Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ''TÜRK DEVLETİNİN VARLIĞININ HİÇBİR GEREKÇESİ YOKTUR''!!!!!!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
SARI_ZEYBEK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 9:42 am    ileti konusu: ''TÜRK DEVLETİNİN VARLIĞININ HİÇBİR GEREKÇESİ YOKTUR''!!!!!! Alıntıyla Cevap Gönder

''İNTERNETTE SÖZDE KÜRDİSTAN PROPAGANDASI'' İSMİYLE SİZLERE DUYURMAYA ÇALIŞTIĞIM VE VİCDANINIZA SUNDUĞUM KONUDA HİÇ BİR YARDIM ALAMADIM.ŞİMDİ SORUYORUM NEDEN DUYARSIZ KALINIYOR?NEDEN BU ŞEREFSİZLERE KARŞILIK VERİLMİYOR.ADAMLAR AÇIK AÇIK TÜRKLÜĞÜMÜZLE VATANIMIZLA DALGALARINI GEÇERKEN NEDEN BİR DAVA ADAMI ÇIKIPTA GEREKLİ CEVABI VEREMİYOR?YAZILANLAR ÇOK AÇIK TÜRK DEVLETİNİN VARLIĞINDAN GEREKSİZLİĞİNDEN PARÇALANMASINDAN SÖZ EDİYORLAR...YAZIK...ÇOK YAZIK...ANLAŞILAN FERYADIMA ORTAK OLAN OLMAYACAK.AMA BEN DOĞRU BİLDİĞİM YOLDA TEK BAŞIMADA OLSA DEVAM EDECEĞİM.GERÇEK ÜLKÜCÜLERİN VAR OLDUĞU BİR PLATFORM VARDIR ELBET...ALLAHA EMANET OLUN!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 11:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardesim eminim ki binlerce hatta milyonlarca turk kalpleri bizim gibi vatan, millet, bayrak ve devlet icin atmaktadir..
bende daha onceki konularda kurtlerin bu davranislarina dikkat cektim, cevap yazanlar oldu.
Kardesim, bu benim senin yada diger ulkudaslarin demeleriyle olmuyor, kuzey irak'ta hergun turkler katlediliyor kurtler tarafindan, biz kendimiz icin konusalim. BU ISLERI BUYUK TURK DEVLETI HALLETMELIDIR,
yine soyluyorum, ATATURK OLSAYDI TURKIYE'NIN DURUMU BOYLEMI OLURDU??
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 12:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın burada hiçkimseyi sahte ülkücülükle suçlama gibi bir lüksünüz yoktur.Siz eğer ülkücülüğün internet başından forumlarda küfür etmek gibi birşey zannediyorsanız yanlış düşünüyorsunuz.Hem yalnızca bu devleti siz sevmiyorsunuz.Bizleri bu şekilde sanki koftiden adamlarmış gibi göstermeniz tahammül sınırlarını zorluyor.Gerçek vatansever gerçek ülkücü internette belli olmaz.Bu nu böylece bilin.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 12:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevda internette orda burda yaşanmaz sevda heryerdedir. Turhanbeyin dedigi gibi platform arıyorsan yine insancıl bir şekilde söyle yada koskoca bir siteye laf atma sabredersen burda ki Ülkücüler her konuda elinden geleni yapan insanlar....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
SARI_ZEYBEK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 2:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili Turhanbey ve Yahyaoğlu....
Ben bir kaygımı bu platformda paylaşmak istedim.Ortak bir tavır alabilme adına belkide gereği yapılabilir düşüncesiyle ''sözde kurdistan propagandası'' adı altında bir yazı yazdım.Kanıma dokunan bir takım şeylere istinaden burda bulunan dostlardan yardım talep ettim.Çünkü inanıyordum ki aynı fikrin çatısı altında aynı değerleri savunan insanlar aynı değer yargılarına sahip oldukları için bir paylaşımın içerisinde yer alırlar.İnsan ister istemez bir takım beklentilere haiz oluyor hele hele durum böylesine kritik bir mahiyetteyse!
Benim hiçkimseyi bir kalıp içerisine sokma gayretim olmadığı gibi küçümseme yada yargılama hakkımın olmadığınıda biliyorum.Bunların yanı sıra ülkünün,ülkücülüğün nerede nasıl yaşanması savunulması konusunda da birilerinin beni yargılama hakkına sahip olmadığınıda belirtmek istiyorum.Ben ne vatan sevdamı internette yaşama kaygısı olan nede misyonu belli bir gruba hakaret etme hevesinde bir insan değilim.Kimin bu vatan için nerede ne yaptığını sormaksa amaç ve istenilen bir cevapsa ben bunu heryerde veririm.Yahyaoğlu dostum biz sevdamızı burda internette yaşamadık yaşamıyoruz.Biz Cudi de,Yüksekovada,Hakkaride sevda adına kurşun sıkıp nice sevdalıları kendi elimizle albayraklı tabuta koyduk.Biz vatan sevdamızı deri koltukların üstünde, önünde ekran bir elinde klavye değil,dağ tepe demeden çakal peşine koşarak gösterdik.İşte bu yüzden kanıma dokunyor bir grup çakalın internette yazdıkları.Harekat arkadaşlarımın peşinden küfür edilmesini bu yüzden kaldıramıyorum bu yüzden isyan ediyorum.Bu devleti sadece biz sevmiyoruz demek.!!Peki öyle olsun...En azından bir cevaptı bana yetecek olan,dostum arkandayız denmesiydi belki...Belkide bunu göremediğim için o sinir harbiyle yazdım isyanımı.Bunun için yargılanıyorsak varsın olsun.Ama bir açın bakın kim ne cevap vermiş yazıma kim ne demiş...Kimse bir şey dememiş...Kimse kimmiş o çakallar nasıl vatana küfrederler dememiş...Oysa biz küfür değil bir tek kurşun sektirmedik bu vatan için.O zaman buyurun beyler..Kim ne yapmış ne eylemiş...Herşey üstüne konuşulur ama bir gazinin vatan sevdasına laf atmak her baba yiğidin harcı değildir..Eyvallah....
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 3:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sarı zeybek kardeşim.ben dediğinden bir şey anlamadım.şu site hangisi ise bana tam adresini ver.ben oraya uzanır gereğini yaparım.site belli değil ki nereye tepki koyacağım.bu köpeklere verecek cevabımız vardır elbette.ben haksızlığa susmam.bilirim ki sükut ikrarın ta kendisidir.bana tam adresini ver bu itlerin ki biraz da ben onların sinirerini bozayım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
SARI_ZEYBEK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 3:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

''İnternette sözde kurdistan propagandası ''adlı klasörede adresleri ve yazılanları ilettim.Oraya bir göz at istersen Kadir kardeşim.İlgin için çok teşekkür ediyorum...

www.kerkuk-kurdistan.com
liselim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 83

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 4:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sarı Zeybek sen üç beş mesajla ve bir kaç günlük üyelikle nerden anladın gerçek ülkücülerin olmadığını? Asıl sana yazık be adam.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 4:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın eğer Gazi iseniz Allah mükafatınızı her iki cihanda verir.

Atatürk diyor ki;

''Vatan görevini ifa etmek namus borcudur''

Fakat siz hala işi çıkmaza sürüklüyorsunuz.Hala daha birşeyleri sorgulamaktasınız.Biz bu saygısızlığı cephede savaş kaybedip haketmedik akıllarınca bizleri temsil eden hortlayasıca başbakanlar bizi bu duruma soktu.Şimdi sizler bu olayların gözardı edip sanki bütün suçlu bizmişiz gibi yükleniyorsunuz.Bunlar olağan şeylerdir başımızdakiler bu kadar taviz verirse olacaklar budur, ve bu olanlar da artık ne internetten temizlenir ne masabaşından bu malum gerçektir.Türkiyenin önü uçurum ya virajı alacak ya uçuruma uçacak.Bir yandan kendi içimizdeki insanımsılar devlet diye anırıyor.Bir taraftan başbakan sanki ülke babasının mali gibi satıyor.Yani bütün bu olanların suçlusu 1.dereceden bizler değiliz bizim suçumuz anca dolaylı olarak suçtur.Kim temizleyecek sen temizleyeceksin ben temizleyeceğim BİZ temizleyeceğiz.Nadıl kirlenmesine müsaade ettiysek öyle temizleyeceğiz.Allah yardımcımız olsun.Bizler 40 cengaverle çin sarayın basan KÜR ŞAD'IN TORUNLARIYIZ.İki tane çapulcu hayvan orada bize meydan okusa ne yazar okumasa ne yazar.Bunların hepsini temizleyeceğiz.Allah bizi utandırmasın...

Saygılar
liselim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 83

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 5:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah razı olsun!!!
Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
SARI_ZEYBEK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 5:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EYVALLAH...
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 5:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SARI_ZEYBEK

KArdeşim Ülküdaşım ben şahsen senin gaziligine ve ya vatan sevgine laf atmıyorum. Sadece iki gün önce attıgın başlıga cevap gelmedei diye bilmeden kızıyorsun attıgın başlıgı okudum sana cevap yazmaktansa derhal ülkemize laf atan o siteye gidip birşeyler yapmaya çalıştım. Fakat sen cevap alamadıgın için kırılıp bunu sanki bu sitede hiç kimse gerçek Ülkücü degilmiş gibi yorumluyorsan kusura bakma sende biraz hata var. Emin ol okuyan herkez birşeyler yapmaya çalışmıştır. Bu sitede şu an en az 10 000 konu tartışılıyor. Anlayış göstermelisinki her başlıgı okuyup cevap yazmak epey vakit alıyor. Bu arada kerkük türk debu konuda bir iki site ismi verdi onlarada baktık ama cevaben bir iki anket vemail den başka elimizden de başka birşey gelmedi. Ama yakında izmire gidecegim sitelerin ismini not aldım. Orada çok saglam bilgisayardan anlayan arkadaşlar var. İnşallah bu sitelere bir iki arkadası musallat etmeyi başarırız... Eyvallah....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
metehan_mali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 7:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuda ben de birşeyler söylemek istiyorum.Öncelikle bütün ülkücüler olarak,vatan sever insanlar olarak yapmamız gereken şey birlik olmaktır.Lütfen üç beş şerefsizin,itin yüzünden birbirimizi kırmayalım.Hepimiz üzerimize ne düşüyorsa yapmaya çalışırız.Bu site,ülkücü kardeşlerimin birbirleriyle en azından seviyeli bir tartışma ortamında fikir alış-verişinde bulunduğu bir platformdur,bunu böyle bilelim.
metehan_mali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 7:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu arada bu kerkük-kürdistan sitesine girip baktım ama tepkimizi o sitenin içinde nasıl ortaya koyacaz.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız