Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - İşte, İnanç ve Alınteri hortumcuları!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 326

İletiTarih: Sal Eyl 23, 2008 5:44 pm    ileti konusu: İşte, İnanç ve Alınteri hortumcuları! Alıntıyla Cevap Gönder

"Bizden para toplayan Başbakan'ın aile dostu Demirkaya'dır. Başbakan yardımcısı Cemil Çiçek Dursun Uyar'ın yakın dostudur. Türkiye'de 8 yıldır süren davamız zamanaşımına uğratılmaya çalışılmaktadır"

Almanya'da görülen Deniz Feneri Derneği yolsuzluk davasının suçlular bulunarak 17 günde sonuçlanması, Türkiye'de yargısı 8 yıldır devam eden Demirkaya, Kombassan, Yimpaş gibi davaların ise bir türlü sonuca bağlanmaması binlerce 'İslami holdingzede'yi isyan ettirdi.

Star TV'deki Arena programına katılan Avrupa Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Demirci, "Çocuklarımın rıskını Başbakan'dan istiyorum. Çünkü ben onu sorumlu tutuyorum" dedi.

Demirci, dolandırıcılık işine karışan Kombassan, Yimpas, Yibitas, Sayha Holding, Kaldera Holding, Jet-Pa gibi İslami Holdingler dışında kendilerinden paraları alan kişinin de Başbakan Erdoğan'ın aile dostu olduğu bilinen Demirkaya Holding'in sahibi Halit Halil Demirkaya olduğunu olduğunu söyledi. Demirci, "Bizim paralarımızı Halil Demirkaya aldı" dedi.

Kendi başlarına gelen soygunla ilgili olarak da AKP'li siyasileri sorumlu tuttuğunu vurgulayan Demirci, "Bu paralar gurbetçilerden özellikle Milli Görüş camilerinde toplandı" dedi. Demirci, bizzat şu an bakan olan ya da kabinede bulunan birçok AKP'li vekilin bu camilere gelerek gurbetçilerin "bağış" yapması için vaaz verdiklerini söyledi.

Demirci, camilere gelerek insanlarla yardım yapmaları için konuşan bu AKP'li vekillerin arasında Cemil Çiçek, Bülent Arınç, Abdülkadir Aksu gibi isimlerin olduğunu söyledi.

Demirci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da bu paralardan haberdar olduğunu ifade ederek, Türkiye'de devam eden davanın bunca yıldır sonuçlanmamasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Başbakanımız ve bu değerli milletvekillerimiz kandırılmış olabilirler, buna inanmak isteriz... ama öyle ise neden bu kişiler bu davanın üzerine gitmediler? Maden onlar da kandırıldılar, neden failleri, dolandırıcıları ortaya çıkarıp bu adamları yargılamadılar? Bunlar bizim aklımıza takılan sorular.

Kimse bu davanın üzerine gitmedi. İlk önce Başbakanımıza gittik, bizzat ben görüştüm ama bir sonuç alamadık. Alman hükümeti kendi hükümetimizden daha çok gitti bu davanın üzerine."

AKP HÜKÜMETİ BU DAVANIN ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE ÇALIŞTI
Türkiye'de insanların dava bile açamadığını ya da açılan davalarda dosyaların "kaybolduğunu" hatırlatan Demirci, AKP'nin içinde bu olayın üzerine gitmek isteyen Abdüllatif Şener, dönemin TBMM Araştırma Komisyonu Başkanı Talat Karapınar gibi isimlerin daha sonra kurulan kabineye "alınmadığını" vurguladı. Demirci, şöyle devam etti:

"Bu, dolandırıcılıktır diyen AKP'liler bir sonraki kabineye alınmadılar. Soruşturmanın da üstü örtülmeye çalışıldı. Bazı gurbetçiler dava bile açamadılar, çünkü dosyalar kayboldu. Örneğin Yozgat'ta dosyalar bizzat bu davaya bakan savcı tarafından yok edildi. Biliyorsunuz sonradan bu ortaya çıktı ve bu savcı yargılandı. Ama böyle şeylerle karşılaştık sürekli."

'DURSUN UYAR BAKAN CEMİL ÇİÇEK'İN ÇOK YAKIN DOSTUDUR'
Demirci, Milli Görüş camilerinde bizzat bu camilere gelerek insanlarla yardım yapmaları konusunda konuşan vekillerden biri olduğunu söylediği Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek hakkında da ilginç açıklamalarda bulundu. AKP'li Cemil Çiçek'in bu "dolandırıcı" İslami Holdinglerden YİMPAŞ Holding Başkanı Dursun Uyar'ın "çok yakın dostu" olduğunu vurgulayan Demirci, "Yani ne bekliyordunuz. Bu davanın sonuçlanmasını beklemek mümkün mü?" diye sordu.

'DOSYAYI ZAMANAŞIMINA UĞRATMAYA ÇALIŞTILAR'
Almanya'daki Deniz Feneri Derneği yolsuzluk davasını örnek gösteren Demirci, buradaki davanın 17 gün içinde sonuçlandığını ve suçluların ortaya çıkarıldığını belirtti. İslami holdingzedelerin ise 8 yıldır Türkiye'de mücadele verdiklerini anlatan Demirci, birilerinin el birliğiyle "bu dosyayı zamanaşımına uğratmaya çalıştıklarını" vurguladı. Demirci, "Dava sürecini ağırdan alıp 10 yılı doldurmaya ve zamanaşımı ile davanın önünü kesmeye çalıştılar" dedi.

'İKTİDARLA AKRABA OLANLAR PARALARINI GERİ ALDILAR'
Demirci, mağdur gurbetçilerle ilgili de şok açıklamalarda bulundu. Şimdiye kadar derneklerine mail ya da başka yollarla bilgi almak için başvuran 400 bin mağdurun olduğunu ifade eden Demirci, bu mağdurlar arasındaki bazı kişilerin paralarını geri alabildiğini söyledi. "İktidarla akraba olanlar paralarını geri aldılar ama diğerleri alamadılar" diyen Demirci, bu yüzden artık Türkiye'ye inançları kalmadığını ve haklarını Almanya'da yargıda aradıklarını belirtti.

'BAŞBAKAN'I SORUMLU TUTUYORUM'
Avrupa Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Demirci, Başbakan Erdoğan'ı bu dolandırıcılığın birinci sorumlusu olarak tuttuğunu ifade ederek şunları söyledi:

"Çocuklarımın rıskını Başbakan'dan istiyorum. Çünkü ben onu sorumlu tutyorum. Yurtdışına geldiğinde kendisine derdini anlatmaya çalışan vatandaşları korumalarına dövdürtüyor. Halbuki o, Türkiye Cumhuriyeti'nin her köşesindeki vatandaşların Başbakanı. Onun için ben bu durumdan kendisini sorumlu tutuyorum."

Gazeteport
...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Çar Eyl 24, 2008 2:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Paralarini bunlara kaptiranlarin bircogu halen körü körüne bunlari destekliyor ya bunlarin basina ne gelirse haktir diyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Çar Eyl 24, 2008 9:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

son zamanlarda mankurtlaşmaya çok taktım,ne anlamlı manalı bir kelimedir.cengiz aytmatov ne güzel yazmış GÜN OLUR ASRA BEDEL adlı romanında.biz gerçekten mankurtlaşıyoruz,bu durum hiç iyi değil,bu millet uyutuluyıor geçmişindne koparılıyor ama izlemekle yetiniyor bu millet gerçekten çok yazık
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız