Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ORTADOĞU GAZETESİ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 11:43 pm    ileti konusu: ORTADOĞU GAZETESİ Alıntıyla Cevap Gönder

Davamızın ortak sesi ORTADOĞU

MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu, "Milliyetçi Hareket'in tek sesi ORTADOĞU gazetesini daha geniş kitlelere yaymak için teşkilat olarak çalışma başlatacağız" dedi.

BARUTÇU MHP ile ilgili bütün haberleri 33 yıldır en doğru ve en hızlı bir şekilde okuyucularına aktarmaya çalışan tek yayın organımız olan ORTADOĞU gazetesinin varlık sebebini bütün ülkücülerin iyi kavrayarak sahip çıkması gerektiğini söyledi.

İLÇE başkanlarıyla birlikte gazeteyi ziyaret eden Barutçu, Milliyetçi Hareket'in Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'nin liderliğinde iktidara adım adım yürüdüğünü belirterek, bu yürüyüşte Ortadoğu'nun da büyük desteği olduğunu ifade etti.

Destek buluşması

MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu, "Milliyetçi Hareket'in tek sesi Ortadoğu Gazetesi'ni daha geniş kitlelere yaymak için teşkilat olarak çalışma başlatacağız" dedi.

Barutçu, MHP ile ilgili bütün haberleri 33 yıldır en doğru ve en hızlı bir şekilde okuyucularına aktarmaya çalışan tek yayın organımız olan Ortadoğu Gazetesi'nin varlık sebebini bütün ülkücülerin iyi kavrayarak sahip çıkması gerektiğini söyledi.

MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu ve beraberindeki ilçe başkanları Gazetemiz Ortadoğu'yu ziyaret ederek ülke gündeminden yaklaşan erken seçime kadar birçok konuyu ele aldılar. Ortadoğu Gazetesi'nin yayın politikasının da tartışıldığı buluşmada gazetenin tirajının artması ile ilgili fikirler üretildi. Ortadoğu Gazetesi sahibi Zeki Saraçoğlu, Genel Yayın yönetmeni Kenan Akın ve Yazıişleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu'nun katıldığı toplantıda, MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu'nun yanısıra Büyükçekmece İlçe Başkanı A. Yavuz Güneş, Bağcılar İlçe Başkanı Adnan Madak, Bahçelievler İlçe Başkanı Suat Taştan, Bakırköy İlçe Başkanı Remzi Yazgan, Bayrampaşa İlçe Başkanı Kadir Başar, Beşiktaş İlçe Başkanı Yaşar Alçiçek, Beykoz İlçe Başkanı Sadık Ali Uslu, Beyoğlu İlçe Başkanı Müjdat Öztürk, Çatalca İlçe Başkanı Sönmez Beyoğlu, Eminönü İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Esenler İlçe Başkanı Ahmet Fidan, Eyüp İlçe Başkanı Köksal Kaçmaz, Fatih İlçe Başkanı Murat Omurtag, Küçükçekmece İlçe Başkanı Yahya Sarı, Kağıthane İlçe Başkanı Musa Küçük, Maltepe İlçe Başkanı Resul Mollaibrahimoğlu, Pendik İlçe Başkanı Yılmaz Saraç hazır bulundu.

Köle olmayacağız

MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu burada yaptığı konuşmada, birilerinin masa başlarında oturup önceki yıllardan beri geliştirdikleri plan ve projelerle bizi köleleştirmeye, bizi kendi topraklarımızda ve vatan coğrafyamızda işgalci zihniyetlerin bir kölesi durumuna getirmeye çalıştığını belirterek, "Klasik bir parti anlayışının dışında, adeta Kuvay-i Milliye anlayışındaki cephede fedakarlık gösteren ecdadımız neyse bugün bizimde mutlaka o anlayışta olma zorunluluğumuz vardır. İnanıyorum ki; bütün dava arkadaşlarımız bütün yöneticilerimiz bunun farkındadır" dedi. Barutçu, Milliyetçi Hareket'in Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'nin liderliğinde iktidara adım adım yürüdüğünü belirterek, bu yürüyüşte Ortadoğu'nun da büyük desteği olduğunu ifade etti. Bu anlayışla duygu ve düşüncelerimizi Ortadoğu Gazetesi'nin en hızlı ve en doğru şekilde aktarması için herkese görev düştüğünü ifade eden Barutçu, gazetenin daha geniş kitlelere ulaştırılması ve okuyucu kitlesinin artırılması için çalışma başlatacaklarını söyledi. Barutçu " bizden ne isteniyorsa bir durum tespiti yapıp gazetemizin daha yoğun bir tiraja sahip olması için İstanbul'da bu sorumluluğu ve gayreti yerine getirmeye çalışacağız" şeklinde konuştu.

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 12:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Avrupa´da tekrar okumak istiyoruz....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 12:55 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
Avrupa´da tekrar okumak istiyoruz....

Insallah Ülküdasim!

Insallah tekrar buralara gelirde bu sefer herkez ama HEPIMIZ hergün
birer degil cifter cifter alip destek cikariz, cikmaliyiz desteklemeliyiz!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Cum Şub 24, 2006 9:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP istanbul il başkanı ihsan barutçu'nun bu girişimini destekliyor,
diğer il başkanlarımızında bu kervana katılmalarını bekliyoruz.destek olan
lardan allah razı olsun.
milyonlarca ülkücü gazete okuyorsa bu ortadoğu gazetesi olmalıdır.
gelin ülkücü,milliyetci kardeşlerim
30 kuruş ile 100,000 ortadoğu gazetesi dosta güven,düşmana korku ve-
recek saflarımızı sıklaştıracak, sahte anketi,manketi tuzla buz edecektir.

En son kocakurt_adil tarafından Cum Mar 03, 2006 10:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pts Şub 27, 2006 7:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ORTADOĞU GAZETESİ İÇİN GÖNÜL SEFERBERLİĞİ

Türk medyası içinde utanılacak ve milletimize ihanet olacak bir şekilde yabancı istihbaratlarla olan ilişkiler ile yabancı devletlerin fonlarından beslenen ‘kiralık kalemler’ tartışması, öteden beri yapılmaktadır.

Bu konudaki haklılıklar, milli birçok meselede kendini hissettirmektedir.

Kıbrıs, Kerkük, Musul, özellikle Türkiye’nin Güneydoğusunda hareketlenen bölücülük akımları, misyonerlik çalışmaları, ekonomi, kültür gibi milli ve dini birçok konuda kuşatılan Türkiye’de, kuşatmayı yapanların yanında yer alan bazı medya mensuplarını görüyoruz.

Medya, emperyalizmin o ülkede yerleştirilmesi için ne kadar etkili ise, o ülkeden emperyalizmin her kolunun sökülüp atılması noktasında da o derece etkilidir.

Çünkü herşey, şuurların kontrol altına alınması ile alakalıdır. Emperyalizm, fiziki işgallerden önce beyin işgalleri ile hâkimiyet kurmaktadır.

İşte bu yüzden, Türkiye’den yana olan görsel ve yazılı medyaya çok büyük görev düşmektedir.

Milleti millet yapan unsurları koruma noktasında medya üzerine düşen görevleri yapmazsa, millet olma özellikleri bir bir yıpranacaktır.

Türkiye, bugün çok yönlü saldırılar yaşarken, medya alanında bu saldırıları tam manası ile püskürtecek bir mekanizma eksikliği vardır.

Medyadaki ‘ötekiler’, kurdukları holdingler ile emperyalizmin sac ayağı olarak hizmet sunarken, Türk milliyetçiliği ölçüsünde hizmet veren yayın organları ise buna karşı direnmektedir.

Her zorluğa rağmen, Türk milletinin menfaatleri ve onun varlığının korunması için canla-başla mücadele vermektedir.

Bu mücadelenin bayraktarlığını yapan, 30 yıllık bir geçmişe sahip olan, yaklaşık 6 yıldır da köşe yazarlığı yaptığım Ortadoğu Gazetesi de imkânlarını zorlayarak bugüne kadar Türk vatanının sigortası, Türk milleti’nin sesi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Türk milliyetçiliği çizgisinde, yıllardır korkusuzca ve büyük bir cesaretle mücadele veren Ortadoğu Gazetesi, şimdi de Türkiye’deki kuşatanların zincirlerini kırmak için bir atılım içindedir. Bu atılımda okuyucuya da çok büyük sorumluluklar düşmektedir.
Ortadoğu Gazetesi’nin diğer gazeteler arasında bulunduğu tiraj sıralaması, maalesef Türk milliyetçilerinin ayıbı durumundadır.

Bu ayıp, ülkücü esnafın, ülkücü iş adamının, ülkücü öğrencinin, ülkücü öğretmenin, ülkücü sendikacının, ülkücü derneklerin, ülkücü sanatçının velhasıl Türk milliyetçiliğine her alanda gönül veren herkesindir. Eksiklikleri Ortadoğu Gazetesi’ne yükleyip, sahip çıkmamak tasvip edilecek bir davranış olmayacağı gibi, sahip çıkarak eksikliklerini kapatmak da en uygun davranış olacaktır.

Türk milliyetçiliğinin sesi, soluğu olan Ortadoğu Gazetesi, etki alanını genişletmek için bu sahiplenmeyi doğal olarak beklemektedir.

Emperyalist güçler, bölgemizde “Büyük Ortadoğu Projesi” adı altında işgaller gerçekleştirip, Türkiye’yi de tehdit altında bırakırken, medya içerisinde Türk milletinin şuurunu her daim açık tutacak, Türk milletine milli bir yol haritası verecek, ’Büyük bir Ortadoğu Gazetesi’ne ’ ihtiyaç vardır.

Her yazarının kalemi ‘milli bir silah’ olan Ortadoğu Gazetesi, Türk milletinin yanındadır. O halde Türk milleti de bu samimiyeti karşılıksız bırakmamalıdır.

Mazisi, şehit yazarları ile kutsallaşmış, milli değerlerimize, milli kültürümüze bağlılığı en yüksek noktada olan Ortadoğu Gazetesi büyümeli ki, Türkiye’nin düşmanları karşısında gücüne güç katsın...

Her Türk’ün, her Türk milliyetçisinin elinde Ortadoğu Gazetesi olmalı, onu okumalı ve okutmalıyız.

Bu bir kampanya değil, gönül seferberliğidir. Gönülleri birleşenlere selam olsun...

Yildiray Cicek

Kaynak; Yildiraycicek.com
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 01, 2006 3:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaganos demiş ki:
Değerli Kardeşlerim,

Bugün ''ORTADOĞU ''gazetesinde sayın Yıldıray Çiçek'in güzel bir yazısı var..

Hakikaten Milliyetçi düşüncenin sesi olan gazetenin tirajı diğer gazetelere göre çok geridir..

Bu şahsen tüm milliyetçi düşünceye gönül verenlerin ayıbıdır..

Kabaca bir hesaplarsak ;

300 kuruş 30 günde 9 ytl yapar..

maddi gücü yerinde olanlar..

emekliler .. öğrenciler bu gazeteye destek verelim...

Bu ücreti nerelere vermiyoruz ki...

Hadi kardeşlerim ,bu konuya bir eğilelim....

Okumayı sevmeyenler bile alıp ,bir kahvehaneye bıraksalar...

Halkımızdan bir kişinin bile uyanmasına sebep olursunuz....

Bu bile bu dava için çok önemli bir hizmettir...

Saygılarımla.

CECENYA-ccc demiş ki:
Selamunaleykum Ülküdaslarim

Hakikaten Milliyetçi düşüncenin sesi olan gazetenin tirajı diğer gazetelere göre çok geridir..
Bu şahsen tüm milliyetçi düşünceye gönül verenlerin ayıbıdır
Okumayı sevmeyenler bile alıp ,bir kahvehaneye bıraksalar
Halkımızdan bir kişinin bile uyanmasına sebep olursunuz....
Bu bile bu dava için çok önemli bir hizmettir...

Yazdiklarina aynen katiliyorum kardesim.

Sebas demiş ki:
Evet çok güzel makaleleri var ben hergün takip ediyorum
Gerçekten destek vermek gerekiyor

hulyayagiz demiş ki:
Kesinlikle haklısınız ancak bizler bu konuda zannettiğimiz kadar hassas değiliz ne yazıkki... Ben bir dönem Hergün Gazetesinin il temsilciliğini yaptım, ülkücü olduğunu çok iyi bildiğimiz ve işyerine günde 5 gazete alan bir beyefendiye Hergün gazetesini aldıramamıştım... Bizler kendi yayınlarımıza ne zaman sahip çıkmayı öğrenirsek o zaman medyanın davamız için ne kadar önemli bir güç olduğunu anlayacağız...

ilteriskaan53 demiş ki:
evet ülküdaşlar haklısınız bunun için bir kampanya başlatalım derim mesela ortadoğu gazetesini alan her ülküdaşım bir köşe yazısını bu forumda yazsın bence gazetenin okunması gereken en önemli yeri köşe yazılarıdır hepinizi desteğe bekliyorum ben yarından itibaren yazmaya başlıyorum (allah'a emanet olun)

Konu üzerine daha önce baslik acilmis idi... Kaganos Agabeyimiz saniriz ki görmemis...

Konu bütünlügü acisindan bir araya toparlama ihtiyaci dogdu...

Böylesi güzel bir kampanya iki baslik halinde devam etmesi uygun düsmez...

Saygilarimla....
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Cum Mar 03, 2006 9:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ORTADOĞU KAMPANYASI

Başbuğ bize üç emanet bıraktı... Birisi kutlu davamızın bayraktarlığını yapan Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları, ikinci mirası ilkeleri, üçüncü mirası ise bizi iktidara taşıyacak basın gücümüz Ortadoğu...

Kimler şehit edilmediki bu dava için birkaç düşünceyi sütunlara sığdırmak için, kimler şehit edilmediki Ülkücü Hareket engellenemez sloganını gazetenin manşetlerine yansıtmak için... Çok can verdik, çok kan akıttık. Devlet, Millet, Bayrak ve Dava uğruna, birlik uğruna, sevdamız uğruna, memleketimizin geleceği uğruna, yaşattığımız ve savunduğumuz ilkeler uğruna...

Ortalıklarda gazetemiz yok demeyin. Gazetemiz var. Ortadoğu... Eksikliklerimizin varolduğu gerçeğini unutmadan, öncelikle şunu düşünmeliyiza...

Geçmiştede eksikliklerimiz yokmuydu?.. Bir çay, bir ekmek, birkaç zeytin ile yapılan kahvaltıları ne çabuk unuttuk... Ortadoğu Gazetesi'ni, Hergün Gazetesi'ni koltuk altımızda tutmanın, canımızın alınması ve heran kör bir kurşuna gitmek demek olduğunu ne çabuk unuttuk?..

Çetrefilli yollardan geçerken, yolumuzdaki her çakıl tozunu darmadağın ederken, inandığımız değerler uğruna basın aracı olarak kullandığımız Ortadoğu Gazetesi'ni ne çabuk unuttuk!..

Bizlerin Zaman Gazetesi'nin cemaatinden, Milli Görüş'ün sahte dünyasından ne farkımız var?..

Hergün alacağımız bir Ortadoğu'nun, kaç ekmek parasına, kaç sigara dalına eşit olduğunu düşündük mü?...

Usta gazeteci Kenan Akın, yıllar yılı gazetenin genel yayın yönetmenliğini üstlenmiş Tarık Tavadoğlu, gazetenin hem mizampajı ile uğraşıp, hemde yazı işleri müdürlüğünü yapan Mehmet Müftüoğlu, haber müdürü Neşad Başer, spor şefi Halit Çelik, Cüneyt Yaşar Algaz, Eyüp Önçırak, Yavuz Müftüoğlu ve diğer tüm çalışanlar, hergün sizlere bir emek ürünü sunuyorlar. Ülkücülere sunuyorlar.

Peki biz Ülkücüler olarak bu görevi layıkıyla yerine getiriyormuyuz?
Hayır...

Peki ne zaman getirmeyi düşünüyoruz?.. Daha kaç yıl boyunca 7bin trajlı bir gazete ile iktidarı hedefleyeceğiz?..

Gün Devlet Bahçeli önderliğindeki Milliyetçi Hareket Partisi'ni, kısaca Ülkücü Hareket'i iktidara getirme günüyse, bunun yolunun ancak bulaşık basını rayından çıkartık, gerçekleri korkmadan yazan, yazdığı içinde tehditlerin eksilmediği, davaların düşmediği Ortadoğu Gazetesi'ni en çok satan gazeteler arasına sokmamızla gerçekleşecek...

Bulunduğum bölgede gazetem gelmiyor demeyin... Aşağıdaki irtibat telefonlarını kullanarak ve bulunduğunuz bayinin ismini vererek gazetenizin bayinize gelmesini sağlayabilirsiniz...

Görev belli, hedef belli... Şimdi icraat zamanı...

Ortadoğu Gazetesi
Tel:0212 425 36 50 ( Satış Temsilcisi )
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
CECENYA-ccc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 57

İletiTarih: Cmt Mar 04, 2006 12:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH Razi olsun..
ALLAH TÜRKÜ KORUSUN.
seffahelhalil
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Cmt Mar 04, 2006 5:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

inşallah Türkiye ye dedikleri gibi 3 tane nükleer santral yaparlarda biz de el kapılarında sürünmeyiz ne diyelim çünkü maalesef türkiyede bir tane bile nükleer santralı yok ve bizim gibi nükleer fizik okuyanlar diğer ülkelere gidiyorlar bende pek gitmek istemiyom yoksa yapılmazsa gidicez gibi gözüküyo
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Cmt Mar 04, 2006 11:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞ'larım dün akşam forumda ORTADOĞU KAMPANYASI ile ilgili bir yazıyı sizlerle paylaştım .Acaba dün bu yazıyı okuyup kaç kişi destek verdi bu kampanyadan öncesi ben yıllardır her gürgün sabah iş yerime giderken beş gazete alıyorum daha fazla alma imkanım var ama aldığım gazeteyi kaldırıp bir kenara koymuyorum bırakabileceğim kadar alıyorum iş yerim avrupa yakasında olduğundan gemi ile yolculuk yapıyorum birini gemi de bırakıp benden sonra binenler okusun diye diğerlerinide yolculuğum esnasında ayrı ayrı üç kahvehaneye sonuncusunuda berber arkadaşımın mekanına bırakıyorum gemi yolculuğum esnasında ben zaten okuyorum.Lütfen herkes daha duyarlı olsun ben gazete görevlisi değilim öncelikle belirteyim genç ÜLKÜDAŞLARIM çok pahalı bir şey değil 30 kuruş neye vermiyoruz bir zamanlar Özel tv kanalında ÜLKÜDAŞIMIZI üst üste birinci yapmak için nasıl çaba gösterip sahipsiz bırakmadıksa aynı hassasiyeti duyarlılığı burda gösterelim.Bizler bir kenetlenince neler yapabildiğimiz ortada
Tekrar ifade ediyorum GÖREV BELLİ, HEDEF BELLİ... Şimdi icraat zamanı...
ALLAH´a (c.c.) emanet olun...

Selam, saygı ve dualarımla...

ALLAH (c.c.) TÜRK´ü korusun ve yüceltsin...

Ortadoğu Gazetesi
Tel:0212 425 36 50 ( Satış Temsilcisi )
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Mar 10, 2006 11:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP Kurmaylarından Ortadoğu'ya destek kampanyası

Okuyucularının gazeteye ulaşmasında sıkıntı yaşayan ve bunun üzerine pilot bölge olarak seçtiği Ankara'da bir 'abone kampanyası' başlatan gazetemize, MHP kurmaylarından tam destek geldi.

32 yıl boyunca, her türlü şartlar altında Ülkücülerin yiğit sesi olmayı sürdüren Ortadoğu gazetesini bütün Ülkücülere ulaştırmak için herkesi görev başına çağıran MHP kurmaylarına göre, bugün Ortadoğu gazetesine abone olmak, hareketimiz için büyük bir anlam ifade etmektedir.

Mustafa İLTEKİN

Cihan PAÇACI (MHP Genel Sekreteri)

"Ortadoğu gazetesi, ülkemizin ve hareketimizin geleceği açısından son derece önemlidir. Bütün milliyetçileri gazeteye destek vermeye çağırıyorum."

Oktay VURAL (MHP Genel Başkan Yardımcısı)

"Milli duruşu temsil eden ve yıllardır bu mücadelenin bayraktarlığını yapan Ortadoğu gazetesinin daha güçlenmesi için abone olunmalıdır."

Atilla KAYA (MHP Genel Başkan Yardımcısı)

"Ortadoğu gazetesinin büyümesi, hareketimizin gücünün bir göstergesidir. Bu sebeple bütün ülküdaşlarım, Ortadoğu gazetesine yürekten destek vermelidir."

Gürcan DAĞDAŞ (MHP Genel Başkan Başdanışmanı)

"Türkiye'nin doğru bilgi kaynağına ulaşmak isteyen herkesi, Ortadoğu gazetesinin 'abone kampanyası'na katılmaya davet ediyorum."

MHP Kurmaylarından Gazetemize destek kampanyası

Okuyucularının gazeteye ulaşmasında sıkıntı yaşayan ve bunun üzerine pilot bölge olarak seçtiği Ankara'da bir 'abone kampanyası'başlatan gazetemize, MHP kurmaylarından tam destek geldi.

NE DEDİLER?...

"Ortadoğu gazetesi, bugün yol ayrımına götürülmeye çalışılan Türkiye'de mutlak surette okunması ve okutulması gerekli bir gazetedir.

Bu açıdan 'abone'sisteminin geliştirilerek daha geniş kesimin okuması, ülkemizin ve hareketimizin geleceği açısından son derece önemlidir."

Cihan PAÇACI
(MHP Genel Sekreteri)

"Ülkemize yapılan çok yönlü saldırılar karşısında milli duruşu temsil eden ve yıllardır bu mücadelenin bayraktarlığını yapan Ortadoğu gazetesinin daha güçlenmesi gerekmektedir. Bu manada da bütün Ülküdaşlarımızın Ortadoğu gazetesine yardımcı ve abone olmaların son derece önemlidir. Kendisine
'Ülkücüyüm'diyen herkes, Ortadoğu gazetesine abone olmalıdır."

Oktay VURAL
(MHP Genel Başkan Yardımcısı)

"Bugünkü şartlarda, Ortadoğu gazetesine abone olmanın, onun okunmasının ve okutulmasının önemini idrak edemeyen bir ülkücü düşünemiyorum. Çünkü, Ortadoğu gazetesinin büyümesi, hareketimizin gücünün bir göstergesidir. Bu sebeple inanıyorum ki, bütün ülküdaşlarım, Ortadoğu gazetesinin bu kampanyasına yürekten destek verecek ve gazetemizi layık olduğu yere taşımaya gayret edecektir."

Atilla KAYA
(MHP Genel Başkan Yardımcısı)

"Ortadoğu gazetesi, Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntıların tamamına dair toplumu doğru bilgilendirme açısından önemli bir zeminde durmaktadır. Türkiye'nin doğru bilgi kaynağına ulaşmak isteyen herkesi, Ortadoğu gazetesinin 'abone kampanyası'na katılmaya davet ediyorum."

Gürcan DAĞDAŞ
(MHP Genel Başkan Başdanışmanı)

Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Cum Mar 10, 2006 3:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ortadogugazetesi MHP'nin ve Ülkücü hareketin tek yayin destegi !

Insallah Avrupa'da yeniden görecegiz !!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
turker35
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 34

İletiTarih: Pzr Mar 12, 2006 6:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ortadoğu gazetesinin iç sayfalarında zevkle okuduğum ""
4 sayfalık """TÜRK RAPOR""" neden kaldırıldı??? Bilgisi olan varmi?

Buarada ortadoğunun tirajı 7500-10000 arasinda seyrediyor..Bu da bizim ayibimiz...

O yüzden nutuk atmadan evvel bi gazetemizi alalim önce...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Mar 14, 2006 11:54 pm    ileti konusu: ORTADOĞU susturulmak isteniyor Alıntıyla Cevap Gönder

ORTADOĞU susturulmak isteniyor

Başbakan'dan gazetemiz bir dava daha

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gazetemiz ortadoğu'yu yakın takibe aldı. Erdoğan, Gazetimiz sahibi Zeki Saraçoğlu, yazarlarımız Orhan Tahsin, Orhan Karataş, Altemur Kılıç, Seyfi Şahinve son alarak da Savaş Çolak hakkında tazminat davası açtı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gazetemiz Ortadoğu'da yayımlanan bir yazı nedeniyle, gazete ve yazıyı kaleme alan Savaş Çolak'a 10 biner YTL manevi tazminat davası açtı. Erdoğan'ın avukatı Fatih Şahin'in, Ankara 4. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açtığı davanın 4 sayfalık dilekçesinde, gazetede yayımlanan söz konusu yazının, ''fevkalade ağır, katlanılması ve tahammülü gayrikabil hakaretler içerdiği'' belirtildi.

Dava dilekçesinde, şu ifadelere yer verildi: ''Kişiler, objektif bilgi verme ve eleştiri ile yetinmelidirler. Bilerek kişileri tahfif etmek ya da itham ve kuşkuları hafiflikle yaymak gibi izin verilmeyecek araçlara başvurmamalıdırlar. Kişiler, eleştiride yer alan olayları anlatırken bile objektiflikten ayrılmamalı, genişletici ve yanıltıcı yorumlarda bulunmamalıdırlar.''

Dilekçede, Ortadoğu Gazetesi'nde 13 Şubat 2006 tarihinde ''Adam Ol Adam'' başlığıyla yer alan yazıda, ''tahkir, tezyif eder beyanlara yer verildiği'' belirtilerek, gazetenin imtiyaz sahibi Zeki Saraçoğlu ve yazıyı kaleme alan Savaş Çolak'tan 10 biner YTL manevi tazminat talep edildi.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız