoğan, CHP`nin engellemelerine rağmen bunu çıkaracaklarını kaydetti. Ana muhalefet partisinin tutumunu eleştiren Erdoğan, ``Beyaz beyazdır.

Beyaza `kara` diyemezsiniz. Bu muhalefet değildir... Muhalefet, yeri geldiğinde beyaza `beyaz` diyebilmelidir... Biz onlara yol gösteriyoruz... Sonra hepten muhalefetsiz kalmayalım`` diye konuştu.

Kaynak; Etikhaber.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 10:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rte demiş ki:
Alıntı:
Hakikaten cımbızlama yapmadan aynen yayımlayacaksanız söyleyeyim: Nedir o? Ben dün orada `mal varlığımı açıklayacağım` demedim... Ama bakın bugün gazetelerde, mal varlığımı açıklayacağım ilan ediliyor...

Mal varlığı hakkındaki düşüncelerini söylerken zaten yan çizeceği belli idi.
Dedi ki:"mal beyanları gizlidir"
Bunlar gizli falan değildir.Belirli dönemlerde devlet memurları bunları çalıştıkları kurumlara verirler.Bu bildirimler,kişinin özlük dosyasında saklanır.Bu dosya gizlidir.Bu dosyada kişi bilgileri,sicilleri olduğu için dolayısıyla dosya elden ele dolaşmaz.Kurumun personel arşivlerinde saklanır.Gizli dosyaya girdiği için gizlidir.Yoksa açıklaması sakıncalı olduğu için değil.Çıkar Taksim meydanından bağırırsın ilan edersin.Suç değildir.Şimdi bu kadar mal beyanını açıklayan adam suç mu işliyorlar?Madem suç yapış yakalarına o zaman.Yapışamazsın.Laf salatasından başka bir şey değil.Hem şeffaflık diyeceksin,hem dürüstlük diyeceksin,ondan sonra da servetinin kaynağını ve miktarını açıklamayacaksın.Ondan sonra da bu Milletin sana inanmasını bekleyeceksin.Bu nasıl bir mantık?Çocuk mu kandırıyor?Biz bu kadar aptal mıyız?Peki servetini ve kaynağını açıklamaktan korkan adam kimdir?Gizli iş çeviren adamdır.İnsana miras kalır eyvallah.Karısı zengin olur o da eyvallah.Belgelenmiş ticaret yaparsın,vergini ödersin zengin olursun ona da eyvallah.Piyango çıkar ona da eyvallah.Neyse miktar ve kaynağı açıklansın.Bilmemizin ne mahzuru var?Bize de dağıt ,ya da borç ver diyecek değiliz ki.Ya da zekatını ödüyormusun,ne kadar ödüyorsun diyecek de değiliz.Eeee nedendir bu çekinmek?Peki ben şimdi bu başbakanın şeffaflığına nasıl inanacağım.Dışarıdaki devlet başkanları ile yaptığı kapalı kapılar ardındaki görüşmelerde beni satmadığını nereden bileceğim.Ortada güven yok.Güven olması için mal varlığını ve bunu nasıl edindiğini bilmem iyi bir ölçü olmaz mı?Ama yok.Sanırım bu akıl da korkuttan.O da vaktiyle "ben hesabı huzuru mahşerde veririm "demişti.
1977 de Ankarada mühendisler odasından çıkarken gördüğümde üzerinde çuval gibi bir takım elbise altında altında beyaz murat124 vardı.Şimdi neleri var?EEEE akıl hocası böyle oluras talebesi de ondan aşağı kalmaz ki.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
elifnazz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 10:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lütfen ucuz muhalefet yapmayalım... İşimize bakalım, kafidir.
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 11:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elifnazz demiş ki:
yazılanların neresi ucuz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 11:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizim iktidarımız; Ahmet`in, Mehmet`in, Hasan`ın, Hüseyin`in iktidarı değil, milletin iktidarıdır... Biz, millete rağmen gelmedik, milletle geldik.
Demiş rte Bende soruyorum bunlar seçim sistemindeki adaletsizliklemi iktidar oldular? Yoksa milletmi seçti birtürlü anlamıyorum. Nasıl oluyorda
%30 oy alan bir hükümet mecliste%70 çoğunluğa sahip oluyor?
Sonrada milletin iktidarıyız diyorlar. Madem milletin iktidarısınız madem millet sizi bu kadar seviyor ohalde kıvırmaya hiç gerek yok. Açıkla mal varlığını Açıklayamzsın çünkü kırdığın ceviz kırkı aşmıştır.
Ama her saltanatın ve sen şimdi bunları açıklamazsan bumillet bütün bunların hesabını çok kötü bir şekilde soracaktır.Siz şimdi millet bize 2007 ye kadar görev verdi diye durun nasılsa deniz biter kara görünür ve yüceTÜRK milleti size gereken cezayı verir.
Değerli Ülküdaşlarım şunuda sizlerle paylaşmak isterim...
Bu satılmışlar ABye bir taviz daha vermişlerdir.Davos toplantısına ekümenik olarak davet edilen papazla aynı toplanıya hiç bir tepki göstermeden katılmışlardır. Yani bir anlamda papazın ekümenikliğini kabul etmişlerdir.ALLAH en kısa zamanda bunlardan kurtarsın
YÜCE TÜRK MİLLETİNE AKP SİZ BİR GELECEK NASİP ETSİN....
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 11:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elifnazz demiş ki:

Pahali muhalefetinizi yazin da görelim.

Basbakan aldigi maasla gecinemedigini acikca beyan etmistir. Soruyorum, Türkiye Cumhuriyeti´ni yönetmekle görevli kimsenin ticaretle ugrasmasi ne kadar ETIKTIR?

Hadi birakin etigini, keser gibi kendine yontacagi malum degil midir?

Bizim isimiz Türk´e hizmettir. Bu yolda kim hata yapiyorsa onu desifre etmek, gerekirse TASVIYE ETMEKTIR. rte tasviye olmasi sinirini coktan asmistir. Bu kadar aldatilmisliga ragmen onu savunabilmek hangi tahammüle dayanir bilemeyiz ama bildigimiz burada rteye borazanlik yapacaklar barinamaz... Bizim midemiz bunu artik kaldirmiyor.

Isinize gelmiyorsa ANCA GIDERSINIZ... Gelmedigi de ayan beyan ortada...
NihalUnnu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 12:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne bekliyoduk ki bunun böyle yanar döner olduğu belli,yaptığı her iş böyle bunların.Allah rızası için arkadaşlar ne yaptı bu adam geldiğinden beri,önce borç üstüne borç alındı ABDden,sonra ülkede kayıp paralar ortaya çıktı,nerde bu paralar,belli dimi?
bu adamın hocası kimdi?
afedersiniz arkadaşlar bu ...ların hepsi aynı,önce zavallı ezik gibi davranarak cahil milleti kandırırlar,sonra Yüca Rabbimin adını ağızlarına alıp dinden sömürürler,bunların hepsi yemyeşil kominist işte,daha kötü konuşulurda bunlar için,boşverelim bi bayana yakışmaz...
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 3:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet bunun kiviracagi belliydi zaten. Ama belkide bir taktikdir. Kendine göre akillica davranmak istiyordur. Danismanlari ayarlamistir bir sinsi plan! Hani ilk önce kivirmis gibi yapip, aciklamadan korkuyormus gibi davranip, zaman kazandiktan sonra, güya elestirenlere ve muhalefete karsi mal varliginin cok cok altinda bir rakam ve varlik hesabini aciklatacak olabilir. Sonra bak konusuyorlardi, korkuyor diyorlardi ama benim herseyim ortada, ucuz muhalefet yapiyorlar, iftira atiyorlar diye hava basa bilir belli mi olur? Bilmiyorum GERCEK mal varligini devlet görevlilerinden gizleyip yada asil miktarin altinda gösterebilirmi ama eminim bu yapar, bundan herseyi beklerim! Dürüst adam aninda mal varligini aciklar, zamana ihtiyac duymaz! Ve hic gizlisi saklisi olmaz! Böyle taktik yapsa bile aninda mal varligini aciklamadigi icin, epey kabarik bir mal varligi oldugu, dürüst olmadigi calip durdugunu vatandas zaten düsünecek ve düsünüyor! Bu degilmiydi alman basbakana maasim yetmiyor diye yakinan? Aldigin maas neyine yetmedi be adam?! Utanma duygusuda yok! Bu adam REZIL be REZIL! Bunu halen nasil ve neyini savunurlar anlamak güc. Bu haine oy verenler UTANSIN!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 9:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazık adama be...(!)

Bu rte nin banka hesap numarasını bilen varmı arkadaşlar ? 3-5 lira sadaka göndereyim bari...

Hadi kendinide ar namus yok.
Nasıl Türkiye Cumhuriyeti'ni küçük düşürürsün? Ne demek maaşım yetmiyor? Koskaca TC. bir başbakanına bakamıyor mu?
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 4:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

'Malvarlığı gündemimizde yok!'

AK Parti Grup Başkanvekili Sadullah Ergin, malvarlığıyla ilgili konuların gündemlerinde bulunmadığını söyledi ve ekledi: Türkiye'nin gerçek gündemi başka konulardır.

Ergin, siyasetçilerin malvarlığının şeffaf olması için ilgili yasada değişiklik yapılmasına sıcak bakıp bakmayacaklarının sorulması üzerine, "Bu konular Türkiye'nin gerçek gündemi değil, ihtiyacı duyduğu gündem de değil. Bu ve benzeri konular, magazin kültürüyle yaklaşılan bir hal almaya başladı. Bu tarzı doğru bulmuyorum" dedi.

Türkiye'nin gerçek gündeminin başka konular olduğuna işaret eden Ergin, Kıbrıs ile ilgili olarak BM nezdinde başlatılan diplomatik girişimin önemli bir gündem maddesi olduğunu, ayrıca son 4 yılda ekonomideki büyümenin sürdürülmesi, sosyal güvenlik reformunun yapılması, AB ile başlatılan müzakereler kapsamında tarama sürecinin sorunsuz yürümesinin ülkenin gerçek gündemi olduğunu ifade etti.

Sağlık ve eğitimde yapılan ve yapılması gerekenler ile Türkiye'nin gelecek yüzyılda temin etmesi gereken ucuz enerjinin ülkenin gündeminde olması gerektiğini kaydeden Ergin, muhalefetten bu performansı göremediklerini vurguladı.

Sadullah Ergin, malvarlığı konusunda mevcut düzenlemeyi kendilerinin getirmediğini kaydetti.

Kaynak; Internethaber.com
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 4:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zaten bu adamın gündeminde aleyhine olan hiçbirşey yok

gündeminde erken seçim yok

gündeminde mal varlıgını açıklama yok

bunun sebebide bu ikisininde aleyhine olmasıdır
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 7:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu hükümet 3 yıldır tutarsız bir politika izliyor.söylediklerinin hiç birini yapmadılar.gerekirse kuzeyıraka a gireriz dediler lafta kaldı.kıbrıs için söylemedikleri kalmadı lafta kaldı.başörtüsü sorununu çözeceğiz lafta kaldı.meslek liselerine haklarını vereceğiz dediler lafta kaldı.işsizlik sorununu çözeceğiz dediler lafta kaldı.saysam sayfalar yetmez.son açıklamasını yerine getirmemesini doğal karşılıyorum ben şaşırmadım.tayyip biliyor malvarlığını açıkladığında hesabını veremeyeceği sorunlarla boğuşacak.bunları göze alırmı hiç yanar döner bu hükümet söylediklerine inanmayın.icraatlarına bakıp yorum yapalım.icraatlarıda ülkeyi uçuruma sürüklüyor.yani söylenecek bişey kalmıyor bizlere.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 9:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

RECEP TAYYİP ERDOĞAN YAN CİZDİ DİYORSUNUZ

SÖYLERMİSİNİZ ALLAH AŞKINA NE ZAMAN DÜZ CİZDIKİ

ANLATIRSANIZ

TÜRK MİLLETİNİ AYDINLATMIŞ OLURSUNUZ
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 9:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elifnazz demiş ki;
Alıntı:
Lütfen ucuz muhalefet yapmayalım... İşimize bakalım, kafidir

nazlı kardeşimiz nazlanmadan, böyle bi şey ortaya atar da kısa kesmez,bize biraz açıklamada bulunursa pahalı muhalefetin ne olduğunu öğreniriz.Bu ülkenin başında dürüst bir adam görmek istemiyorsa o kendi sorunu.Biz rte nin ne olduğunu ülkücüler olarak biliyoruz.Benim rte hakkında bildiklerimi;ülkücü olup da bilmeyen,görmeyen yok.Bunları bu nazlı kardeşimiz gibilerin gözlerindeki perde kalksın diye burada yazıyoruz.Bu ülkede rte nin ne olduğunu anlamayan sadece bunun gibiler kaldı.Yani yüzde 15-20 arası bir gözü kapalı şakşakçı.Bunların da bu muhalefetten rahatsız olacağı açıktır.Ne işimize bakacağız anlamıyorum ki.Zemberek gibi gerildik,genel merkez oturun diyor.Bıraksalar çııkp Tandoğana indireceğiz bunları.Bu kardeşimiz bizim için bunları yazmanın ne demek olduğunu,bize nasıl azap verdiğini bilmiyor.Bizim için bunları yazmak,gidip bayrak yakan o alçak mağara kaçkınlarına hadlerini bildirmekten çok daha zordur.Genel merkez bıraksa o zaman gösteririz bu nazlı hanıma pahalı muhalefetin ne olduğunu.Ama bir gün meydanlara nasıl olsa çıkacağız ve bu iş düzelmeden de dönmeyeceğiz.İş bu noktaya geliyor.O zaman kim kime işine baktıracak göreceğiz.Memlekette pis işler çevirmenin,adam kayırma kollama,kadrolaşma,ülkeyi satmanın rte ile birlikte adı "işimize bakmak"oldu.Ama bir gün işine baktırırlar adamın.Bu ülkede ne rte ler geldi geçti.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız