Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - FETHULLAH'ÇILAR ARTIK TASFİYE EDİLMELİ!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 12 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Kas 29, 2006 10:00 pm    ileti konusu: FETHULLAH'ÇILAR ARTIK TASFİYE EDİLMELİ! Alıntıyla Cevap Gönder

Devlet kurumlarına sızan,sahip oldukları ekonomik kaynakları katlayarak arttıran bu gurubun ülke üzerindeki oyunları bitmek bilmiyor.Yaptıkları belgelerle sabit bu gurubun adamları silahlı kuvvetlerimizin hassasiyetleri sayesinde kulaklarından tutulup tek tek ihraç edilmesine rağmen,başka bir güvenlik kurumumuzda bunların süratle çoğalarak;ülke içerisinde alternatif bir silahlı kuvvetler oluşturma operasyonunu hala sürdürüyorlar.
Özellikle istihbarat birimlerinde yığılmış bu adamlar,artık abd ile çok içli dışlı olmuş bir durumda;onların emellerine hizmet etmek için ne gerekiyorsa yapıyorlar.Bu da yetmemiş,internet sitelerine tamamen hakim olmuş durumdalar.Her sitede yüzlerce adamları;kendilerinden beklenilen her türlü uyutma,uyuşturma,beyin yıkama ve propaganda faaliyetlerine tüm hızlarıyla devam ediyorlar.Gırtlaklarına kadar pisliğe bulaşmış bu adamlar,şantaj,gözdağı ne kadar pislik varsa hepsinin içerisinde.Bu da yetmiyor,üniversitelerde muazzam bir kadrolaşma.Hangi iktidar gelirse gelsin bunlara dokunamıyor.Bunların görünen yüzü olan basın ve yayın organları,gayet sakin suya sabuna dokunmayan yayınlar yaparken,asıl çalışmaları;eğitim öğretim,istihbarat,ekonomi gibi hayati önem taşıyan birimlerde yapıyorlar.Bu ağ ülkeyi pis bir örümcek ağı halinde kaplamış durumdadır.Her an kontroldan çıkarak milletin başına bela olmaya hazır potansiyel bir tehlike olarak Türk milleti'nin önünde dururken;çok insan bu olayın farkında değil.Bu gurup abd ile yüzde yüz işbirliği yaparak,içerideki hain ihanet odaklarından birisi haline gelmiştir.
Her dinci gurup gibi,bunların ne din ne diyanet ile zerre kadar alakası olmayıp;önce büyük bir ekonomik güç elde etmeye;truva atını kalenin içerisine sokmaya çalışmaktadır.Ülke içerisinde faaliyet gösteren yıkıcı dini örgütlerin içerisinde,en derinden çalışan,en tehlikeli gurup budur!
Bunu tüm cumhuriyet savcıları,devletin istihbarat birimleri,Türk silahlı kuvvetleri;hepsi biliyor.Ama siyasi iktidarlar tarafından kollanıyor ve koruma altında tutuluyorlar.Hele bir de milliyetçi hatat ve hatta ülkücü geçinmeleri yok mu?Tam bir yalancılık ve sahtekarlık.
Milli bir iktidarda,bu maşaların artık tasfiye edilmesi gerekiyor.Neyle geçinirlerse geçinsinler,nasıl yaşarlarsa yaşasınlar.Bunlara hiç acımadan bunların alayını devlet kurumlarından temizlemek gerekir.Hiçbir devlet yoktur ki,kendisini arkadan hançerleyen bu tür insanlara kucak açsın,iş versin,beslesin.Bunlar sayesinde bu devletin artık gizlilik diye bir olayı kalmamıştır.He rtürlü bilgi,belge anında dışarıya ulaştırılmaktadır.Milyonlarca gencin beyni beş para etmez bir kardinal tarafından yıkanmakta,çıkarları için kullanılmaktadır.Bunlara daha ne kadar müsamaha edilecek?Bu kadar büyük bir ekonomik gücü bunlar nasıl elde etti?Neden,başta ecevit olmak üzere gelen geçen tüm iktidarlar bunlara dokunamadı?Herkes rte diyor ama,bunlar ülkenin başına rte ve yandaşlarından çok daha büyük ve sinsi bir bela!
Önümüzdeki milli hükümet iktidarında,ilk tasfiye edilmesi ve darmadağın edilmesi gereken ÖRGÜT ,BU FETHULLAH GÜLEN GURUBUDUR.
Bunlar çok tehlikeli bir tırmanışta,ve artık tırpanı yeme zamanları çoktan gelip geçti.Camiayı bu sinsi tehlike karşısında uyarmayı bir zorunluk kabul ediyorum.Bunlar asla ülkücü değildir.Kendileri bunu şiddetle savunuyorlar,ama aslında ne ülkücü ne milliyetçidir bunlar.Bunlar abd hesabına çalışan,ve Türkiyede onların istediği tarzda bir sözde islam
devleti kurmaya çalışan,alçak işbirlikçi ve satılmış adamların ta kendisidir.
Bunlar dev-genç in değişik bir türüdür,ve onlardan çok daha akıllıca,sinsi ve truva atı gibi çalışıyorlar.Ben bir kaç kez yazdım bir kere daha yazıyorum.Zamanında sol ile yapılan hesaplaşma yüzünden bunlarla olan hesaplaşma ertelendi.Ama bir gün bu hesaplaşma gerçekleşecek.İşte onların maske ardındaki,pis yüzlerini o zaman göreceksiniz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Çar Kas 29, 2006 10:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Ülküdaşım,

ABD yavaş yavaş bu durumu olgunlaştırıyor..

ortam hazır olduğunda bu senaryoda gündeme gelecek..

Fethullah Gülen'i ılımlı islam devletine başkan olarak düşünüyorlar.. şu an koruma altında.. Ülkedeki ortamı hazırladıklarında.. Hoşgeldin Ayetullah! diye karşılanacak.. TSK'yı tasfiye edemiyorlar.. tek uğraştıkları bu.. TSK'yı halledebilseler.. hemen yapacaklar..

saygılar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Kas 30, 2006 1:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşım,bizim camiamızı,son ferdine kadar ezip geçmedikçe;emellerine hiçbir zaman kavuşamıyacaklardır.Gelsin de kendisine layık bir karşılama yapalım.Gözümüz yollarda bekliyoruz kendisini.O kardinalin bunu görmesine onun yedi kat sülalesinin ömrü yetmez.Daha çok beklerler!
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Cmt Arl 02, 2006 4:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlarım Kadir reisin tespitleri oldukça yerindedir.

Çünkü bana göre fetullahçılar pkkdan daha tehlikeli hale gelmişler,eski emniyet küdürü Adil Serdar SAÇAN'ın kanaltürkteki tv programında zsöylediği"eğer bir amir F tipi(fetullahçı)" değilse terfi etmesi imkansızdır..

Ve Saçan konuşmasını su acı sözlerle bitirdi"70li yıllarda polies adayı gençler ışık evlerine götürülürdü ama şimdi götürülmüyorlar çünkü gerek kalmadı bütün polis akademileri Işık evi oldu"

AMERİKADA İSTİHARAT EDEN HOCALARI ABDNİN BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNDE BELİRTTİĞİ HALİFE'DİR..

http://www.ozturkiyem.com

En son sinan37 tarafından Pts Arl 04, 2006 9:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 4:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen3775 demiş ki:

AMERİKADA İSTİHARAT EDEN HOCALARI ABDNİN BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNDE BELİRTTİĞİ HALİFE'DİR..

Güzel bir tespit.......
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Pts Arl 04, 2006 4:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
"Sezilmeden, mevcudiyetinizi hissettirmeden çok ilerilere gitmek, işte bu iki müessesede (adliyede ve mülkiyede) olduğu gibi hayati, dinamik bir kısım müesseselerde de söz konusudur. Ta ilerilere gitmek, böyle can damarları içinde dolaşmak."

Fethullah Gülen kasetinden

Alıntı:
"Belirli bir noktaya gelinceye kadar hizmete devam edin. Erken huruç diyeceğim çıkışlar yaparsanız, dünya Cezayir'deki gibi başımızı ezer... Arkadaşlarımızın mevcudiyeti bizim İslami geleceğimiz adına işin garantisidir."

Fethullah Gülen kasetinden

İçimizdeki sinsi düşman...

Sinsi, çünkü bazı insanlarımız onu düşman olarak görmüyor.

Tanımıyor...

Sinsi, çünkü diğer adı takiye... Yani kendilerini olduklarından çok farklı gösteriyorlar... En azından bazılarına yutturuyorlar...

Sinsi bir kanser gibiler. Tüm vücuda süratle sirayet ediyorlar. Öncelikli hedefleriyse en can alıcı noktalar...

Adli, mülki ve eğitim kadroları...

Amaçlarına henüz ulaşabilmiş değiller. Ancak süratle hareket ediyorlar. FG nin beraatinden(!) sonra daha da hız verdiler. Öyle hızlandılar ki, birincil öğretileri olan, gizlilik ilkesini bile unutuyorlar bazen.

Bu kadrolaşma, Türkiye'nin önündeki en büyük engellerden biridir.

Bence hedefleri de, bazılarının sandığı gibi irtica falan değildir. Hedefleri abd yandaşlığıdır. Türkiye'yi abd nin eyaleti yapmaktır. Mandacılıktır. Teslimiyetçiliktir.

Bu kadrolaşma dağıtılmadan, Türkiye aydınlık geleceğine kavuşamaz...
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Per Arl 07, 2006 4:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tesadüfen okuduğum bir soru-cevap yazısını siz değerli Ülküdaşlarımla paylaşmak istedim...

-Ben Tıp Fakültesi birinci sınıfta okuyan bir öğrenciyim. Burada bir yurtta kalıyorum ve yurt tahmin edebileceğiniz gibi … cemaatine ait. Benim orada kalmamın en büyük nedeni …’da güvenebileceğimiz başka kurumun olmamasıydı. Yurtlarında kalmam sebebiyle onları son derece yakından gözlemleme şansım oldu. Önceden de bilirdim ama hiç bu kadar içlerinde bulunmamıştım. Sohbetlerine, tesbihatlarına ve dualarına katıldım. Her seferinde kafamı kurcalayan, şüpheye düştüğüm şeyler gördüm. Bunları anlattığımda ve sorduğumda hiç bir zaman tatmin olacağım cevaplar alamadım. Sizin kitaplarınızı takip etmeye başladım. 3 kitabınızı, internette yazılarınızı okudum ve anlattıklarınız gerçekten çok mantıklı geldi. Geçen gün onların bir kampına katıldım ve kampta gerçekten artık onlara hiç güvenmediğimi fark ettim. Hatta sohbet yapmaya gelen bir bayanla biraz tartıştım ve elbette ki sohbetteki insanlar da üzerime geldi. Yine de kafamda şüpheler var ve her an onların yanındayım, kafamı çok karıştırıyorlar. Örneğin hocam bir kişi rüyasında Peygamber Efendimizi görürse orada söylediği her şey doğru mudur? Peygamber Efendimizin geldiği rüyalar sahih midir? Ayrıca (bana çok saçma geliyor) Peygamber Efendimiz evleri ziyarete gelebilir mi? Peygamberimizden sonra her yüzyılda birilerinin geleceğini söyleyen sahih bir hadis var mıdır? Ayrıca biz aklımızla doğru ve yanlışlara ulaşamaz mıyız? Dinimizi doğru yaşamamız için aklımız ve Kuran ı Kerim yeterli değil midir? Daha kafamda bir sürü soru var ve kime güvenip güvenmeyeceğime karar veremiyorum. Onlar da sonuçta hayırlı işler yapıyorlarmış gibi görünüyorlar ve bu benim kafamı çok karıştırıyor. Lütfen hocam bana yardımcı olun. Aslında bunların birçoğunu cevaplamışsınız ama bir kere daha bana anlatır mısınız? Gerçekten doğru yolda doğru insanlarla olmak istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

-Değerli Kardeşim,

Bunlar kendileri için bir dünya kuruyor ve yapı taşı olarak siz gençleri kullanıyorlar. Bunun için iki şeye ihtiyaç duyuyorlar; biri onların istediği kıvama gelmeniz, yani iyi yetişmeniz. Çünkü yeni yapı taşları bulabilmek için bunu dışa karşı propaganda malzemesi olarak kullanıyorlar. İkincisi de kayıtsız şartsız onlara teslim olmanızdır. Bu sayede onlar sizi istedikleri yerde istedikleri gibi çalıştıracaklardır.

Sizin onlara kayıtsız şartsız teslim olmanızı sağlamanın en kestirme yolu inançlarınızı istismardır. Bunun yolu hurafelerdir. Güzelim üzümlerin o lezzetli suları, ekşitilip şarap yapılınca insanı nasıl sarhoş ediyorsa İslam dininin o güzelim kural ve kavramları da tahrif edilince yani farklı alanlara çekilince sizi sarhoş etmekte ve şuursuz hale getirmektedir.

O cemaat, insanların Kur’an’ı okuyup anlamalarını asla istemez. Bunu siz yaşayarak görüyor olmalısınız. Okunan ya ... ...’nin ya da ... ...’in kitaplarıdır. Dini ana kaynaklar yerine kaynak niteliği olmayan kitaplardan öğrenince sizi din adına istedikleri tarafa çekmeleri çok kolay olmaktadır. Bu cemaatin bu konuda en çok istismar ettikleri kişi Peygamberimizdir. O Allah’ın Elçisi’dir. Gelmiş, dini tebliğ etmiş ve örnek uygulamalarıyla bize rehber olmuş ve bu dünyadan ayrılmıştır. Şimdi bunlar, dine yapacakları iftiraları, peygamberimizi rüyalarında gördüklerini söyleyerek onun ağzından yapmaktadırlar. Bu konuda İsa aleyhisselamı istismar eden Hıristiyanlar gibidirler. Hıristiyanlar İsa aleyhisselamın kilisede bulunduğunu söyler ve kilisenin onu temsil ettiğini insanlara anlatırlar. Bunlar da kendi cemaatlerini bir çeşit kilise gibi saydıklarından Peygamberimizin orada bulunduğunu zihinlerinize kazmaya çalışıyorlar. Böylece siz, onarlı gözünüzde büyütecek, kutsayacak ve onlara kutsal bir bağlılık içinde olacaksınız. Hıristiyanlar da böyle dindarlık numaralarıyla kandırılmaktadırlar. Bunlara karşı koymanın tek yolu dini Kur’an’dan ve peygamberimizin uygulamalarından öğrenmenizdir. Bunun için bu şekilde davrandığına inandığın kişilerle birlikte olmaya çalış. Allah yardımcın olsun...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Arl 07, 2006 7:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şu hale bakın,şu yukarıdaki iletiyi okuyun ve üzülmeyin ülkenin içinde bulunduğu bu duruma ,mümkün mü?Bir doktor adayının kafasını bu kadar karıştırabilenlerin,benim anadolumun tahsili sınırlı çocuklarına edeceklerini düşünmeyin ve uykularınız kaçmasın,mümkün mü?
Bu;akıl,düşünce ve tartma ve yargılama yeteneğinden yoksun bir eğitimin acı bir sonucu.Başta o tartışmaya giren kaşarlanmış bayan olmak üzere;bu misyonerler;gençleri hep imkanlar sağlayarak tuzaklarına düşürüyorlar.Bunu bir derece anlayabilirim.Ama bunların okullarında okuyarak,bu tür bir kafaya sahip olmak için avuç dolusu okul taksitleri ödeyenleri asla anlayamıyorum!Beş dakika bunların sohbetlerine katılmış çocukları 5 yılda kendine getiremiyoruz;işte bunun çok acı bir örneği!
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Cum Arl 15, 2006 11:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir kaç Gülen'ci kardeşimiz bu yazıyı merak etmiş gelip okuyacaklarmış o nedenle tekrar ilk on içine ladım..

Buyursunlar gelsinler derslerine iyi çalışsınlar...

saygılar.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Arl 15, 2006 9:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yıllardır tanıdığım bir savcı var.Birkaç yıl önce emekli oldu.Hayatı boyunca o cemaat senin,bu cemaat benim dolaşıp durdu.En son karar kıldığı yer fethullahçılar.Geçenlerde bir yerde karşılaştık.Durumu sordum.Sözlerini size aynen aktarıyorum.Ki bunların ne olduklarını görün.Aramıza girip,bizi sulandırmaya çalışıyorlar ama bakın ne düşünüyorlar?
Alıntı:
gelecek seçimleri gene bunlar alır.Şu anda alternatifleri yok.Bunlar bostan korkuluğu gibi.Nasıl bir korkuluk,hiç bir şey yapmadan hareketsiz dursa bile,kargaları korkutur,tarlaya kondurmaz,bunlar da ayni böyle.Bunlar bostan korkuluğu gibi durarak,bazı şeyleri önlüyorlar.

İşte önümüzdeki seçim kimi destekleyecekleri,bu lafları altında gizli.Aksi olsaydı şaşardım.Adamlar bu kafa yapısında;ben bu sitede bunları atmaktan yoruldum,epeyi temizledim,ama bunlar hiç vazgeçmedi.Ülkücü postuna bürünüp çakallık yapmak,gençlerimizi zehirlemek peşindeler.Bir ülkücü nasıl akepeye oy verir?Nasıl abd ye kaçmış bir adama hala sadakatla bağlanır?Bunlar akepeyi kendi ileride kurmak istedikleri düzenin alt yapısını hazırlayanlar olarak görüyorlar.Rejim kavgasını bunlara yaptıracaklar,devletin yıpranmasını ve zamanın gelmesini bekleyecekler.İşte bostan korkuluğu dedikleri akepe,kargalar dedikleri de Cumhuriyeti savunan insanlardır.Ayrıca dialog konusunda sorduklarıma da çok çarpıtılmış cevaplar verdi.İşte sözleri.
Alıntı:
fethullah gülene nobel vermek lazım.Dialogu başlattı.Peygamberimiz de yahudilerle anlaşmıştı

Allah'ını seven şu laflara ibretle baksın.Midem bulanıyor yorum yapmayacağım.Kaç kere yazdık bu dialog meselesini!
Neden abd ye kaçtı sorusuna verdiği cevap.
Alıntı:
Kaçmasa idi ne yapacaktı.Adamı hapislerde çürüteceklerdi.Abd ile rusya ile anlaşmak zorunda kaldı!Ortam düzelince gelecek.

Rusya ile anlaştığını bilmiyorduk.Ya dili sürçtü ya ağzından kaçırdı.Ama anlaştıysa şaşırmam.Casusluk yapmış,bir sürü pis işlerde kullanılmış fethullah gülen,bunu da yapar bi taraflarını kurtarmak için!
Bu adam son derece akıllı,mesleğinde başarılı,kendisini yıllarca gizlemiş ve emekli olabilmiş bir adam.Şu tesbitlerine,kimin peşinden gittiğine ibretle bakın.Bu kadar büyük bir servetin kaynağını bile sorgulamaktan aciz.Basit bir vaizin yapabileceği haltlar mı bu işler?Bunlar mı ülkücü?Bunlar mı vatan sever?Bunlar mı Allah yolunda olanlar?Bunlar bize tek oy dahi vermez.Bunların kafa tokuşturmalarına,bizim gibi traş olmalarına,bizim gibi giyinmelerine bakmayın.Bunlar ülkücü hareketin içine sızmaya çalışan aşağılık truva atlarından başka bir şey değildir.Şeytanın insanın damarlarında ,kanında dolaşmasını kendilerine örnek almış;bünyemize sızarak gençlerimizi afyonlamaya çalışan iblisin tayfalarıdır.İşte bunun için bu iblisoğlu iblislerle mücadele ediyoruz.
Şeytan bile bunlardan çok ama çok daha dürüsttür.O,elinde keramet olmadığını,sadece süsleyip püsleyip insanları kandırdığını itiraf edecek kadar yürekli iken;bu iblisler,olduklarından çok farklı maskelerle çalışmakta ve iblis başı şeyhlerinde keramet görmektedirler.Dolayısıyla,şeytandan çok daha aşağılık insanlardır!
Dostunuzu düşmanlarınızı lütfen iyi belirleyin.Hiçbir cemaat size yar değildir.Alayı sahtekar ve mandacıdır.Ağızlarına ülkü gibi kutsal bir kelimeyi alıp kirletmesinler.BİZİM GELECEKTEKİ HESAPLAŞMAMIZ BUNLARLA OLACAKTIR.BUNU ASLA UNUTMAYIN.
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Cum Arl 15, 2006 11:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"ben bu sitede bunları atmaktan yoruldum,epeyi temizledim,ama bunlar hiç vazgeçmedi.Ülkücü postuna bürünüp çakallık yapmak,gençlerimizi zehirlemek peşindeler.”

Değerli ülküdaşım “kadir21” çakalar şimdilik suskun sitede üyelik kaydı kapalı olduğundan kapıda bekliyorlar üyelikler açılır açılmaz sivri sinek gibi uçuşacaklar bilmezlermiki sivri sineğin ömrü az olur oysa insan gibi bulunsalar sahip oldukları yanlış düşüncelerden kendilerini kurtaracak çok güzel yazılar mevcut biz hepimiz bu kutsal yerde misafiriz ben üye olduğum sitede o ortamda bulunun kişilerin fikirleri benim düşüncelerimle uyuşmuyorsa bir daha siteyi ziyaret etmem 10.ŞUBAT.2004 ten beri bozkurt net sitesine üyeyim bu zaman zarfında çok değerli ülküdaşlarımla tanışma imkanı buldum ALLAH ( C.C.) razı olsun kendilerinden öğrenmenin yaşı yoktur çok şey öğrendim öğrenmeye de devam ediyorum kalp gözüyle sitede yazılanları okursanız faydalanırsınız at gözüyle bakarsanız f.gülen tayfaları gibi, kuş beyinli kafanız hiçbir şeyi algılamaz. inşallah sitemizin bu huzurlu ortamı daimi olur.

ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun...

ALLAH (c.c.) TÜRK´ü korusun ve yüceltsin....

Saygılarımla....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kursadagardan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Pts Arl 18, 2006 7:35 am    ileti konusu: MR.Fehullah gulen son model yeni lawrence Alıntıyla Cevap Gönder

bu kisinin suanda uzerinde oturdugu servet ve sahip oldugu baglantilar gercekten tek basina yapilabilecek bir olay degildir. birde bu adamalar her zaman biz devletin gidemedigi ulkelere gidip okullar aciyoruz diyerek sozde kendilerini devletimizden ustun gormektedirler. acaba Turkiye Cumhuriyeti devletinin gidemedigi yerlere bu adamlar nasil gitmekte nerelerden yardim gormekte bunlari derinlemesine arastirmak ve ortaya koymak lazim. zaten sahip olduklari cemaat yapilari o kadar kapaliki adeta masonlari aratmiyorlar. birde dini duygulari kullanip peygamberi ruyamda gordum diye gencleri zehirlemeleri yokmu iste bu akil alacak olay degil. bunlar adeta ahtapot gibi ulkeyi sarmis durumdalar bunalra karsi mucadeleye baslamali ilk olarak desifre yoluyla milleti aydinlamaliyiz bildiginiz fethullahci kurumlari yada kisileri buradan desifre edip en azindan ne yaptiklarindan haberimiz oldugunu gosterebiliriz.
TANRI SOYSUZLARDAN KURT POSTUNA BURUNMUS CAKALLARDAN TURK MILLEINI KORUSUN
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pts Arl 18, 2006 2:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Ülküdaşlarım birinci elden fetullah gülen hareketinin amaçlarını öğrenmek ve araştırmaları okumak istiyorsanız bu alanda hazırlanmış güzel bir kaynak site var ve burada sağ üstte yer alan hristiyanlığın truva atını belgeselini izleyin..

http://www.diyalogmasali.com/

http://www.misyonerlik.com/

BEN BU BELGESELLERİ 3 CD OLARAK KOPYALADIM VE İSTEYEN HERKESE DAĞITIYORUM..

MUTLAKA İZLEMELİ VE SİZDE KANDIRILMIŞ!!! FETOCULARA DAĞITIP ÇOK BÜYÜK SEVABA GİREBİLİRSİNİZ..

http://www.ozturkiyem.com
ALLAH TÜRKÜ FETONUN ŞERRİNDEN KORUSUN...
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Pts Arl 18, 2006 5:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu belgesele ben de sahibim ve kesinlikle tavsiye ederim... Hak din İslam'ın altının nasıl oyulduğu, Kur'an-ı Kerim'de özellikle vurgulandığı halde, ne tür sözde amaçlar için kimlerle bir araya gelinip el sıkıldığı, çok güzel aktarılmış...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız