Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - HERKES HADDİNİ BİLSİN (BBP ATP vs... KİM OLA ki BUNLAR)
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
bozkurthann
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 1:01 pm    ileti konusu: HERKES HADDİNİ BİLSİN (BBP ATP vs... KİM OLA ki BUNLAR) Alıntıyla Cevap Gönder

Çok açık ve net ! Her Ülkücünün iyice idrak etmesi gereken bir gerçektir... Yoktur alternatifi MHP nin yoktur başka bir çıkar yol, sığınılacak kapı.
Üç Hilal bir tarafta dalgalanırken yapmacık bir bez parçasını bayrak kabul edemez Bozkurt.
Bana ihanet nedir diye sorma ey Alperen ey Bozkurt Kandaşım ben darbeyi yokuşun sonunda yemişim. Yüce Başbuğum evlat bildiklerinden çektiği kadar soysuzların elinden çekmemiştir. Ne olduda ayrı baş çektiler. Nedir bunun karşılığı millete gülünç olmaktan ve kendilerini kandırmaktan başka ne elde ettiler.
Efendi ayrılalı 12 sene oldu; memleketinde bile itibarı yok partisinin... Diğeri Başbuğa yan çizmedide ne oldu. Vefatından sonra başladı bir taht kavgası. Seçimlere başka partiden milletvekili adayı olarak girdi. Soyadıda yetmedi Kayseri de listesine girdiği parti ancak % 5 oy alabildi. Bumuydu Ülkücü Harekete hizmet bumuydu bu vatandaşlardan beklenen.
Diğer tarafta Türk Devleti durdukça var olacak ve varlığı ihanet şebekelerine her zaman rahatsızlık verecek gönüllerin kalesi... Ah o kale şimdi mahsun o kale şimdi bir rüzgar bekliyor bayrağını dalgalandıracak. Bugün her ne kadar da kötü durumda olsa insanların beyinlerine öyle bir işlenmiş ki MHP bu memleketin savunma refleksidir, MHP Yüce Türk Milletinin kurtuluş reçetesine sahip yegane kuruluştur. Dara düşsede bugün O nun alternatifi olabilecek bir örgütlenme söz konusu dahi olamaz. Gün hep bulutlu kalmayacak...
Elbette ki hilalin önüne duran bulutlar esen bir rüzgar ile dağılıp gideceklerdir.
Ve Üç Hilalin ihtişamı yeniden göz kamaştırmaya devam edecektir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 1:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkücü hareketin tek bir partisi ve bayrağı vardır oda MHP VE üç hilalli albayraktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 1:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu yolda yürümek isteyenler geçte olsa MHP ye katılacaklardır. Gelin yol yakınken geri dönün.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 2:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

%1 oranında bile oy alamayan bu partilere ihtiyacımız yok.Bölünmelerinin tek nedeni koltuk kavgasıydı.Muhsin bey,Bağbuğun sağ kolu olduğunu söyleyip MHP'nin başına geçmek istedi,geçemeyince de BBP'yi kurdu.Başka bir açıklaması yok.MHP den ayrılırken ettiği laflar da bir ülkücüye yakışmazdı.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 2:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

feriduneser demiş ki:
allah aşkına gerçeği görün artık: ülkücü hareket parçalanmıştır. bu apaçık bir gerçektir. yapılması gereken ise birleşme yollarını aramak birleşme zemini aramaktır. koltuk kavgası bırakılmalıdır. tek ülkücü parti mhp değildir. uyanın uykudan duygusal olmayın. vatan aşkına bu gerçeği kavrayın yahu. 15yıl evvel bir olan birlikte mücadele eden birlikte çile çeken insanlar neden niçin ayrıldılar onu düşünmek gerek ve o engeli bulup kaldırmak gerek.

Yanlis anlamissam lütfen düzeltin. Cünkü yanlis anladigimi zannediyoum. Demekki 15 sene önceki engel Basbug idi. Simdi yok.. Öyleyse birlesmede problem de yok öyle mi? Öyle degil. Biz variz. Bagbug´un ihanet partisi adini verdigi ve aslinda tek hedefinin MHP ýi bitirmek oldugu daha kurulusunda belli olan, kuruldugu günden bu güne kadar MHP den calma projeler haricinde proje üretmeyen, gecmisini inkar eden partiyi mi yoksa partililieri mi kabul edecegiz?

Dünü inkar etmislerdir. Her türlü kahramanliklarina ragmen. Ökkes Sendiller ve Muhsin Yazicioglu baskanlar bir kusaga agabey olmus, gönüllerde taht kurmuslardi. Basbug´a militarist, oportonist yakistirmasini yaptiktan sonra düne sahip cikmalari abesle istigal degil midir?

Ne vardi ayrilip gidecek? Cözülemeyen ne vardi?

Basbug´un evladim dedigi insanlar ona layik olamamislar diyor Ülküdasimiz dogru diyor. Böyle mi olmasi gerekirdi?

Bugün hertürlü bahanelerle elestirenler DÜN DE BASBUG´A YASLANDI CEKILSIN DIYORDU... Ülkücü kendisi ile celismemeli.

Eger gercekten Ülkücü iseler. Türk´ün yararini kendi yararlarindan önde tutuyor iseler feshetsinler partiyi. Hem de kosulsuz. Sonra kosulsuz olarak partiye buyursunlar. Ülkücü irade geregini gerektigi zaman düsünecektir.

Hayir böyle bir seyi düsünmek cok sacma! Soru; niye sacma olsun... Türk´e hizmet etmeyin diyen mi var?

Hayir bu is olmaz! Soru; NIYE? Simdiye kadar hangi cözümde payin var? Neyi degistirebildin?

Sorular devam eder gider.....

Saygilarimla....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
aksu61
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 228

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 6:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet arkadaşlar haklısınız
siz ne olursa olsun partinizi bırakmamalı aksine daha çok sarılmalısınız ki yanlış görüyorsanız düzeltmeye çalışın değil mi!!!
Ne oldu ayrıldılar kim kazandı ?
Hangi ülkücü bunun karşılığında bir menfaat sağladı ?
Herşeyi liderlik olarak görenler her kurultayda ayrıldı.Bu partiye ve davaya saygısızlıktan başka birşey değildir benim kanaatimce!
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 7:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

başbuğ türkeşi ülkücü hareketin yolunda engel olarak görenler kesinlikle ülkücü değildir.bunu yazınlar hangi davaya hizmet ediyorlar başbuğ türkeş davası için çekmediği ızdırap kalmamıştır türlü işkenceler gördü tabutluklarda tırnakları çekildi ve bir defa olsun pişman olmadı bu kutlu davanın gelecek nesillere aktarılması için ölümü bile göze aldı ve başardı.başardığının kanıtıda cenaze töreninde belli olmuştur kışın ortasında sağanak karın altında milyonlarca ülkücü son başbuğu uğurladılar böyle bir uğurlanılış kimseye nasip olmamıştır.şimdi ise bir kaçtane ne idüğü belirsiz kişiler başbuğ türkeşi engel olarak görüyorlar.ben bu insanlara acıyorum.başbuğu anlayamadıkları içinde üzülüyorum.başbuğ bir engel değil bir şahlanışın öncüsüdür.büyük türk tür büyük bir kahramandır ve başbuğ tarihteki eşsiz yerini almıştır.bütün ülkücülerin birleşeceği tek nokta 9 ışıktır oda milliyetçi hareket partisidir başka bir oluşumda ülkücüler yer almayacaktır.tek isteğimiz ayrılık yolunu seçen ülkücüler gerçek yuvalarına dönmeleridir birlik olursak aşamayacağımız engel yoktur.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 7:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar 12 eylul'den sonra bır toplantıda ayrılanlarla ılgılı basbugumuz Alparslan Türkes e yoneltılen bır soruya basbug'un cevabıaynen su olmustur :Ülkucu hareket hızla akan bır nehırdı ve ıcımızdekı cöru cöpu goremıyorduk sımdı nehır durldu butun bu cöpler su yuzune cıktılar sanırım bu soz partıden ayrılanların ne oldugunu cok ıyı anlatıyor ... bıze cer cöp degıl bu davaya gercekten gonul verenler lazımdır...
TANRI TÜRK'ÜKORUSUN VE YUCELTSIN....
SAYGILARIMLA
MUSTAFA YAMAN KILINCKAYA
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 8:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar bilginize aktarayim sayin muhsin yazici oglunu mhp merkez ve rahmetlibasbug parti icin yetistirdi o bartinin icinde kalip orda yanlislari anlatmasi yerine yillardir bu ülke ugruna savas veren büyük bir cinari hice sayarak dolmusa gelip terk etti ve ne aciki basbug öldügünde ezeli rakibi sayin ecevit ilk gelenlerden bbp siyse gecduyanlardan oldu
evet oniki eylülün gecligiydi ama parti onu kogmadi o gitti iktidar olacagim dedi bir asir deyil bin asir gecse yüzde sifir koma biri asamaz
basbuyu niye shpeyle ortaklik yapmis kendisiyse nicin daha tehlikeli olan erbakanla yapdi bu davaya zarar vermedimi bakin hür kendi ülkenizde söz sahibi olmak istiyorsani ne olur dusunun kim fazla oy alacak beni adamim demeyin tabani saglam olan asla ikdidar olmasada mecliste oturmasi bile yeter deyin oyunuzu mhpye verin cunkü tek karsiliksiz seven ve ölen bu genclik onda var saygilar insallah
yanilmayiz özümüze kimligimize sahip cikariz
allaha emanet olun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
yaranamadim
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 10:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Degerli gönüldaslarim biraz olsun lütfen gercekleri görelim.Ben diyorumki daha önce ikdidar olduk malesef halkin beklentilerine cevap veremedik bunun sorumlusu sayin devlet beydir.Ne yazikki istifa etmesi gerekirken koltuga yapisti birakmiyor.Allah askina soruyorum koskoca ülkücü hareket yeniden bir lider cikaramayacakmi.Ben inaniyorumki ülkücü hareketin icinde sayin devlet beyden daha tercübeli abilerimiz vardir.
Bu gün akp nin yanlislarini konusuyoruz mesela <telekom >sayin enis öksüz bey direndi daha sonra istifa etmedi,ettirildi enis beyde gurur yapti partitende ayrildi.Ozaman hic kimse sormadi veya olayin üzerine gidilmedi.Simdi ne oldu vay efendim telekomu nasil satarsiniz diye tpki gösteriyoruz,ama unutmayalimki rüzgar eken firtina bicer.
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 12:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaranamadim demiş ki:
Degerli gönüldaslarim biraz olsun lütfen gercekleri görelim.Ben diyorumki daha önce ikdidar olduk malesef halkin beklentilerine cevap veremedik bunun sorumlusu sayin devlet beydir.Ne yazikki istifa etmesi gerekirken koltuga yapisti birakmiyor.Allah askina soruyorum koskoca ülkücü hareket yeniden bir lider cikaramayacakmi.Ben inaniyorumki ülkücü hareketin icinde sayin devlet beyden daha tercübeli abilerimiz vardir.
Bu gün akp nin yanlislarini konusuyoruz mesela <telekom >sayin enis öksüz bey direndi daha sonra istifa etmedi,ettirildi enis beyde gurur yapti partitende ayrildi.Ozaman hic kimse sormadi veya olayin üzerine gidilmedi.Simdi ne oldu vay efendim telekomu nasil satarsiniz diye tpki gösteriyoruz,ama unutmayalimki rüzgar eken firtina bicer.

Ülküdaşım bunları internet ortamında tartışmanın partiye ne gibi bir yararı olabilir ki?
İnternet ortamında yapıcı muhalefet olmuyor malesef, ama yıkıcı cinsten oluyor -yine malesef-...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

_kendim demiş ki:
Ülküdaşım bunları internet ortamında tartışmanın partiye ne gibi bir yararı olabilir ki?
İnternet ortamında yapıcı muhalefet olmuyor malesef, ama yıkıcı cinsten oluyor -yine malesef-...

Sanirim bunlar bunu, partiye bir yarari olmadigini asil ZARARI oldugunu bile bile yapiyorlar ülküdasim. Isleri gücleri Devlet Bahceli düsmanligi. Hedef MHP!
faatihh
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Çar Oca 25, 2006 4:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Partim MHP dir, ebedi liderim Başbuğum TÜRKEŞ...
Ülkücü Hareket ihaneti affetmez...
Ülkü yarim falan filan beni senden ayıramaz,
Koğu gıybet yalan dolan beni senden ayıramaz...
Ayrılan var numunelik
Yal düşkünü üç beş silik
İt değilim yağlı kemik
Beni senden ayıramaz
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Pzr Şub 26, 2006 3:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HER ÜLKÜCÜ MHP'LİDİR,BAŞKA PARTİM VAR DİYENİN
ÜLKÜCÜLÜKLE İLGİSİ YOKTUR,SAHTEKARLARA DAVAMIZIN İHTİYACI
YOKTUR.
turgut özal bir hatıralarını gazetenin birinde yayınlandı muhsin ya-
zıcıoğlu ile ilgili bir soruya şöyle diyordu. MUHSİN YAZICIOĞLU'NU ÇAĞIR
DIM İKNA ETTİM MHP'DEN AYIRDIM işte tugut özal gibi birisine inanan
çağımızın Mete Hanı BAŞBUĞ TÜRKEŞE İHANET ETMEYİ hiç bir ülkücü af
etmeyecektir. başbuğa yeter artık partinin başında duruyor,partinin gelişi-
mini tıkıyorsun diyordu. KENDİSİ YILLARDIR BBP'NİN BAŞINDA %1 OY
ALIR AMA İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNMEZ. OPORTİNİSTLİK YAPAR PARTİYİ İŞ
YERİ GİBİ KULLANIR,GECİMİNİ BUYOLLA SAĞLAR.
MHP ne zaman yükselişe geçse bu musin efendiyi sol,dinci basın
hemen ön pılana çıkarırlar. bunlra ülkücülerin inanacağını sanırlar.
ALLAHIN İZNİYLE,LİDER DEVLET BAHCELİ İLE MHP TEK BAŞINA
İKTİDAR OLACAKTIR.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız