Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - MASONLAR VE ATATÜRK!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
tanülkü
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 73

İletiTarih: Cum May 21, 2004 1:09 pm    ileti konusu: MASONLAR VE ATATÜRK! Alıntıyla Cevap Gönder

Mason locaları yan kuruluşları bilderberg ve rotary kulupleriyle birlikte yahudilik amaçlarını gerçekleştirmek için çalışırlar.
Türk topraklarında masonluk osmanlının son yıllarında gelişme göstermiştir.Osmanlı dönemindeki localar azınlık başka bir degişle kendini türk toplumundan farklı gören''öteki'' duygularını aşılamak için çabalamışlardır.Ve Osmanlı dak,i tüm milletlere de ulaşmayı başarmışlardır.Bu milletlerden rum masonları,rum olmayanlarıda yetiştirmiştir.Üyeleri içinde birçok ta Türk vardı.Ki bunlar sıradan insanlarda degillerdi.Bu faliyetler o kadar büyümüştür ki Osmanlı sarayları bile etki alanlarına girmiştir.Şehzade murat kardeşi nureddin ve şehzade kemalettin 'in masonlar ilişkileri vardı.Ve masonlardan NUR-I ZİYA almışlardır.NUR-I ZİYA alanlardan biride Namık Kemal dır.
Türkiyede 1930 lu yılların 2. yarısı ''Türkleşme'' ya da ''Türke dönme'' hareketlerinin yogun olarak yaşandıgı bir dönem olmuştur.Türklük dışı gayri milli her ideoloji ve akım bu dönemde sert tepkiyle karşılaşmış dışlanmıştır.İşte bu dönemde ekim 1935 te tüm mason locaları kapatılmıştır.(Fakat Celal Bayar ve yanındakilerin etkisiyle 1948 de tekrar açılmıştır.)
Atatürk milli devlete çok ehemmiyet veriyor milli birlik ve beraberligi kurmak istiyordu.Bu yüzden-mezhepçilikte dahil- bütünlügümüzü bozacak tüm egilimlere karşıydı.
Uzun zaman Atatürk'ün yanında bulunmuş ,van milletvekilligi yapmış,Arvasi aşireti mensubu İbrahim Arvasi(1893-1965) in 1964 de yayınlanmış ''Tarihi Hakikatler'' kitabında Atatürk'ün bakışı ile şunlar yazıyordu:''Masonların İstanbul,izmir,adana ve ankara'da bir çok locaları vardı.mustafa kemalin sevmedigi iki zümre vardı:birincisi dönmeler ,digeri ise masonlardı.Bir gün eski adliye vekili Mahmut Esat Bozkurt'u çagırdı.Kendisine masonların taksimat ,teşkilat ve ahvalini bildirir bir kitap verdi ve''Bunu güzelce mütala et takrirle.Halk partisi grup başkanlıgına ver.Grupta bunlara şiddetli bir hucum yap ve grupça kapanmalarına delalet et;seninde bu işte büyük şeref payın olsun ''dedi. Grup günü Mahmut Esat Bozkurt riyaset makamına bir takrir verdi ve takririn okunmasını istedi.Katip takriri okudu.Grup dinledi.Hülasa şöyle idi:''masonluk kökü dışarda bir yahudi tarikatından başka birşey degildir.Memleketimizde unun ne işi var?Ve bunuda grup kararıyla kapatalım.'' Ve söz istedi;kürsüye gelerek takriri gayet veciz bir şekilde izah etti.Meclisteki masonları bir telaştır aldı.Hele sözcüleri Şükrü Kaya masonlugun bir hayır meselesi oldugunu kürsüden söyledigi zaman grubun hemen bütün azası yüzüne haykırdılar''Hayır eserleri nelerdir?birisini gösterebilirmisin,in aşagı''dediler.Mahmut Esat Bozkurt ise masonlugun kökü dışarda gizli,memleket ve m,illet için muzir bir tarikat oldugunu ve heryerde umumi reislerinin yani maşrık-ıazamlarının yahudi olduklarını birçok vesikalarla ispat etti.Şükrü Kaya,Kazım Özalp,Mazhar Germen son çareyi Katib-i Umumi Recep Peker e iltica etmekte buldular.(tartışmalar bir hafta sonra Atatürk'e iletildi.)Bir hafta sonra Recep Peker kürsüye geldi.Şu müjdeyi verdi.''Arkadaşlar bugünden itibaren Türkiyede masonluk kalmamıştır ve bütün mason locaları kapatılmıştır.''dedi. Salonda bir kıyamet koptu.
Grup dagıldıktan sonra Dr Mim Kemal Öke 'i önüne takarak Meclisteki masonlar toplu olarak toplu olarak Reisicumhur'a çıkmışlardı.Mim Kemal Reisicumhur'a hitaben ''Efendim biz zaten maiyet-i devletinizdeyiz,fakat siz Maşrık-ı Azamız olursanız biz pervane gibi etrafında dönüp dolaşırız.'' demiş Reisicumhur ''peki bir şey soracam bana cevap verinizde sonra.
Siz Avrupa dan hangi locaya baglısınız ve metbunuzun ismi nedir? diye sorunca ''biz cenova'ya tabiyiz ve reisimizde Barca Mişon cenaplarıdır.'' demişler bunun üzerine küplere binen Mustafa Kemal ''Haydi defolun burdan,cehennem olun gidin,yahudi uşakları,benim milletim bana kahraman sıfatını verdi, ben sizin gibi bir çıfıt yahudiye uşak mı olacagım.Bu gece sabaha kadar Türkiye'deki bütün localarınızı kapatmadıgınız taktirde yarın teşkil edecegim Divan-ı Harbi Örfi ye hepinizi verir astırırım.Haydi defolun karşımdan''diyerek onları kovmuş.10 ekim 1935 tarihli gazetelerden bütün mallarının halkevlerine tebarrusunun muvafık görüldügünü okuyoruz.
''
İşte ibrahim Arvasinin agzından dönemin incelemesi.
Atatürk bu müdahalesi ile birlik duygularının önündeki engelleri kaldırıyordu.Yanlız onun erken ölümü ve yönetimin İsmet İnönü -dolayısıyla kadrosundaki masonların-eline geçmesiyle bu hareket işlerligini kaybetmiştir.Bu bir anlamda kedinin eline ciger vermektir.
Şu an ülkemize bakarsak yogun bir masonik faaliyet görüyoruz istihbarat servislerimize ,dışişleri-içişleri başbakanlın gibi bakanlıklara ve tüm devlet kuruluşlarımıza sızmışlardır...

En son tanülkü tarafından Cum May 21, 2004 1:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Cum May 21, 2004 1:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ATATÜRKÜN ZAMANIN CUMHURİYET GAZETESİ GENEL MÜDÜRÜ ŞAHISI YANINA ÇAĞIRARAK''BÜTÜN MASON FAALİYETLERİNİN ALTINDAN SEN ÇIKIYORSUN BÖYLE DEVAM EDRESEN SENİ TOPRAKALTI EDERİM'' DEDİĞİ BİR GERÇEKTİR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
mustyy
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Cmt May 22, 2004 9:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

maalesef bugun bizi yönetmekdedirler ve bizde onlar bizi kurtaracak diye beklemekteyiz.
yarenmt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt May 22, 2004 9:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bir gecede de mason localarının kapatıldıgı da gerçektir nerde şimdi bu irade sahipleri nerdeeeeeeeeeeee
zafershn
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Sal May 25, 2004 2:43 pm    ileti konusu: saplantı Alıntıyla Cevap Gönder

millet bir sosyal vaka ise onu savunmak olan milliyetçilik(kısa anlamı ile)
vazgeçilmez ilmi ahlaki bir hakikattır.kimi bunu nasyonel olarak geliştirmiş,kimi faşzim demiş,kimide bolşevik adı ile kominizmde var etmiş,kimide dini duygularını rehber alarak bizimgibi türk islam milliyetçisi demiş.ARKADAŞLAR sizlere soruyorum yahudinin kendi milli çıkarları için kurduğu cemiyete tu kaka demek nedendir.zararlı değilmi sen aç o zaman türk ocaklarını dünyanın her yerine.ARKADAŞLARIM GÜNÜMÜZ TÜRK OCAKLARI BAŞKANI M.ERKAL HOCA İLE BİR KONUŞUN BAKALIM.BAŞLARINDAKİ O BELALLARI KİMLER ETMİŞ BAŞLARINA.bizler kendimize bakalım şeytan şeytanlığı yapacak.mesele BİZİM ALLAHIN EMRLERİNE UYMAMAIZA KALIR.unutmayın öte tarafta şeytana uydum vede BİLMİYORDUM diyemeyeceğiz.hadi silkenin artık bırakın mason zırvalarını onların pul kadar değeri yok.
bizler onları konuşarak onları gözümüzde büyütüyoruz.ne konuşmaya değerler nede kafa yormaya.
HAYDİ TİTREMEYE
HAYDİ ÖZE DÖNMEYE
HAYDİ DAMARLARDAKİ ASIL KANI CANLANDIRMAYA.
demiryumruk
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 89

İletiTarih: Çar May 26, 2004 3:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zafer dogru soyluyorsun ama su an Turkiyeyi Turklerden baska herkes yonetiyor.Universitede hocalarinin kacta kaci musluman Turk ?TUISAD taki mason ve sabayatlarin orani nedir?
Turkcu gibin gorunen masonlar kimlerdir amaclari nedir?
tsk nin silah alimi ve israille ihalelerinde masonlarin ve kripto yahudilerin ne gibi baglantilari var?
Turkiyede basinin kacta kaci musluman Turklerin elinde?televizyona filimlere bakiyorum ekrandakilerin yuzde sekseni donme,devsirme,kripto yahudi,kurd,ermeni arap ne ararsan var?en cok satilan kaset ,kitap,sinema yine ayni sekilde nufusun yuzde seksenin irken Turk oldugu bir ulkede bu buyuk bir tezat degilmidir?
her tur gayri musluman gayri turk unsunlar (masonlarda bunlara dahil olarak) dahi lulkenin her kose basini tutmuslar boyle manazara karsisinda masonlarlada ugrasicagiz sabayatcilarlada ,siyon itleriylede.dedigin gibi pul kadar degerleri yoktur titreyip ozumuze donersek yine bir gecede kapatip hesaplarini dureriz ama masonlarin pisliklerine kayitsiz kalmamak gerek yoksa bu gidisle kibris gencliginin durumuna Turkiye gencligide dusecek yirmi otuz yil sonra.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Haz 03, 2004 3:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aziz Dava arkadaşlarım.Yazılarınızı ve düşüncelerinizi okumaktan büyük keyif alıyorum.Yaşıtlarınızdan bazılarının nelerin peşinde koştuğu ortada iken siz vatanseverlerin çözüm arayışları içerisinde olduğunu görmek;gerçekten çok memnuniyet verici.Sizler bu büyük milletin geleceği ve en büyük yatırımısınız.72 milletin bizim törelerimizi ve inançlarımızı sulandırmak için şeytana dahi mesaisini bıraktıran tezgahları bizi her tarfımızdan ihata etmiştir.Galiçyada,Çanakkalede,Yemende nasıl zincirinden boşanmışcasına üzerimize geldilerse;bu gün daha değişik yöntemlerle aynı hayasız saldırılarını büyük bir pervasızlık içerisinde sürdürülyorlar.Milletimiz içeriden ve dışarıdan kuşatılmıştır.Bir taraftan yerli işbirlikciler,diğer yandan din baronları,başka bir yerden bozguncular;açıkcası her taraftan sarıldık.Ama Türk ne çemberleri parçalayıp çıkmıştır.Bilmeyenler şanlı tarihimizin sayfalarına bir baksınlar.Bunu başarabildiğimiz için binlerce yıldır tarihin meydanlarında at koşturuyoruz.Vazife Türklerindir.Azan kavimleri de yine Allah'ın izniyle biz hizaya getireceğiz.Dünya bugün büyük bir zulumle karşı karşıyadır.İnsanlığın ezeli ve ebedi düşmanı Ben-i İsrail globalleşme adı altında yeni dünya düzeni kurmaya kalkışmanın son aşamasındadır.İşte başını da bu son atağında yiyecektir.Kominizm de dahil olmak üzere sonu ne kadar izm le biten slogan ve akım varsa ,hepsi bunların icadıdır.Yalancı cennetler,ve yalancı öcüler oluşturarak,insanlığı aklınca kendi üstün ırklarına hizmet eden birer köle milletler toplulukları oluşturmaktır gerçek amaçları.Bunları elleriyle tahrif ettikleri sözde tevratları ile bunlarn tefsiri olan talmud ve kabalalarında gözlerinizle okuyun.Okuyun ki Dininizin ve ırkınızın kıymetini bilin.BU milletin gençlerini,kep giyme törenleri,abuk subuk yarışmalar,sanatcı diye dayatılan o ne oldukları belirsiz insanlaraözendirmeler,modalar,ile zehirleyerek ne din ne de milliyetcilik bıraktılar.iÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNDE İNSANLARIMIZIN HALİ,HEM KOCASINI HEM DE HOVARDASINI SEVEN KADININ HALİNDEN farksızdır.Vatan sevgisi imandandır.Vatan sevgisi olmayanın ne dini ne imanı ne de bir değeri vardır.Vatanını satan da asla iflah olmaz onun hiç bir inancı da olamaz.Çünkü vatan yoksa ne din ne ezan ne de herhangi bir değer kalır.Arkalarında yüce Allah'ın yüzde yüz yardımı olduğu halde,ilk müslümanlar niçin başlarında efendimiz oldukları halde hicret etmişlerdir?Demek ki önce bir vatanın olacaktır.Ümmetleşme bugün globalleşmenin hizmetine girmiştir.Papa ile kolkola girmeler,3 dinin sentezi.Nedir bu abuk subukluk.Siz kuzuyu kurtlar sürüsünün içine atıyorsunuz.İnsanlık binlerce yıldır bu sentezi yapmaktan aciz di de,size mi kaldı bunu yapmak?Siz kendinizi elçi falan mı sanıyorsunuz yoksa.Gırtlağa kadar küfrün ve pisliğin içine girmişsiniz,ayağınız kaymış,bırak geleceği bir adım önünüzü görmeyecek kadar mahşer günü sarhoşlarına dönmüşsünüz.Oldu olacak Peygamberliğini zi de ilan edin de taçlandırın şu küfrünüzü büsbütün.Bir gün onu da yapmaya kalkışacaksınz.Tabii vaktiniz kalırsa.Gençler.Davanıza sahip çıkın.İnandığınız gibi yaşayın.Amerika keşfedileli yıllar oldu.Hala strateji tartışarak zamanı boşa geçirmeyin.Binlerce filozof binlerce yıldır düşünüp taşındı yazdı çizdi.Arayışa gerek yok.Seni kurtaracak tek şey Benliğine uygun bir hayat tarzı sürmenden ibarettir.Vatanına dinine sımsıkı sarıl.Senin niyetin iyiyse akibetin de iyi olur.Yapacağın vazifeler de sana öğretilir.Siz sımsıkı kale gibi durun.Parçalanmayın.Dinine ,diline benliğine tarihine sahip çık.Gözünü aç.İnsanlığın ortak düşmanı bellidir.Memlekette çevrilen tezgahlar da.Şuurlu olun.Cehaletle mücadele edin.Milleti içnde bulunduğu tatlı uykudan uyandırın.Şu hayatın kahrolası mide ile lüks bir araba ve evden ibaret olmadığını,asıl önemli olanın bir halife olarak yaratılan insanın;yaratılış amaçcına uygun olarak emredilen şekilde şerefiyle yaşamak olduğunu öğretin insanlara.Hepiniz bir halifesiniz,hepiniz çok kımetlisiniz.Bunun değerini bilin.İnsalığın azgın düşmanı insan şeytanları ile her zemin ve zaman da mücadele edin.İyiliği emretmek ve kötülükten men etmek le görevli olduğunuz unutmayın.Yarın gittiğiniz yerde size kaç para kazandığınız geriye kaç para bıraktığınız sorulmayacak.Eh orucumu tuttum.Namazımı da kıldım.Doğru dürüst veren yok ya hadi zekatı verdim.Param vardı 30 kez de hacca gittim.Kelime-i şehadet de getirdim.Hele Kabeyi özel olarak açtılar.Orada namazımı da kıldım.İş bitti.Cennetliğim artık.Yok böyle müslümanlık.Bunları umarak öbür tarafa gidenlerin,cehennemin hangi çukurunu dolduracaklarını büyük günde hepimiz göreceğiz.Yoldaki bir engeli kaldırdığı zaman büyük sevapla ödüllendirilen bir müslümanın,büyük ödülü olan Cenneti kazanmak bu kadar ucuz değil.Sizler bu sütunlara yazan kardeşlerim.Hepiniz mesuliyetten kurtuldunuz müjdeler olsun.Zamanınızı paranızı enerjinizi harcıyorsunuz.Hepinize helal osun.Sizler gibi düşünen insanlar oldukca bu büyük millet Allah'ın izniyle kıyamete kadar yaşayacak.İnsanlığın başına bela açan ve zulüm işleyenler ise kesin yokolacak.Sakın ümtsizliğe kapılmayın.Çabalarınız boşuna gitmiyor.Hepiniz yaşayın varolun.
idealistturk
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 106

İletiTarih: Pts Haz 14, 2004 8:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

s.a ülküdaslar

ülküdaslar AtaTürk herne kadar ülkücü olmasada büyük bir vatan severdir.Bu masonlukta ise AtaTürk büyük karsı cıktığı cesitli kıtaplarda yer alır.

selametle
ATAHAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Sal Haz 15, 2004 9:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şimdi geçmişi düşünüp üzülmeyecez gelecegide düsünüp hayıflanmayacaz..

önümüze bakıp günümüzü degerlendirmeliyiz..
geçmiş geçmişte kalmıştır..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et ICQ
pusu
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 213

İletiTarih: Sal Eyl 28, 2004 11:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yarenmt demiş ki:
bir gecede de mason localarının kapatıldıgı da gerçektir nerde şimdi bu irade sahipleri nerdeeeeeeeeeeee

Evet kardeş. Bir gecede kapatıldıgı dogrudur ama sımdı kapatmak ıcın kangren olmus kolu kesmek gerek. Eger o kolu kesersek 2.bir Kurtulus Savasından cıkmıs gibi oluruz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder AIM MSNM
bozkurtali15
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Arl 08, 2004 6:22 pm    ileti konusu: Re: bahçeli Alıntıyla Cevap Gönder

ulas_kizilkus demiş ki:
alişan satılmış ın ermeni
devlet bahçeli nin yahudi oldugunu bilmeyen öğrensin, ona göre yazsın
Türk düşmanları her yerde, DYP genel başkanı, CHP'nin birçok ileri geleni, emine erdoğan, abdullah gül, bunlar da yahudi,
g.kurmay başkanı dahil, ordunun en üst kademesi büyük çoğunlukla sabetayist(yahudi)
MHP de oktay vural, tunca toskay, rıza ayhan... daha niceleri,
unutmayın ki
"Türkiye Türklere bırakılamayacak kadar önemli bir ülkedir."
ve MHP'de, ama er geç bunlar MHP den silinecek...

Selamun Aleykum degerli ulkucu kardeslerim...

Birsey eklemek istedim kardesimizin yazdiklarina R.Tayyip Erdoganda Alevidir...
bozkurtali15
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Arl 08, 2004 6:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ulkucu dedigin durur sozunde...
Gecmisini canlandırır gozunde...
Aziz Lider BAŞBUĞUM un izinde...
Birlik olmalıyız birlik ülküdaş!...
Turan ele varmalıyız bir gardaş!...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Arl 14, 2004 5:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar.Konuya girmeden önce bir hususa açıklık getirmek istiyorum.Bu foruma katılan tüm
kardeşlerim benim için çok değerlidir.Fikir ayrılıkları da olsa,Türkçüyüm diyen her insana
saygı duyarım ve hakaret etmek aklımdan dahi geçmez.Ben meslek hayatım da dahil,heyecanını
ve amatörlüğünü hiç kaybetmemiş bir insanım.Konu Türkiye olunca heyecanlanmamı lütfen mazur
görün.Son yazımda bir kaç kez kendimi kaptırıp salaklar diye yazdım.Bu hitabın muhatabı Mustafa
Kemal'i kendi çıkarları doğrultusunda yorumlayıp millete yanlış bilgiler veren chp kodamanları
ve onların yan kuruluşlarıdır.Bu konuda hiçbir ikaz almadığım halde,açıklama yapmamın nedeni,
içimizde hakikaten çok temiz,ama alıngan arkadaşlarımızın olmasıdır.Bilinmesini istedim.

Osmanlı fiilen tarihe karışıp da,yeni Türkiye Cumhuriyeti kurulunca,ortadoğudaki emellerinin
artık kolayca gerçekleşeceğini sanan yahudiler,aracılar kullanarak Mustafa Kemal'e ulaştılar.
Kendisini önce cemiyetlerine davet ettiler,Bunları iyi tanıyan gazi,kökü dışarıda olan bir cemiyete
dahil olmayı reddetti.Bunun üzerine,kendisinden hiç olmazsa,ortadoğu politikalarına ve kurulacak
olan israil devletini tanıma ve tam destek istenildi.Gazi bunu da reddetti.Ben yaşadıkca bunu yapamazsınız
cevabını verdi.Bundan son derece rahatsız olan yahudiler,aralarının çok iyi olduğu ve finanse ettikleri
Mussoliniyi kışkırttılar.Mussolini Isparta burdur ve Antalya illerini bizden resmen talep etti.Seferberlik
tehdidinde bulundu.Bunun üzerine Mustafa Kemal,senin aşağılık çizmen ayağımın altındadır.Bana onu
giydirtme diye restini çekince Mussolini tırstı ve çenesini kapadı.Yahudiler bundan sonra İsmet ve
celali kullanarak icraatlarına devam ettiler.Gazi zaten kısa bir süre sonra vefat etti.Ölümünden sonra
meydan bunlara kaldı.Artık peş peşe,önce kapatılmış derneklerini açtılar,kısa bir süre sonra da
İsraili kurup Türkiyeye ilk tanıyan devlet olma bahtsızlığını yaşattılar.Dikkat edin,gazinin sağlığında
İsrail devleti kurulamadı.Öldükten sonra da 2.dünya harbi patladı başlarının derdine düştüler.
Ama savaş sonrası işi bitirdiler.Onun için diyorum chp Mustafa Kemalin partisi olmaktan,daha 1938
yılında vazgeçmiştir.Peki yahudi ve işbirlikçilerini anladık.İsraili kurdurtmadı Mustafa Kemal.Peki
islam olduğunu iddia edenlerin,yahudiye fırsat tanımayan,osmanlıdan sonra 25 yıl israil devletinin
kuruluşunu geciktirmiş Mustafa Kemalle ne problemi var?Bizim peygamberimiz,bunların insanlık
düşmanı olduğunu bildirmedi mi?Bunlarla dost olmayın demedi mi?Bunların yapacaklarını yaptıklarıyla
bir haber vermedi mi?Peki neden bunu geciktiren bir adama saldırıyorlar ve bu cumhuriyeti yıkmaya
uğraşıyorlar?Sebebi basit.Çünkü bunların da beslendiği odak ayni.Bunlar aynı kuyunun suyu çünkü.
Tahteravalli gibi,bi biri çıkıyor,bir diğeri.Halk hangi tarafa eğilimli ise,kazanan hep israil.Kaybeden
Türkiye.Türkiyede bunlardan beslenmeyen tek parti MHP dir.Bunların oyunlarına,maşa olmayan tek
parti mhp dir.Bu gün ocaklara gidin.Çoğunda bilgisayar yok.Kirayı zor ödüyorlar.Ama İsraile destek olsalardı
bu sıkıntıları anında biterdi.İşte onun için,mhp özgür kurtların yurdudur.Onu için gerçek cumhuriyetçiler
ülkücülerdir.Benim bu ülkenin gerçek cumhuriyetçileri,gerçek özgürlük savaşçıları bu çocuklar diye haykırmam bundan.Gidin dünkü parti akepenin,teşkilatlarını ve ihtişamlarını görün.Biz kırk yılda bir
genel merkez yaptık diye laf söyleyenler,gidip o teşkilatları tantanayı,seçim sonuçlarını anında ayaklarına
getiren sistemleri görsünler.Bu değirmenin suyu nereden geliyor.Kuru kumanya ile,ceplerinden tuttukları otobüslerle,kaç saatlik yollara yarı aç yarı tok,ülkesi için koşan çocuklara saygı duyulur ancak.
Pis bir oyun oynanıyor ülkede.Ama artık bittiler.38 den beri sürdürdükleri saltanat sallanıyor.Artık kral
çıplak diyen sadece bir çocuk değil.Meydanlarda 100.000 ler amerika ve israile rest çekiyor.
Yerli işbirlikçilerin de uykuları kaçıyor.Kurduracakları kürt devleti bunların sonunun başlangıcı olacaktır.
Bakalım o filistin de arkalarına saklanıp kurtulmak niyetiyle dikdikleri ağaçlar kendilerini kurtaracak mı?
Yahudi artık tarih sahnesindeki rolünü bitirmiş,şuursuzca,sonuna doğru hızla koşmaktadır.

Asena Allah dedi beni yanılttı.Öyleyse ben de sözümü tutuyorum."TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN"
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Arl 14, 2004 5:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiye’de inanç gruplarını irdelerseniz,çeşitli çıkar odaklarını da tanırsınız.Şimdi bunlara kısaca bakalım. Burada 1.Mustafa ve 2.Mustafa kavramlarını kullanmak zorundayım.1.Mustafa'dan kastım;Hz.Muhammed Mustafa,2.Mustafa'dan kastım Mustafa Kemaldir.Konuyu hemen saptırmaya hazır bekleyenlerin önünü kesmek üzere şunları söylüyorum.Bu isimlerin yan yana getirilmesi,asla kıyas için değildir. Çünkü son peygamber 1.Mustafa’dır.Diğerinin böyle bir görevi yoktur.Ama,bazı şeylerin izahı için isimlerin bu şekilde kullanılması gerekir.Biraz daha okuyunca neden böyle dediğimi anlayacaksınız. Birinci grup inanca sahip insanlar:Bunlar tevhid inancına tam bağlı kimselerdir.Allah’ın mülkünde ve tasarruflarında tek olduğunu,hiçbir ortağının olmadığını,padişahın sadece o olduğunu kabul ve tasdik ederler.Tüm bildirilen peygamberlerle birlikte,1.Mustafa'ya da tam olarak iman ederler. Ama tüm peygamberlerle birlikte onun da bir insan olduğunu,gösterilen mucize ve kerametlerin; kendilerinden değil,Allah tan olduğunu bilirler .Bunlar cumhuriyete karşı değildir.2.Mustafa’nın hizmetlerini de inkar etmezler.

İkinci grup insanlar:Allah'a ve 1.Mustafa'ya iman ediyoruz derler.Peygamber sevgisini aşırı derecede kullanarak,dinin asıl kaynağı ile insanların arasına oturup yolu keserler.Peygamberlerin insan değil,olağanüstü kişiler olduklarını,kıymetlerinin kendilerinden menkul olduğunu iddia ederler. Amaçları insanları saptırıp,kendi baronluklarını kurmak ve yaşatmaktır.Cumhuriyetin koyu düşmanıdırlar. Üçüncü grup insanlar:Allah’a iman ediyoruz derler.Asıl kaynak ve din Allah tır diye peygamberleri ve özellikle 1.Mustafa’yı devre dışı bırakmaya çalışırlar.Bunlara Yaşar Nuri gibileri örnek verebiliriz.Yahudi uşağıdırlar. Dördüncü grup insanlar:Biz Allah’a ve 1.Mustafa’ya değil,2.Mustafa’ya iman ediyoruz derler. Milli mücadelenin hatıraları olan ve herkesin okuması gereken nutku, toplanıp cüz haline getirip okuyacak kadar sapık olanlardır.Gazeteler bunları yazdı.Bunlar asıl Cumhuriyet düşmanı olanlardır. Bunlar masonlar ve onların işbirlikçileridir.Bunlar en büyük 1. ve 2.Mustafa düşmanlarıdır. Zira masonluğa karşı en büyük mücadeleyi “Bu Mustafa”lar vermiştir.Onun için ikisinden de nefret ederler. 2.Mustafa’ya en büyük saldırılar,göstermelik heykel yıkma tezgahları bunların iktidarında olmuştur. Bunların yakın tarihimizdeki örnekleri ismet, celal ve onların müritleridir.Bunlar 2. Mustafa sevgisini kullanarak,dokunulmazlık zırhına sığınırlar ve masonlara güzel güzel hizmetlerde bulunurlar. Bunlar yahudilerin sevgilisi ve gözdeleridir. Beşinci grup insanlar:Ne 1. ne de 2. Mustafa’ya iman etmiyoruz,biz kimseye iman etmiyoruz. dedikleri halde Marksist düşüncenin babalarına iman eden ateist ve inançsızlardır.Şeytana
da iman edenleri vardır içlerinde. İşte 1 nolu inanç grubu dışında,geri kalan bu 2,3,4,5 nolu ana gruplar,ülkede kıyasıya bir savaşa girişmişlerdir.Bu Cumhuriyet ve hürriyet düşmanlarının tamamı masonların ya kendileri,ya da işbirlikçileridir. Ülke bunların savaş alanı olmuş,bunların ağızlarından salyalar akıtarak birbirlerine saldırmaları, bugünkü parçalanmayı meydana getirmiş,memlekette ne huzur ne de barış kalmıştır.1. ve 2. Mustafa’ya iman ediyoruz diye,emredilen orta yolu bırakarak azgınlık yarışına kalkışanlar bu günkü parçalanmış ve bölünmüşlüğün tek sorumlusudur.Çünkü bunlar hiçbir şeye iman etmemiş, yahudi için çalışan ve bu milleti bölen insanlardır.2.Mustafa'ya iman ettik diyenler,din istismarından şikayet ederler.Peki istismarı önlemenin yolu nedir? Halkın dinini öğrenmesi.Bunlar bunu tesis edeceklerine kendi doğrultularında adam yetiştirecek kurum ve kuruluşlara uzanarak sözde ıslahat yapmaya kalkışmışlardır.Din öğretimini de yasaklamışlardır.1.MUSTAFA'YA iman ettik diyen birinci grup dışındaki; sahtekarlar ise, kendi örgütlerinde,kendi kafalarında bol miktar adam yetiştirip,para ve şöhret içinde yüzmüşler,samimi müslümanların bunca çile çekmesine neden olmuşlar.İslamı kötü bir şekilde temsil edip tüm dünyada , İslamiyete karşı nefret oluşturmuşlardır. Bu grupların ideolojileri,ve devlet idarelerindeki kadrolaşmaları nedeniyle,bu ülke milletin yüksek çıkarları doğrultusunda idare edilmemekte,gemi çelik halatlarla rıhtıma bağlı,ufuklara açılamamaktadır.İşte milletin Makus talihi denilen olay budur.Bu ortadan kaldırılmadıkça,dünyanın en büyük lideri olan Türkü de başa getirseniz,sonuç almak mümkün değildir.Bu gruplar devletin kadrolarından dağıtılmadığı sürece başarı imkansızdır.2.Mustafa hedefi göstermiştir. Muassır medeniyet.Ona erişildiği gün Asır Türk asrı olacaktır.Bu kadroların tasfiye edildiği bir Türkiye,bu potansiyeli ile 10 yılda çağı yakalar ve Amerikanın tahtına oturur. Türkiye’nin kadroları yetişmiş falan değil,üst düzeyi yahudiye hizmet eden kadrolardır.
Yetişmişler barındırılmaz.Hepsi de kendi köşelerine çekilmiş,kırgın bir şekilde başımıza gelecek felaketleri bilmenin acısı içerisinde manzarayı seyretmektedir.Beklenen lider işe buradan başlamalıdır. Artık bu sahtekarlara devlet yönetiminden el çektirilmeli,idare ;yetişmiş,vatansever gerçek Türk kadrolarına devredilmelidir.Kurtuluş yolu,misak-ı millinin gerçek olma şansı yanlızca budur. Yoksa kendimizi kandırıp dururuz.1.Mustafa’ya iman ettik diye diye, ingiliz amerika ya da alman ile anlaşanlarla,muasır medeniyeti yakalayın sonra da bunları tepeleyin diyen 2.Mustafaya sözde iman ettik diyenleri buradan büyük milletime şikayet ediyor,ve bu sahtekarların arkalarına takılmamaları için uyarıyorum.1.Mustafa'nın tüm öğütlerini bir kenara bırakarak,yapmayın dediği işlerle uğraşan,
sulu riyakar gözyaşları ile onu çok sevdiklerini yutturanlar ile,2.Mustafacılığı;onun izin vermediği bir teşkilatı Türkiye’de açık faal hale getirmek,bir de 10 kasımlarda timsah gözyaşları ile anmak,bu milleti de enayi yerine koymak olarak algılayan iki zihniyet de ;aynı oyunun piyonlarıdır.Allah’tan bu oyuna gelmeyen bir zihniyet var ülkede de,o sayede biz bu iki grubun tüm çabasına rağmen yıkılmadık. İşte bu da ülkücü zihniyettir.Ülkücü, kayıtsız şartsız 1.Mustafa’ya iman eder,2.Mustafa’yı da ülkeye yaptığı hizmetler ve yeni Türk devletini kuran büyüğü olarak sever sayar.Ülkücülüğün doktrininde bu açık olarak bellidir.Onun için ülkücü hep devletinin yanındadır.Onunla omuz omuza savaşır.Verilen her görevi yapar;bu uğurda gözünü budaktan sakınmaz,canını da esirgemez.Onun için,bu ülkenin gerçek cumhuriyetçileri ülkücülerdir.Göbek bağıyla bağlı menfaat çeteleri,bu cumhuriyeti yıkmak için uğraşırken ülkücü buna direnir.Onun içindir ki Allah ve 1.Mustafa düşmanları ile,2.Mustafa düşmanlarının yoğun eleştirilerine,aşağılamalarına ve saldırılarına taraf olurlar.Ordumuzdan sonra Cumhuriyetin bekçisi yalnızca onlardır.Onlar,kendilerine bu ülke bırakılanlar,koruma ve kollama görevi verilen gençliktir.Dünyada tek bir örneğini dahi göremezsiniz.Bu sadece Türk milletine ait bir ayrıcalıktır.Size ne derlerse desinler,istedikleri kadar suçlayıp aşağılasınlar,sizler 1.Mustafa'ya inanan,2.Mustafa’nın görevlendirdiği,Başbuğun da kendinize,aslına özünüze döndürdüğü,bu ülkenin pırıl pırıl geleceğisiniz.Sizler oldukça;bu ülke ne uşak olur ne de istila görür.Bırakın konuşsunlar sizin için.Siz işinizi yapın.Bulunduğunuz her mevkii,her noktayı,önemli önemsiz demeden sonuna kadar koruyun.Oyunun son perdesi üzerinize oynanacaktır.Dikkatli olun. Geçmişteki deneyimli ağabeylerinizle konuşun.Onların deneyimlerinden istifade edin.Onlar artık sizin enerjinizde değil.Ama yakın tarihimizin bu oyunlarını en iyi bilen ve çilesini çeken onlar.Birlikten ayrılmayın. Sizi birer birer küçük gruplar halinde oyunun içine çekip,orada bitirmeyi,bitiremediklerini de yıldırmaya çalışıyorlar.Marjinal lafı,kamuoyunu bu tuzağa hazırlama,ve haklı gerekçe göstermenin;bilinçli olarak söylenmiş ön hazırlığıdır.Sıradan edilmiş bir laf değil.Düşman çok akıllı ve uyanık.O na aynı usulle cevap vermeyip de tuzağa düşerseniz,kendinizi de bu milletin umutlarını da bitirirsiniz.Kim olduğu önemli değil o ya da bu.İçinde bulunduğunuz an,lideriniz,teşkilat başkanlarınız kimse,onun sözünden çıkmayın. 17 aralıktan sonra,ortalık karıştırılacak ve ısıtılacak.Dikkatli olun.

Not.1.GRUP DIŞINDA BELİRTİLEN GRUPLARIN İNANANLARINA DEĞİL ONLARI BU YOLA DÜŞÜRENLEREDİR SÖZLERİM.ÇÜNKÜ ÇOK İNSAN NEYİN PEŞİNE DÜŞTÜĞÜNÜN FARKINDA DEĞİL.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız