Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - HADDINI BIL AKP;LI ITTTT
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Cmt May 06, 2006 8:51 pm    ileti konusu: HADDINI BIL AKP;LI ITTTT Alıntıyla Cevap Gönder

Selamunaleyküm

Degerli gönül dostlari Kiymetli Üyelerimiz Ve Ziyaretcilerimiz

Cennet VATAN,imizda olan bir önergeden sizlerle bu gerginligimi paylasmak istiyorum.Gectimigimiz günlerde Diyarbakir AKP Milletvekili Aziz Akgül,ün meclis baskanligina vermis oldugu bir öneri ister istemez bir VATAN evladi olarak zoruma gitti ve bu kelimeleri bana sarf ettirdi.Bende siz degerli Büyüklerimin Analarimin Bacilarimin Ve Degerli ÜLKÜDASLARIMIN affina siginarak bu serefli rütbenin serefsizlerine söyle seslenme ihtiyacini duydum..

Önerge su SEHID kani ile sulanmis Sanli BAYRAGIMIZIN saga degilde sola bakmasi istenmis gerekce AB uyum yasasi imis.Simdi bende bu sahisa söyle diyorum.

HADDINI BIL AKP;LI ITTTT

Sunu iyi bil ne adin kadar Aziz,sin nede soyadin kadar Ak,sin serefsiz bir mahlukatsin ne demek bayrak yönü cevirmek sen o Bayragi ne saniyorsun efendi o bahsettigin Bayrak neydi belirsiz pkk,nin pacavrasi degil Sanli Milletimin namusu Serefi Sani.sana bu hakki kim veriyor Milletimin Namusuna dil uzatiyorsun sabrimizi zorlamayin efendiler yoksa bu millet sizi bir gecede al asagi eder iste o zaman kendinize yer arayin yeter bu kadar sereften taviz vermek.serefli rütbenin serefsizleri sizi defolun o Cennet VATAN,DAN.Beyler siz o makama geldiginizde o Bayragi namus bilip ona yemin ettiniz bumu sizin namusunuz ama sen haklisin cünkü senin amacin belli peki seni oraya diken VATAN,imin kaderi ile oynayan Basbakan olacak Amerikan usagi Tayyip Erdogan nasil buna göz yumuyor ama sunuda TÜRK Milleti iyi biliyorki sen ne kadar serefsizsen oda en az senin kadar serefsiz yoksa SEHID kani ile sulanmis bir tarihe senin gibi bir itin dil uzatmasi mümkün olmazdi.yapin beyler yapin cesme akarken tesdinizi doldurun o cesmeninde suyu kesilir bir gün o zaman destekcisi oldugunuz dagdaki itler sizi korur.
3 MAYIS.ta TÜRK,ün gününde Ankara sokaklarinda ellerinde neydi belirsiz bez parcasi ile nare atanlar BEBEK katiline hürriyet diye bagirtanlar Polisimin Askerimin yetkisini alanlar sunu unutmayin bir gün onlarin önünde diz cöküp af diliceksiniz gelin siz siz olun bu hallere düsmeyin.Her Serefsizliginize göz yumariz bagislariz amma NAMUSA uzanan elleride kökünden kirariz.Biz TÜRK Milleti olarak hala Kardeslik Sazini caliyoruz gelin bu sazi kirdirmayin bize haaaaa sunuda biliyoruz KÖPEKLERIN KARDESLIGI HAVLAYANA KADARDIR bunuda biliriz amma yinede umudumuz var gelin bu umudu söndürmeyin.Cirkin yüzlü tayyip meydanlarda katillere af istiyenler suc degilde BAYRAGI yakanlara karsi cikmakmi suc MHP Istanbul Il Baskanliginin Bayraga sahip cikmasi seni niye bu kadar üzdü haklarinda yargi actiriyorsunuz niye zorunuza gitti efendiler YUNANISTANDA namus satmak kadar kötü degildi herhalde onlar BAYRAK korudu namus ve seref korudu.Meclisi dolduran 350 tane hayvan sürüsü Ya Sevinin Yada Terk Edin.Bizler var oldukca Bayrak Inmicek Ezan dinmicek HADDINIZI BILIN AKP LI IT VE ITLER

NOT;Degerli okuyucularimizdan kullandigim bazi usluplardan dolayi özür diliyor ve akp hükümetine aynen bu satirlarimi yolluyorum

Saygilarimla
Oguzhan
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Cmt May 06, 2006 10:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunların topu soysuz.Ne alakası varmıs AB uyum yasası ile.Hayatımda hiç böyle saçma bir şey duymadım...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Cmt May 06, 2006 10:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Atiilla gardasım duymadıgımız seylerı duyduk gormedıgımız seylerı gorduk.Allah bunları yanlarına bırakmasın...
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cmt May 06, 2006 10:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="BasbugAtilla"]Bunların topu soysuz.Ne alakası varmıs AB uyum yasası ile.Hayatımda hiç böyle saçma bir şey duymadım...[/quote]
sevgili gardasim daha neler duycaz durun bakalim bu adiler oldukca
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kaara
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 12:10 am    ileti konusu: selam Alıntıyla Cevap Gönder

Eline ağzına sağlık be!..Büyüyoruz, büyüyeceğiz de.Sel olup taşacağız.Önümüze geleni katacağız.Kimisi sırtımızda yükselecek; kimisi boğulacak içimizde.
oguzsoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 9:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bakın ülkücü kardeşlerim büyük küçük tüm ülkücüler savaş,meydanlarda deil savaş, aklın ve bilimin savaşı bizler sabredecegiz ülkücü babalar ülkücü anneler bizler çocuklarımızı okutup bü ülkenin yönetim kademlerine yükseltemedigimiz sürece böyle hiç bişey yapamadan dururuz bu büyük türk milletine ve kahraman atalarımıza layık olamayız ülkücü anneler ülkücü balar bizim annelerimiz babalarımız tarlada tapanda ugruşırken solcular çocuklarını okutup devletin yönetim kademelrini ele geçirmişler bunu kabul edelim artık bizim yapmamız gereken dövünmek deil sabredip bizim çocuklarımızı okutup onları devletin yönetim kademelerine getirmektir eger bunu başarırsak güç el degiştirir hemde hiç zorlanmadan kimsenin ruhu duymadan bizler çocuklarımızı okutalım napalım ne edelimgerekirse aç gezelim ama okutalım onları meydanlar yine bizim olsun bu gün bakın türkiye devleti bünyesinde kaçtane üniversite var bu üniversilerin tamamında kaçtane ülkücü var lütfen bakın tamamı solcu işte bizler bunu tersine çevirmeliyiz bu gün bakın devlet dairelerine bunların tamamındad kaçtane ülkücü çalışıyor ben şurdan örnek vereyim siz artık ordan kıyaslayın bakın babamın çalıştıgı devlet dairesinde babam dan başka ülkücü yok diger devlt daireleride böle inanın merak etmeyin babam onların hepsini eziyor ondan da şüpheniz olmasın kardeşlerim dedimya savaş, meydanlarda deil artık savaş aklın savaşı bizler aklın savşınıda kazanalım bu millet neleri başarıp kazanmadiki '''''' umutların bittigi yerdde TÜRKÜN kudreti başlar''''' ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM AMACIM SİZİ KIRMAK DEİL LÜTFEN BENİ YANLIŞ ANLAMAYIN CANLARIM HEPİNİZ HAS KARDEŞİM KADAR YAKINSINIZ BANA GEREKTİGİNDE MEYDANLARA ÇIKIP KANIMIZI DÖKERİZ SON DAMLASINI KADAR SOKAKLARA AMA BUNLAR OLMASIN ÜLKÜCÜLERİ SOKAKLARDA DEİL EN ÜST KADEMELERDE GÖRMEK İSTERİM BIRAKIN SOKAKLAR ONLARIN OLSUN KURTLAR ÇIKINCA MEYDANA ÇAKALLAR YİNE KAÇACAK YER ARARLAR GENÇ ÜLKÜCÜLER OKUYUN OKUYUN OKUYUN KİMSEYE GÜCÜMÜZÜ KANITLAMAYA İHTİYACIMIZ YOK BİZLER GÜÇLÜYÜZ ŞÜPHENİZ OLMASIN HERKES BUNU BİLİYOR AKLINIZIN GÜCÜNÜDE GÖSTERİN YETER
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 11:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uyum yasası bahanesiye herşeyi feda edebilecek şahsiyetler tarafından yönetiliyor olmak ne acı... KKTC'mizi, Doğumuz'u-Güney Doğumuz'u, dilimizi töremizi satan şahıslar bunlar, çok da fazla şaşırmamak lazım...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 11:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

türk milleti bu soysuzlardan hesap soracaktır.alyıldızlı bayrağımıza el sürecek adamınsoyunu kuruturuz.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 1:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu meclıs tı bu mıllet vekıllerıydı medyada ve özel eğitimde Kürtçe kullanımına izin verenler bunu soylemelrı de bence dogal

soyu sopu nerden oldugu bellı ınsanlar şerefsizlikten odun vermeyen kısılıksız.........................

bunların bu yaptıkları elbet yanlarına kalmayacaktır

bunlar yakında ab dıye dıye onların marsını da alıp kullanmak ısterler

cunku kanları bozuk ve vatan satma ozellıkliler

ama

ALLAH(cc) YAR ve YARDIMCIMIZ OLACAKTIR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 3:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oguzsoy demiş ki:
bakın ülkücü kardeşlerim büyük küçük tüm ülkücüler savaş,meydanlarda deil savaş, aklın ve bilimin savaşı bizler sabredecegiz ülkücü babalar ülkücü anneler bizler çocuklarımızı okutup bü ülkenin yönetim kademlerine yükseltemedigimiz sürece böyle hiç bişey yapamadan dururuz bu büyük türk milletine ve kahraman atalarımıza layık olamayız ülkücü anneler ülkücü balar bizim annelerimiz babalarımız tarlada tapanda ugruşırken solcular çocuklarını okutup devletin yönetim kademelrini ele geçirmişler bunu kabul edelim artık bizim yapmamız gereken dövünmek deil sabredip bizim çocuklarımızı okutup onları devletin yönetim kademelerine getirmektir eger bunu başarırsak güç el degiştirir hemde hiç zorlanmadan kimsenin ruhu duymadan bizler çocuklarımızı okutalım napalım ne edelimgerekirse aç gezelim ama okutalım onları meydanlar yine bizim olsun bu gün bakın türkiye devleti bünyesinde kaçtane üniversite var bu üniversilerin tamamında kaçtane ülkücü var lütfen bakın tamamı solcu işte bizler bunu tersine çevirmeliyiz bu gün bakın devlet dairelerine bunların tamamındad kaçtane ülkücü çalışıyor ben şurdan örnek vereyim siz artık ordan kıyaslayın bakın babamın çalıştıgı devlet dairesinde babam dan başka ülkücü yok diger devlt daireleride böle inanın merak etmeyin babam onların hepsini eziyor ondan da şüpheniz olmasın kardeşlerim dedimya savaş, meydanlarda deil artık savaş aklın savaşı bizler aklın savşınıda kazanalım bu millet neleri başarıp kazanmadiki '''''' umutların bittigi yerdde TÜRKÜN kudreti başlar''''' ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM AMACIM SİZİ KIRMAK DEİL LÜTFEN BENİ YANLIŞ ANLAMAYIN CANLARIM HEPİNİZ HAS KARDEŞİM KADAR YAKINSINIZ BANA GEREKTİGİNDE MEYDANLARA ÇIKIP KANIMIZI DÖKERİZ SON DAMLASINI KADAR SOKAKLARA AMA BUNLAR OLMASIN ÜLKÜCÜLERİ SOKAKLARDA DEİL EN ÜST KADEMELERDE GÖRMEK İSTERİM BIRAKIN SOKAKLAR ONLARIN OLSUN KURTLAR ÇIKINCA MEYDANA ÇAKALLAR YİNE KAÇACAK YER ARARLAR GENÇ ÜLKÜCÜLER OKUYUN OKUYUN OKUYUN KİMSEYE GÜCÜMÜZÜ KANITLAMAYA İHTİYACIMIZ YOK BİZLER GÜÇLÜYÜZ ŞÜPHENİZ OLMASIN HERKES BUNU BİLİYOR AKLINIZIN GÜCÜNÜDE GÖSTERİN YETER

sevgili kardesim sabir sükünet ile yola cikan hic bir zaman yolda kalmamistir bunun bilincindeyiz ama 4 yildir sabir ettik ne degisti leyla zanalar orhan doganlar catir catir asker polis vuranlar ellerini salliyarak disarda biz hala sabir tesbihini cekiyoruz gardas sabrinda bir sonu var haaaa ülkücü analar babalar tabiki evlatlarini okutsun amma gercekleride görsün biz kimseye sokaga dökülsün demiyoruz biz kimseye 12 eylülü yasayin demiyoruz biz sadece sunu diyoruz eyyyy milletim uyuan uyanda kime oy verdigini gör..ALLAHA emanet ol kardesim
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 3:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlarin ne mal oldugunu biz basindan beri biliyorduk anlata anlata dilimizin tüyü bitti ama anlamak istemeyenler simdi canli canli yasayarak herseyi görüyorlar. Artik bu soysuzlara oy verenler görsün kime oy verdiklerini!!! Bu hesaplar bir bir sorulacaktir erdogan ve tayfasindan!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 3:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EgE demiş ki:
Bunlarin ne mal oldugunu biz basindan beri biliyorduk anlata anlata dilimizin tüyü bitti ama anlamak istemeyenler simdi canli canli yasayarak herseyi görüyorlar. Artik bu soysuzlara oy verenler görsün kime oy verdiklerini!!! Bu hesaplar bir bir sorulacaktir erdogan ve tayfasindan!

degerli gardasim ege iste bende bütün dikkati buraya cekmek istedim bunu anlatmaya calistim milletim ak yüzlü diye gelip kisa bir zamanda kara yüzünü göstereni görsün dedim yoksa bizim ne sokaklara nede harp meydanlarina dökülmeye nietimiz yok rüzgari biz ekmedikki firtinayida biz bicelim
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 3:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklisin degerli Ülküdasim. Bu KARA partiye oy verenler utansin! Görsünler artik uyansinlarda onlara oy verilen oylarin yanlis oldugunu anlasinlarda bu hatayi telafi etsinler. Insallah bu KARA Partiyi sandiga gömecegiz! Ondan sonra yüce divanda erdogan ve satilmis ekibi bir bir hesap verecektir! Bu Millet hesap soracaktir bunlarda.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mesutbektas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Pts May 08, 2006 9:49 am    ileti konusu: BİZ BU HALLERE DÜŞECEK ADMMIYDIK Alıntıyla Cevap Gönder

Selamun Aleyküm ülküdaşlar bu olaylar karşısında diyecek bişey var oda MUSTAFA YILDIZDOĞAN ın şarkı sözleri herşeyi anlatıyor
BİZ BU HALLERE DÜŞECEK ADAMMIYDIK
Duymadıklarımızı duyduk görmediklerimizi gördük iki dirhem aklımız vardı onuda yedik bitirdik freni patlamış kamyon gibiyiz allaha havale gidioruz BİZ BU HALLERE DÜŞECEK ADAMIYDIK
Dalından kopan yaprak misali bir rüzgara kapıldıkki sormayın gitsin koskoca beş bin yıllık çınar batının hızarına düştü feleğin nazarına düştü yiğit die namım vardı namert pazarına düştü BİZ BU HALLERE DÜŞECEK ADAMMIYDIK
Ne batılı olabildik ne doğulu iki camii arasında kalmış beynamaz gibiyiz bizi biz yapan bize ait ne varsaherşeyi attık tıpa tıp aslını yasaddık üretmedik tükettik hazıra konduk hep yattık hazıra dağ mı dayanır beyler ilimsiz çap yakalanmaz ilimsiz kaldık çığ kaldık kaldık böle kıraç ciğeri beş para etmeyenlere el açtık ve kahretsin yaşıyoruz onlara muhatçbu son liman bu son gemi başka yol yok anlayın artık anlayın TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK..........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız