Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - İbrahim Tatlıses Kuzey Irakta Konser Verdi.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
goynuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Per Kas 17, 2005 8:05 pm    ileti konusu: İbrahim Tatlıses Kuzey Irakta Konser Verdi. Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkemizde Popüler Olan Malum Sanatcı İbrahim Tatlıses Kuzey Irakın Çeşitli Bölgelerine Konser Vermek İçin Yola Cıkmış ve İlk Konserini Bu Akşam Vermiştir.

Şimdi Buaradan Tüm Halkımıza 3 soru Soruyorum.
1 Türkiye Cumhuriyetinde Yaşayan Bir Sanatcı Nasıl OLurda Kuzey Iraka Gidip Konser Verir.
2 Konser Esnasında SallananSözde (...) Bayraklarına Neden Karşı Cıkmaz.
3Bence İbrahim Tatlıses te Bir Pkk Destekçisidir.Ve Bunu Bilen Birileri Neden Tv lerde Onun Konserlerine Yer Verip te sallanan Bayraklara Hiç Bir Tepki Göstermez.

Ben Bir Ülkücüyüm Vatan Ocağımda
Kah Gülerim Kah Ağlarım.
Ben Ülkücüyün Bolu Bozkırında
Buradan Seslenirim Bütün Vatanıma
Bunlara Daha ne Kadar Göz Yumucağız Ve Destek Olcağız.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Genc-Kurt1907
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Per Kas 17, 2005 8:25 pm    ileti konusu: PIC Tatlises Alıntıyla Cevap Gönder

Bu serefsiz tam bir pkk üyesidir.

Bunun konserine gitmek degil cd sini yolda bulsam üstüne basarak gecerim. Arkadaslar bu serefsizin cd lerini almayalim.
Biz Türklerin sayesinde paraya kavustu bizim sayemizde simdi bulundugu posisyona geldi. Ama o neyapiyor? Kürtlerin tam ortasina gidip konser veriyor. PKK probpagandalarina gülümsüyor.
Bunu türkiyede sarki söylemek biyana Türkiyeye alinmamasi lasim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Kas 17, 2005 11:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Levent-Turan demiş ki:
ohoo hemen ön yargi hemen ön yargi... ne diyim size...
Adam Sanatci istedigi yerde Konser verir kime ne ya? Adamin Türkiye Macini seretigi Maci gördüm Adam Heycanindan Ilaclar aliyordu bunlari gördünmü peki kardesim?

Artist desek daha dogru..

Sov yapmakta üzerine yok.

Yalniz isin ilginci 1990 li yillarda vergi rekorlari kirarken. pkknin beli büküldügü yillarda BU DEVLETE VERGI VERILMEZ gibi aciklamalari oldu. Daha sonra verdigi vergiler hakikaten düstü. Bunun diger aciklamasi pkknin onun üzerinde cok daha fazla yararlanmak istemesine karsi gelisinden dolayi gözden düsürülmesi. Bunu teyid edici haberler okumustum o yillarda.

Hakkinda cikan uyusturucu trafigini yönetiyor suclamari aklimizda hala ya, herkesle her an beraber olabilecek kapasitede. 1985 li yillarda kürtce türkü okuma sevdasina sahnede kursun yiyen ve 2000 li yillarda bu sevdasini ulasmis olup devamini baskalarindan beklemesi ise beyinlerin biryerinde gizli.

Benim aklima genelde pkk itici gücü ile bosaltilan Güneydogudan gelenlere Istanbul´un acilmasi ve yerlestirilmesi konusunda da etken.

Iki amac var burada;

Güneydogu bosaltilacak, pkk yanlilari oralarda nüfus üstünlügü ile yapilacak herhangi bir refarandumda Türk düsmanligi yönünde karar alinacak.

Hazine arazilerinin isgali neticesi haksiz kazanc ile pkkya maddi yardim.

Yukarida adi gecen mahlugu sevmiyorum. Madem ki o kadar Türkiye´yi seviyor konserinde eline turusturulan bezi kenara koyacagina yere atip cigneseydi...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Kas 17, 2005 11:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Levent kardesim kamera önünde herkez rol yapar. Yok bide isvicreyimi destekliyecekti kameralar önünde? Hani tamam kamera olmasada Türkiye´yi tutardi belki onu bilmem olabilir ama bu herifin kameralara cok güzel rol yaptigini iyi biliyorum. En azindan kameralar olmasaydi bu kadar ilaclar alarak heyecanli maci izleyecegine acikcasi inanmiyorum. Hepsi sov! Hepsi gösteris. Kim bilir kendi aralarindayken neler atip tutuyorlar bizim ve Türkiye´nin hakkinda! Bunlar böyledir!

Gelelim Kuzey Irakta konser vermesine. Evet gidebilir sonucta kürt asilli ve ordaki kürtlere konser vermeye gitmis, gitsin bize ne! Bize düsen onun kasetlerini almamak, onun programini izleyerek reyting kazandirmamak!

Goynuklu kardesim ordaki konser esnasinda sallanan bayraklara birsey diyecek olsaydi ondan önce oraya konsere gitmezdi. Hem gözümüzün önünde irak kürtleri irak´in kuzey bölgesine yani basimiza kürpistan diye birsey kurmuslar bizim devlet birsey demiyor o ne desin ki? Isine geliyor tabiki, seviniyor sevinmezmi? Nede olsa oda bir kürt. O bez parcasini ayni anda pkk kullansa da, yinede o bölgeye kurulan kürpistan bayragi gibi birsey oluyor bu. Hani istesede birsey diyemez yani. Zaten demezde neyse...!

Bunun bir pkk´li oldugu zaten belli! Belli etmemeye calissada, yinede bilen biliyor. Son zamanlarda biraz daha yüreklendi, ikide bir kameralar önünde moda haline getirdigi "Ana dilim kürtce" cümlesini kullanip duruyor. Tabiki bunu derken vatansever birisi oldugu süsünü her seferinde veriyor. Ama masa altindan pkk´ya para yardimi yaptigini herkez biliyor. Bizim millette suc! Bunlari bile bile adamin kasetlerini aliyorlar, programini dolduruyorlar, sovunu izliyorlar...

Birakin ne hali varsa görsün. Bize düsen onun kasetlerini almamak, onu izlememek, ailemize dostumuza cevremize izlettirmemek!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
selo52
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 227

İletiTarih: Per Kas 17, 2005 11:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya arkadaşlar ibonun ne mal olduğunu hepimiz biliyoruz zaten o degilmiydi Dehaplılar için bu dava haklı bi davadır diyen diyarbakırda zafer işareti yapan ne çabuk unuttuk.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Kas 17, 2005 11:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Levent-Turan demiş ki:
ha icinde pkk lik güdüyorsa saten gün gelir bu devlet geregini yapar varsada buyurun Ispatlayalim.

Devlet basbakanin danismanlarina baksin önce.. Onlara birsey yapiyor muki buna yapsin?

O kutlu günün gelmesini dört gözle bekliyoruz.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 12:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Levent-Turan demiş ki:
Bu Adam herseyden önce sanatci Kürt olmasi Pkk yi destekledigianlamina gelmez. sanatci icin önce gelen hayranlaridir ve ben sucuyum bucuyum demekle sanatci olunmaz. o bes parcasini cignese gine o hayran kapasitesini kaybedecek yani bu Insani ne sola koyarsiniz nede saga.
ha icinde pkk lik güdüyorsa saten gün gelir bu devlet geregini yapar varsada buyurun Ispatlayalim.

Yoksa sen ibo hayranimisin? Herseyden önce sanatciymis manatciymis beni ilgilendirmez. Eger sanatciysa ve vatansever birisiyse kameralar önünde pkk´yi lanetlesinde görelim! Ondan sonra eyvallah.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 12:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiye´nin isgalinin bir baska perdesinde oynuyor.

Istanbul´daki arkadaslarimiz anlatsin UNKAPANI´nin son seklini. Kimlerin elinde?

Gerci oraya gitmeye gerek yok. TV karsinizda. Hersey neredeyse bu mahlugun tekelinde. Bu tekelcilikte mi sanatcilik oluyor ?

Sanatci ama ticaret yapiyor... Kürtleri calistiriyor hep. Hemserilik adi altinda acikca beyan ediyor. " Hemerimizdir, canimizdir" kelimelerini duymayan var mi? Ne bicim sanatcilik bu?
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 12:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet Vuslatim cok hakli.

Ve eger sanatciysa sanatciligini bilecek, sanatci gibi davranacak. Bizden ona, ne olursa olsun, neyi destekliyorsa desteklesin sirf sanatci gözüyle bakmamizi bekliyorsa, oda taraf tutmayi birakacak kardesim.

Ayrica yok pkk´yi sevmiyor belkide korkusundan birsey söyleyemiyor görüsü dogru degil. Elbette seviyor ve destekliyor. Hani o günü bekliyor gibi birsey. Simdilik para kazaniyor aciktan söyleyemez, gizliden yardimini yapiyor ama karismiyor pek. Bunun yaninda ama Vuslatim´in dedigi gibi sürekli kürtleri calistiriyor, kürtcülük yapiyor!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 12:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Levent-Turan demiş ki:
Bak Vuslatim zamaninda yildiz tilbe pkk ya yönelik birkac aciklamasi olmusdu ve o aciklamanin ardindan ibrahim t. yildiz Tilbenin isine son verdi orda benimde aklima gelmedi digil bu adam yildiz tilbenin isine pkk nin zoruylami son verdi diye ama isbat yok isbat olmadan birsey yapilmiyor.

Bu yüzüne gözüne bulastirmak adiyla tabir edilir. Demek ki yildiz tilbe yüzüne gözüne bulastirmis, mahlugun ocagina incir agaci dikilmesine neden olur diye isine son verilmis.

Biz ne kadar sevecen olsak da bu sevecenlikten hainler ihanetleri icin cesaret aliyor.

zapsunun bim alisveris yerleri gibi. Cazibe orada diye herkes para kazandiriyor. Arkasini düsünmek yine bize kaliyor. Sor bakalim millete bim icin ne düsünüyor?

Seytani isler de tatli görünmüyor mu?
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 12:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazmayi unuttum; illa ispat lazimsa apo itini isaretle söyledikleri ortada.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 1:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben var biliyorum.. Televizyonda söyledi.. Büyük protestolar oldu..

Bütün bunlar olmasa bile sirf kadinlari asagilayici tavirlari ile zaten dinlenmesi ve beslenmesi zararli bir parazit.

Bu degersiz mahluk icin fazla vakit kaybettik Ülküdasim.. Biz isimize bakalim. Ve ihanetleri görelim, gösterelim.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 4:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
Bu degersiz mahluk icin fazla vakit kaybettik Ülküdasim.. Biz isimize bakalim. Ve ihanetleri görelim, gösterelim.

Aynen Vuslatim kardes, degmez bu kro icin vakit harcamaya.
Ne mal oldugu ortada!
selo52
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 227

İletiTarih: Cum Kas 18, 2005 12:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nedir bu ibo koruması nezamandan beri bu pkklıyı ülkücüler sanatçı diye koruyo.Şhovunda o degilmiydi kürtçe şarkı söylemek serbest olduğu haftaydı yanılmıyosam devlete ilk adımı attırdık diyen. Biz degilmiydik bürosunun önünde 24 saat çıkmayan oda korkusunda Atatürk posteri ve bayrakla medya önüne çıkmıştı.Arkadaşlar bunlar unutulmasın.Şimdide Sözde Kuzey ırakta sözde kürt bayrağı altında konser veriyo bu adamımı savunulurmu arkadaşlar
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız