Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Bir parmak bal... MÜJDE abd GEREKENI YAPACAKMIS
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 4:53 pm    ileti konusu: Bir parmak bal... MÜJDE abd GEREKENI YAPACAKMIS Alıntıyla Cevap Gönder

Eger bu millet hala bu dolmalari yutuyorsa ne Ülkücüler kurtarabilir ne de bagimsizligi olur... Müminin ayni gaflete düsmesi bilmem hangi kelime ile anlatilabilinir. Inanclarimizi gözden gecirmek gerekir. Bütün eksiklik bizde. Biz millet olarak saglam olsak böylesi ciyanlar gözümüzü oymaya kalkamaz...

Bakin yilanlar ciyanlar nasil cirit atip bukelemun dansi yapiyorlar.

Rice'tan Abdullah Gül'e Teminat!

ABD Dışişleri Bakanı Rice'ın, Dışişleri Bakanı Gül'ü arayarak, "PKK işinin vehametini anladık, Kuzey Irak'a siz müdahele etmeyin, biz gerekeni yapacağız" sözü verdi...

ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ü arayarak, terör örgütü PKK ile mücadele konusunda ne gerekiyorsa yapacaklarını söylediği bildirildi.

Dışişleri Bakanlığı'ndan üst düzey bir yetkili, Rice'ın Gül'ü aradığını ve görüşmede ağırlıklı olarak terör örgütü PKK konusuyla kısa bir şekilde Ortadoğu ve Lübnan'a ilişkin son gelişmelerin ele alındığını kaydetti.

Rice'ın Gül'e, “PKK konusundaki durumun vahametini kavradıklarını, bu durumun böyle sürmesine kesinlikle müsaade edilemeyeceğini, ne gerekiyorsa bunun yapılacağını ve bu konuda kararlı olduklarını” söylediği belirtildi.
Gül'ün de Rice'a “terör örgütü PKK konusunda bir an önce görünür, anlamlı ve elle tutulur bir sonuç alınması gerektiğini, PKK olduğu sürece Türkiye'nin Kuzey Irak'a yapabileceği yardımları istediği ölçüde yerine getiremediğini” aktardığı öğrenildi.

Rice'ın Lübnan'dan ABD vatandaşlarının tahliyesi konusunda Türkiye'nin gösterdiği işbirliğinden ABD'nin duyduğu memnuniyet ve şükranlarını ilettiği de bildirildi.

Kaynak; Etikhaber.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 6:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amerika bu sözü vermişse sözlerini kesinlikle yerine getiriler.nezaman bizikandırdılarki,bugüne kadar ne dedikte yapmadılar.kuzeyırakta türkler işkencemi görüyor,haklarımı gasp ediliyor,pkk sorununu çözmedilermi.bizde çok oluyoruz artık en yakın müttefikimize yanlış yapıyoruz onlar herzaman bizim iyiliğimizi istemişlerdir.bunları ben söylemiyorum bunları akp zihniyetindeki kişiler söylüyor.hepsine yazıklar olsun.hala amerikanın verdiği sözlere güveniyorlar.inanılacak gibi değil.israil ortadoğuyu ateşe verirken kimden izin istedi kiin onayını aldıda biz kendi iç meselemiz olan pkk yı bitirmek için başkalarından izin istiyoruz.türkiyeyi bu hallere düşürenler yüce divanda hesap verecektir.o günler yakındır.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 8:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben ABD ye güvenen biri olarak Olara minnettarım.Gerekeni yapacaklar...Çok şerefli sayın savunma bakanı rice a da güvenirim.
Gerekeni her zaman yapmışlardır.
Gerektiğinde PKK yı destekiyip sözde operasyon düzenlediler.Gerektiğinde barzani,talabaniyi desteklediler.
Bu sefer de yapacaklardır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 9:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abd simdiye kadar hep gerekeni yapti zaten
bu MILLET bu yanalanlara artik kanmiyor YÜCE MILLETIMIZ abd yede rte ve ekibinede gerken cevabi sandikda verecekdir

kahrolsun amerika kahrolsun akp

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 10:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dışının karalığına itirazımız yok;yaratılışıdır.Ama içinin karalığı yüzünde nur bırakmamış bu insan,yani şu meşhur Condoleezza Rice Türk milleti'ni bu kadar da aptal mı sanıyor?Ben bu kadının suratına ne zaman tv lerde rastlasam sinirden deli oluyorum.Bu ne samimiyetsizlik,bu ne saygısızlık?Sen pkk nın ne olduğunu bilmiyorsan,daha yeni anlamışsan o koltukta ne işin var?Bir dış işleri bakanı bu kadar akılsız olabilir mi,hiç mümkün mü?İran'ın abd ve İsrailden önce atağa kalkıp;israilin başını belaya soktuğu hamlede çuvallayan İsrail hakkında; bu gün ettiği lafa ne demeli?"Acil ateşkes olamazmış.Olursa İsrailin güvenliğinin sağlanması zorlaşırmış!"Hem bunu söylüyor,hem de bir taraftan ortadoğu ülkelerini hamas'ı durdurmaya çalışıyor!Orada yüzlerce sivil katlediliyor,hanımın umurunda değil.Varsa yoksa israilin güvenliği!İsrail askerlerinin korkuları yüzlerinden belli oluyordu.Tv larda izledim.Hem korkuyorlar,hem de hayvanlar gibi bombalıyorlar!Ayni abd taktiği.Hayvanca bir ateş gücüyle uzaktan savaşmak!Ya bizim dışişleri bakanının sözleri?Beyefendi pkk var diye,Irak da abd ye yeteri kadar yardım edemiyormuş?Yani pkk belası olmasa,girecek Iraka abd nin taşaronluğunu yapacak.Yani diyor ki;"siz bırakın bu kürtleri,bunlardan bir şey olmaz.Biz size daha iyi uşaklık yaparız.Bizden iyisini mi bulacaksınız?Şu pkk yı kışkırtıp durmayın.Ben kamuoyumu durduramıyorum.Şunları sakinleştirin,Biz de size yardım edelim!"Yazıklar olsun!Bunlar Türk milletini uşak yaptılar yetmedi,abd nin zulümüne de ortak edecekler.Biz bu güne kadar şerefli tarihimizde ne yaptıysak,kendi adımıza yaptık.Enver-Talat ikilisiyle bu taşaronluk işleri başladı.Atatürk dönemi hariç,hala devam ediyor.Şu yüzelli yıldır,Cumhuriyetin Atatürk dönemini bir taraf bırakırsak,tarihimizin en acı günlerini yaşıyoruz.Taşaronluk,uşaklık ve Türkiye!Olacak iş değil!Biz hep efendi olduk,hükmettik.Yıkıldık,ama bundan vazgeçmedik.Şerefle tarihi yazıp durduk.Şimdi şu halimize bakın!Condoleezza Rice önce Türk milletini ve tarihini öğrensin,hatta ingilizlere sorsun!Bizi kimse ingiliz kadar tanıyamaz.Ondan sonra bu palavraları atsın.Dünyaya hükmediyorum diye hava atan süper bir güç;Irakta batağa saplanmış;askerleri kaçıyor,Iraka gönderecek asker bulamıyor,gençleri askerlik yapmamak için kanada'ya kaçıyor;bu hanım kalkmış bize masal anlatıyor.Sen süper güç isen,kendin hallet Irak'ı.Bizim orada başkası adına,senin çirkinliklerin adına akıtacak bir damla kanımız yok.Bu vatanı savunmak için,kanımızı sonuna kadar akıtırız.Ama hepsi o kadar.Bu millet artık Enver ve Talat'ın hatalarının bedelini ödememeye kararlıdır!Başta başbakan,dışişleri bakanı,diğer akepeliler.Onlar kendi çocuklarını göndersinler Irak'a!Mehmetçiğin boş yere bir damla kanını akıtmaya kalkanlardan,ileride bu hesap çok fena sorulur!Bizim Kuzey Irak hariç;ölecek evladımız yok!Bu bizim savaşımız değil.Nerede soyundularsa orada giyinsinler!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Bozkurt-68
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 348

İletiTarih: Çar Tem 26, 2006 5:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu Tabiri caizse ***** Toplululugu AKP'den Hükümet olunca,bizimde basimiza bu islerin gelmesi dogal...Adamlar artik Türkiye ile cocukla oynar gibi oynuyor!ABD bugüne kadar Sayisiz söz verdi,ama hicbir icraatlarini göremedik...Simdi yine ayni oyun oynaniyor ve bizim Basbakan yardimcisi Abdullah Satilmis GÜL bu oyunu yalayip yutuyor...Bizi sokaga dökmeden Istifa etmeleri kendi acilarindan saglikli olur!!!Aksini düsünmek bile istemiyorum...Beynim suan cok kötü dönüyor,inan bana sinirden bu sözleri yazarken bile Ellerim titredi...

Bir hatam kusurum olmussa Affola!

Buarada kadir21 Ülküdasimin yazdiklari Bas harfinden son harfine kadar Cok dogru...Cok güzel bir degerlendirme yapmis,gercekten...yazdiklarina harfi harfine katiliyorum!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Çar Tem 26, 2006 6:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amerikanin usagi onun dedigini yapar.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız