Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Dünya gündemini sarsan resim
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 7:29 pm    ileti konusu: Dünya gündemini sarsan resim Alıntıyla Cevap Gönder

Dün Avrupa'daki bazı gazetelerde yayınlanan bu resim dünya gündemini sarstı.. Resimde, küçük kızlar Lübnan'ı kana bulayan füzelerin üzerine bakın ne yazıyor..

Dün ajanslara düşen bir haber bizleri ciddi şekilde düşünmeye sevketti. Doğrusu haberin detayından bahsetmeden önce bu kadarına da pes demiştim ve inanamamıştım. Belki aynı haberi bugün sizlerde bir çok gazetede okudunuz ama görmediniz. Ancak gerçek şu ki benim aklıma savaş mı panayır alanı mı demek geldi. Çünkü küçük kız ve erkek çocukları İsrail tarafından Lübnan"a atılacak füzelerin üzerine mesajlar yazıyordu.

Mesajda yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi Filistin ve Lübnan'a atılacak bombalar savaş uçaklarına yüklenmeden önce alana gelen siviller tarafından dualarla uçaklara yükleniyor. Buraya gelen Yahudi erkek ev kız çocukları bombaları teker teker okşayıp üzerine sapık mesajlarını ve adlarını yazıyorlar. "müslümanlara ölüm, daniella'dan sevgilerle", "İsrail bombası başınıza böyle düşer","hepinizi cehenneme yollayacağız" ve "canınız cehenneme" gibi mesajların yazıldığı bu bombalar daha sonra uçaklara yükleniyor.

M.Aslanoğlu
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 8:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili kardeşim mustafa bu koyduğun resme bakıp hala dinlerarası diyalog veya dinlermedeniyeti saçmalıklarına inanan varsa yazıklar olsun.

Saddam hüseyin 1991 krizinde güç bela israile 2 füze atıp 2 israilli çocuk yaralandığında israilli çocuklar içingünlerce uyuyamadım giden amerikadaki sarıklı papaz ,Müslüman çocuklar ölürken ses çıkarmıyor.Tabi askerle uğraşmaktan zaman bulamıyor cemaatin amerikalı hocası....

CENABI ALLAH MÜSLÜMANLARA AKIL FİKİR VERSİNKİ İSLAM DÜŞMANLARINI KENDİ PİSLİĞİNDE BOĞMAK MÜSLÜMANLARA NASİP OLSUN....................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 8:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

savaş,soygun, sömürü siyonist yahudinin ibadetidir.büyle milletin çocuklarından ne beklenir, anadoluda bir tabir var , FAREDEN DOĞAN
KENDİR KESER. Allah bütün insalığı yahudinin şerrinden korusun
ekin_asena
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 8:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peygamberini inkar etmiş bir millete Rabbim şerrini gösterecektir elbet. Kuran-ı Kerim'de israiloğullarına karşı ciddi uyarılar var. Anlayana??????????
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 8:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu aşağılamaların ve tahriklerin çok daha ağırları gelecek.Daha bunlar hiçbir şey değil!İslam;yaptığı hataların bedelini,kanıyla ve canıyla ve de onuruyla işte böyle ödüyor.Eğer pozitif bilimi bir kenara fırlatmış,çalışmayan,üretmeyen,uçma talimleri,erme,yanma,pişme peşinde koşan insanlar topluluğu iseniz;böyle milletlerin alnına zillet ve meskenet damgası işte böyle vuırulur!Öylece beklersiniz,insafa gelsin birileri de bu katliam dursun diye.Sizi öyle bir noktaya getiriler ki;artık hayatta kaldığınıza şükredersiniz boyunca.Sizi bir inek gibi sağarlar,ses çıkaramazsınız.Adamlar o bombaları,onları atacak uçakları tasarlar ve üretirken;biz hala abdest suyunun özelliklerine sayfalar dolusu yazı yazıyorduk ilmihal kitaplarına.Hain de olsa,kahpe de olsa,zalim de olsa;çalışanın karşılığını aldığı bir adil dünyada yaşıyoruz.Kimse demesin bu dünya adil değil diye!Miskinliğin adını kader koyanların Allah belasını versin.İşte böyle iki paralık sürtüklerin tahrikleriyle bu gün kan beynimize sıçrıyor.Ama gerçekleri konuşmak gerekiyorsa;biz bu ezilmeyi islam olarak fazlasıyla hakettik.İnşaallah bu olaylar aklımızı başımıza toplamamıza yardımcı olur!
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 8:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yetkililer utansinlar, yahudilerin " serefine " ( olmayan bir serefe) kadeh kaldirirken bugünleri düsünmeyenler utansinlar !!!

ALLAH KAHRETSIN !!!

KAHROLSUN SIYONIST DEVLETI !!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 11:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kur´an- kerim´de lanetlenmis bir millet iste.
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 12:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
Bu aşağılamaların ve tahriklerin çok daha ağırları gelecek.Daha bunlar hiçbir şey değil!İslam;yaptığı hataların bedelini,kanıyla ve canıyla ve de onuruyla işte böyle ödüyor.Eğer pozitif bilimi bir kenara fırlatmış,çalışmayan,üretmeyen,uçma talimleri,erme,yanma,pişme peşinde koşan insanlar topluluğu iseniz...

Bence Yüce Dinimiz İslam'ın 1400 yıllık şanlı geçmişi, bu kadar karanlık değil Kadir Abi... Unutmayalım ki, pekçok ilmi yaklaşımın, keşfin, gelişimin kaynağı İslam coğrafyasından çıkmıştır. Bence hatamız, Dinimiz'i sabotajlara, emperyal güçlere, misyoner tayfalara karşı koruyamamız olmuştur. Bu gelişmeler ise, son 3 asrın ürünüdür... Bence bugün Ortadoğu'da yaşananların hak edenleri olarak dinimiz bir bütün halinde değil, yalnızca kendilerini ona buna peşkeş çeken araplar ele alınmalıdır. Araplara tek saygım Allah(C.C)'ın kulu, Peygamber Efendimiz(S.A.V)'in mensubu olduğu millet olmalarıdır... Ancak saldırılar bir millete karşı değil, kanaatimce doğrudan İslam'a karşıdır...
mtn963
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 91

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 1:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cCc_OzguR_cCc demiş ki:
kadir21 demiş ki:
Bu aşağılamaların ve tahriklerin çok daha ağırları gelecek.Daha bunlar hiçbir şey değil!İslam;yaptığı hataların bedelini,kanıyla ve canıyla ve de onuruyla işte böyle ödüyor.Eğer pozitif bilimi bir kenara fırlatmış,çalışmayan,üretmeyen,uçma talimleri,erme,yanma,pişme peşinde koşan insanlar topluluğu iseniz...

Bence Yüce Dinimiz İslam'ın 1400 yıllık şanlı geçmişi, bu kadar karanlık değil Kadir Abi... Unutmayalım ki, pekçok ilmi yaklaşımın, keşfin, gelişimin kaynağı İslam coğrafyasından çıkmıştır. Bence hatamız, Dinimiz'i sabotajlara, emperyal güçlere, misyoner tayfalara karşı koruyamamız olmuştur. Bu gelişmeler ise, son 3 asrın ürünüdür... Bence bugün Ortadoğu'da yaşananların hak edenleri olarak dinimiz bir bütün halinde değil, yalnızca kendilerini ona buna peşkeş çeken araplar ele alınmalıdır. Araplara tek saygım Allah(C.C)'ın kulu, Peygamber Efendimiz(S.A.V)'in mensubu olduğu millet olmalarıdır... Ancak saldırılar bir millete karşı değil, kanaatimce doğrudan İslam'a karşıdır...

Osmanli dönemindeki müslüman araplarin yaptiklarini iste bu günün araplari böyle ödüyorlar! demek sanirim daha dogru olur. Sayin kadir bunu demek istedi düsüncesindeyim.
Elbette yasananlara müslüman olarak üzülmek yine bize düsüyor. Orada vede irakta katledilen müslümanlari yine biz düsünüyor onlar icin üzülüyoruz.
Koca islam aleminin lokomotifi olan Türkiye bu halde olunca kan icicilerin rahat durmalari elbette düsünülemez. Iste bakiniz Türk milletinin secip basa getirmis olduklari 3 yildir ABD den icazet bekliyorlar PKK yi cökertmek icin!. Elbette asla böyle bir icazeti alamayacaklar!
Gelecek bizi yöneten müslümanlarinda ne olduklarini cok daha net gösterecektir. Bu müslümanlari secep basa getiren 11 milyonluk iradede böyle tarihe gececektir.

Saygilarimla
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 7:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazımda belirtiğim hususlar ayrıca tefsire gerek bırakmayacak şekilde çok açıktır.İslamın 1400 yıllık geçmişini karalamayı hiç düşünmedim.Ama,emevilerin saltanatı ele geçirmesiyle birlikte,islamda yozlaşma devri başlamıştır.Bakın hala toz kondurmuyorsunuz bize,kendimize.Osmanlı araplarının ya da bugünün araplarının suçlu olduğunu söyleyip işin içerisinden çıkıyorsunuz.Siz bugün yaşanan dinin islam olduğunu iddia ediyorsanız,ben sizinle hiç bir tartışmaya girmem,Allah işinizi rast getirsin derim.Araplar yaptıklarını çekiyor da peki bize ne oluyor?Bizim bu halimiz ne?İslamın yaşandığı bir ülkede olan işler mi oluyor bu ülkede?Yoksa bu dinin yaşanmamasına neden olarak sizler de dar-ı harpçiler gibi,devleti mi neden kabul ediyorsunuz?Beyler artık kafanızı kumdan çıkarın ve lüzumsuz tartışmalara girmeyin.Ben islam bir şey bulmadı demedim.Ama insaf edin yahu!Aya müslüman mı gitti de biz bilmiyoruz,uçağı müslüman mı yaptı,atom bombasını biz mi bulduk,uzay mekiklerini biz mi yaptık?Bilgisayarları biz mi icat ettik?Daha bunun nesine itiraz ediyorsunuz anlamıyorum ki?Son üç yüz yılda avrupa bunu yapmış diyorsunuz.Peki biz geri kalan 1400-300=1100 yılda ne iş yaptık dişe dokunacak,gözle görülecek.Bu kadar kendinizi aldatmayın;avutmayın,kandırmayın!Medeniyet bir kültürdür.Ortak bir mirastır insanlık için.Sen karasabanı bulmuş isen,mancınık yapmış isen,bu da medeniyete bir katkıdır.Çinli barutu bulmuş ise bu da öyledir.Bu kadar da olsun yahu.Binlerce yıl bu tarih sahnesindesin,elbette bir şeyler yapacak bulacaksın?Bununla öğünmek size ne kazandırır?Sanki herşeyi islam bulmuş da işi artık kalmamış gibi bir havanın manası ne?NEDİR BU GEÇMİŞLE YAŞAMAK,GEÇMİŞLE ÖĞÜNMEK?hZ öMER'DEN SONRA iSLAMDAKİ BÖLÜNMEYİ BİLMİYORMUSUNUZ?KAÇ YIL TOPU TOPU ASR-I SAADET YAŞANDI?BUNU DA MI BİLMİYORSUNUZ?İSLAMIN KAÇ YÜZYIL BAŞARI ORANI VAR BU KADAR GEÇMİŞİNDE?Tüm bunların faturasını misyonerlerin üzerine atıp nasıl işin içinden çıkıyorsunuz anlamıyorum!Atatürk bu ülkede neyin mücadelesini verdi?Yaşar Nuri Bey ler,Zekeriya Beyaz Beyler neler söylüyorlar?İlahiyatçıları dinlemiyormusunuz hiç?Geçen ramazanda sahurda,Çukurova üniversitesinden bir ilahiyatçı çıktı neler söyledi islam üzerine!Ben burada yazsam yer kalmaz!Bu laflar sizi neden rahatsız ediyor?Batı ne zaman ilerledi uygarlık yolunda?Birbirlerini yediler,binlerce insanı ateşlerde yaktılar,çarmıhlara gerdiler,kafalarını giyotinle kopardılar.Hesaplaştılar ve bu işi bitirdiler.İşte ondan sonra ayağa kalktılar.Bu ülkede herkes din alimi.Herkes bu işi iyi biliyor.Şeyhinin kucağının dibine oturup iki kelime bilen ahkam kesiyor islam üzerine.Siz kendinizin diğer müslümanlardan daha fazla müslüman olduğunu,hangi bilgi,hangi belge,hangi ölçek ile ortaya koyuyorsunuz?Bir şeytan taşlamada binlerce zayiat veren,insanları ezip geçen,kendini kaybedip isteriden çıldıran ve etrafına zarar veren adamların ezici çoğunlukta olduğu islamın nasıl yorumlandığına hiç bakmıyormusunuz?O kadar islamız da bu kadar ahlaksızlık bu ülkede su içilir gibi nasıl yapılıyor.Dindar geçinen dincilerin bu ahlaksızlıklara sık sık katıldıkları belgeleriyle ortada değil mi?Siz dininize ,misyonerlerin etkisiyle sırt dönecek kadar pamuk ipliği ile mi bağlısınız bu dine?Kendi yaptıklarımızı pas geçin,yıkın işi misyonerlerin üzerine.Valla temiz iş.Sütten çıkmış ak kaşık' ız mubarek!Sizin islamın yorumunda yanlışlıklar olmadığınızı iddia etmeniz,islam tarihini hiç bilmediğinizi,hamasi konuşmalar yaptığınızı gösterir.Bu yazdıklarım benim canımı çok yakıyor.O israilli sürtüklerin yaptığı beni çılgına çeviriyor.Yahu kafanızı çevirin de bi bakın islam alemine.Anlayışa,mantığa,yoruma,her şeylerine bir bakın!Bu kadar açık net emirler içeren bir dinin,yorumlarla,karmakarışık,işin içinden çıkılmaz,insanlara zor gelen bir din haline getirildiğini görün artık.Bu din böyle bir anlayışla yayılır mı?Sen tıpta ileri gittin işin bitti mi?Cebiri buldun;işin bitti mi?O zaman bu edisonlar,faradaylar,newtonlar hawkinsler ne yaptı?Sen gel bu güne,bırak geçmişi artık.Geçmiş senin sadece kültürün,tören,şeref ve itibarındır.Ama sen mirasyedisin şimdi!Bütün bunların faturasını,hristiyanların dinimize saldırısına bağlamak kadar büyük yanlış yoktur.Siz islamın bu anlayışı,bilime bu bakışı,bu yorumları ile;bugün her yerde ezilmesini kanının akmasını,aşağılanmasını,alay edilmesini neye bağlıyorsunuz?Dinimizi misyonerlerin saldırısından koruyamamış olmamıza mı?Bu iddiaya ancak gülünür.Ernest Renau adlı düşünür şöyle der."yeryüzünde belli başlı mezhepler;güpegündüz gökyüzünü seyrederken,şimdi gecedir diyen adamların eseridir!"Siz bu hale geliş nedenlerimize doğu tesbit koymaz da,hataları hep başkalarında arar,sütten çıkmış ak kaşık gibi,zeytinyağı gibi hep üste çıkarsanız;hepiniz bozkurt olsanız,çakallara yem olmaktan başka bir işe yaramazsınız!Uçurumdan atlayan lider koyunun arkasından,kendinizi boşluğa bırakan koyunların haline düşersiniz.Ben islam hatalı der iken;dini asla kastetmedim.Çünkü islam bir gerçektir.Tüm dinler islamdır!Allahın peygamberler aracılığıyla ilettiği hak dinlerin,adları ne olursa olsun hepsi islamdır.Biz yaşanan islamı eleştiriyoruz,gönderilen islamı değil.Onun için lütfen beni iyi anlamadan hemen itiraza,ya da başka yorumlar getirmeye çalışmayın.Hem Atatürkçü olacaksınız,hem de Atatürkün doğru tesbitlerine katılmayacaksız!Böyle bir çifte standart olmaz.Yüzlerce bilim adamı,ilahiyatçı,siyasetçi,düşünürün söylediklerinden farklı bir şey söylemiyorum ben!
kaara
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 11:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eve dünya tarihine bakılırsa dünyada milletlerinin belli bir hakimiyet sırası vardır.Bir diğer milletlerden biri sonraki sıra ise Türkler'indir.Ve türk milleti genelde yok olmanın kıyısından dönüp birlik kurup hakimiyeti ele geçiren bir millet olmuştur.Zannediyorum ki bu savaş da bir işe yarayacak ve Türk milletini hakimiyete götürecek.Ve şimdi her zaman olduğundan daha güçlüyüz.
Ayrıca belirtmek zorundayım ki Kadir21 başta n sona kadar haklı.Anlayan anlamıştır o rada yazılanları.Biz ne yapıyoruz ki sanki.Oturup burada ütopyalar hayaller kurmaktan başka ne geliyor elimizden.Gül gibi teşkilatı yıkmış bir cemiyetiz biz bunu da unutmayalım.Ülkü ocaklarını sefilleştirmiş, tek yürek olan partiyi beş-altı parçaya bölmüş bir cemiyet.
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 11:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir Abi,

Geçmişimiz ile yaşamamak gerektiğini, ileriye bakmak, günü yüceltmek gerektiğini belirtmişsiniz. Buna zaten benim en ufak bir itirazım olmadı. Elbette ben geçmişimle, Dini-Milli tarihimle övüneceğim, ancak bu benim gelişim sürecim içinde bir engel teşkil etmemelidir. Zaten bu uğurda Ülkü Yolu'nda yürüyoruz...

Benim sıkıntım, üzüntüm şundan kaynaklanıyor: Tarihsel süreçte arapların gerçek yüzünü tüm dünya görmüştür. Elbette, onlar satılmışlıklarının bedelini bir şekilde ödemektedirler-ödeyeceklerdir(günümüzde yaşadıklarının sebebinin bu olduğunun takdiri Yüce Rabb'dadır bizde değil). Ancak bizim dindaşlarımız tarafından sırtımızdan vurulmuş olmamız, bugün yaşanan drama, küçücük kızların bile bombalar üzerine terbiyesizliklerini-insandışı bir nesne oluşlarını kusmalarına, seyirci kalmamız gerektiği anlamına gelmez! Görmüyor musunuz, bu saldırılar, bu işgaller milli değerler üzerine değil; İslam üzerine... Dini yaşayarak gelişmekten bahsediliyorsa, bence ARAPLARA MÜSTEHAKTIR DEMEK YERİNE, SALDIRILARIN YÜCE DİNİMİZ İSLAM'A OLDUĞUNU ARTIK GÖRMEK; TEPKİMİZİ BUNA GÖRE KOYMAK GEREKİR. Evet, belki gelişmişlik adına çok da övünülecek yanlarımız yok, ancak bunu değiştirecek olan da bizleriz...

BİZ DEĞİLSEK KİM,
ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?!

Saygılarımla Ülküdaşlarım...
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 12:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAHIMA hergün duva ediyorum basimizdan amerika israil belasini alsin diye
bu itler gidip yerine bizim gelip dünyanin gidisine yön vermemiz lazim
biz bunu yapacak kapastemiz var tercübemiz var
biz ki 700 sene dünyaya bagrisi kardesligyi ögretmiz bir MILLETIZ
YÜCE TÜRK MILLETI bunu yapacak gücdedir ve yapacakdir
bu bizim icin degil dünya icin bir kurtulusdur ve tek cözümdür

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
mtn963
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 91

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

S.A.

Sayin kadir21´in yapmis oldugu tespitleri cok iyi anlamak gerekir yorum düsmeden önce. Bir millet demokrasi ile yönetildigi izlenimi veriyor ise veya buna yakinsa ancak hak ettige sekilde yönetilir, hür iradesi ile sectikleri o milleti bir yerlere getirir.
Suana kadar milletin iradesi ile Türkiyenin geldigi yer belli!
Avrupalilar amerikalilar yahudiler vs. özel kanunlar ile Türk´ün topragini babalar gibi satin aliyorlar!

MEHMETCIGIN! ATALARIMIN KANI ILE CIZMIS OLDUGU TOPRAGI!!!

Bu güne kadar vede bu günde iradesini ortaya koyarak yöneticisini secen millette seyrediyor ancak uzaktan bu bol parali!! insanlari!.
Seyretmeklede kalmiyor birde hizmetlisi oluveriyor bu bol parali insanlarin kendi topraginda!
Hadi biz koyun sürüsü gibi avrupaya kelle hesabi gönderildik! mecburen avrupa ülkelerine hizmet ediyoruz!
Peki Türkiyedekinin benden ne farki kaldi kendi ülkesinde? bunu acaba düsünen varmi?
57. hükümet döneminde o güne kadar gösterilen aymaz iradenin sectiklerinin verdigi zararlar karsilanmaya calisiliyordu bu elbette gelecek nesillerin dinamizmi icin yapiliyordu. Bunu okumasini beceremeyen bunu anlamaktan oldukca uzak olan millet yine aymazca adina AKP denilen partiyi secerek ne oldugunu vede ne olabilecegini gösterdi.

20 yillik sürecte Türk milletinin ugratildigi ahlaki erozyon ortada. Türk milleti gelebildigi konum ile neyin

ayip!! neyin kayip!! oldugunu bile anlayamayacak bir durumda.

Atatürkcü aydin diye diye dindar yobaz diye diye bu hale gelen toplumun sanirim pek yakinda dinde neymis´i? tartismaya gelir bir duruma düsmesi hicte imkansiz gibi gözükmüyor.
Sonuc olarak
Sayin kadir 21´in yukaridaki yorumuna tamamen katiliyorum. Cok dogru vede yerinde bir tespit olark görüyorum.
Ancak paraya endeksli düsünebilen; kriterleri yalnizca para ile ölcebilen bir kitlenin ne cebinde parasi olur!
Böyle bir kitle nede üretken olabilir!

Inancmi önemli?
Parami önemli?

AKP´yi secenler iste bu iki sorunun cevabini sanirim cok cok iyi biliyorlardir!!

Saygilarimla
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız