Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - AKP kömürleri genelevden çıktı!...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 326

İletiTarih: Cmt Kas 29, 2008 12:33 pm    ileti konusu: AKP kömürleri genelevden çıktı!... Alıntıyla Cevap Gönder

İhbar üzerine genelev basan polis, torbalarca kömür buldu.
.....

Hükümetin kömür yardımı krize yol açtı. İhbar üzerine genelev basan polis, torbalarca kömür buldu. Bazı hayat kadınları, daha fazlasının ise dışarı kaçırıldığı görüşünde.

Adana geneline 44 bin 400 kişiye, toplam 22 bin 200 ton kömür yardımı yapılıyor. Kimi zaman yaşanan tartışmalar, adaletsiz dağıtım iddialarıyla arbedeye dönüşürken, kaymakamlıklara da ihtiyacı olmayana bile kömür verildiği yönünde çeşitli ihbarlar yağıyor. Önceki gün Seyhan Kaymakamlığı’nı arayan bir hayat kadını, Yeşiloba’daki genelevlerde çalışan bazı kadınların haksız yere kömür aldıkları ihbarında bulundu. Genelevi basan polis ekipleri terasta 5 torba yardım kömürü ele geçirdi.

KRİZ BİZİ DE VURDU
Yapılan incelemede torbaların ekonomik kriz nedeniyle işsizlikten yakınan bir hayat kadınına ait olduğu belirlendi. Kömürleri, yoksulluk belgesi bulunan annesinin adına aldığı tespit edilen kadın “Torbaları alıp buraya geldim. Mesaiden sonra eve götürecektim. Annem fakir. Zaten iş yok. Ona bakamıyorum. Ekonomik kriz bizi mahvetti” dedi. İddiası doğrulanıncaya kadar 5 torba kömüre el kondu.

BASKIN GEÇ YAPILDI
Bazı hayat kadınları ise, “Burada torbalarca kömür vardı. Baskın geç yapıldı. Bir gün önce yapılsaydı kömürlerin tamamını ele geçirebilirlerdi. Çoğu götürdü. Bizler AKP’nin kömürlerini istemediğimiz için almadık” dedi. (AKŞAM)
.......
http://www.ensonhaber.com/Ic-Haber/167257/akp-komurleri-genelevden-cikti-.html

...............
...........!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Kas 29, 2008 2:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu haberin vermek istediği bir ileti var.İşin magazin kısmını bir tarafa bırakıp;gerçekleri konuşalım.
Burada büyük bir adaletsizlik var.Aç kalmak,sürünmek bahasına namusunu korumaya çalışan insanla;o ya da bu sebeple kendisini satan bir insan arasında tercih; kendisini satana kullanılmıştır.
Ben buna; akepe yaptığı için şaşırmıyorum.Çünkü ha vücüdunu satan kadın;ha oyunu satan insan.Hiç farketmez.İkisi de fahişedir!
Akepe nin bu sözde yardımları zaten fahişelere yöneliktir.O bakımdan hiç farketmez!Kafasını satan adam,vücudunu satan kadından benim bakış açım bakımından çok daha alçak ve fahişedir.İnsanın vücuduna sahip olarak onu teslim alamazsınız,ama kafasını ele geçirirseniz o sizindir artık.
Vücudunu satanın zararı kendisine ve ailesinedir.Ama kafasını satan adamın tüm ülkeye zararı vardır.Bu sözlerimle,sadece oy satan insanları kastediyorum.Elbette bizim gibi düşünmeyen ama oyunu satmayan insanlara asla bir sözüm yok.Yanlış da olsa inanç inançtır.İnanarak oy verene asla sözüm yok.
Çok belli ki bu yardımlar yerlerine ulaşmıyor.Gerçek sahiplerine verilmiyor.Ne il ne de belediyelerce yapılan yardımlar yerine ulaşmıyor.
Yandaşlara veriliyor.Bunun nedeni de;artık Türkiye de siyasete bulaşmamış yetkili ve sorumluların kalmamış olmasıdır.Vakıflar da bunun dışında değildir.Hiçbir tanesine,ama hiç bir tanesine güvenim yok.Çünkü bu ülkede daha çok denizfenerleri var açığa çıkmayan.
Bu ahlaksız anlayış değişmedikçe,yöneticiler siyasilerin kuklası olmaya devam ettikçe,böyle milyonlarca haber yapılsın;magazin olmaktan öteye geçmez.Derhal belediyelerin ve vilayetin;başta fak fuk fonu olmak üzere bu konudaki görevlerine son verilmelidir.
Bu konuda şu anda bence yapılması gereken şey;yeni bir kuruluş oluşturularak;başına mahkemelerce atanmış bir kayyum kurulu denetiminde bu yardımların dağıtılmasıdır.Peki kayyum heyeti nasıl oluşturulacak?Onu da kanun yapıcılar düşünsün.
Bu heyet;maaşlı olacak;titizlikle seçilecek,yolsuzluklara bulaşmamış insanlardan oluşacak,ve yanlış yapmaları halinde çok ağır maddi ve manevi cezalarla;güvenilirliği sağlanacaktır.Sayıştayca da her yıl denetlenecektir.Ancak böyle bir heyet eli ile bu yardımlar yapılabilir.
Bunu beceremiyorsanız,kaldırın bu yardım adı altında yapılan maskaralığı!
Esas olan YARDIM DEĞİL,İŞ SAHASI AÇARAK İNSANLARI TOPLUMA KAZANDIRMAKTIR.yardım koşulları işssizlik ile ilgili değil,çalışamıyacak durumlarda olan,yaşlı,muhtaç ve vatan uğrunda şehit düşmüş ya da iş göremiyecek şekilde yaralanmış insanların birinci derecedeki yakınları ile sınırlı tutulmalıdır.
Bu fak fuk fonundan bugüne kadar dünya kadar para yenilip içilmiştir.
Bu para ile iş sahası açılsaydı daha iyi değilmiydi?İşte bu melanetin altında da Özalın imzası vardır.BUNUN YÜCE MİMARI O ÖZAL DENİLEN ADAMDIR!
Bir ülkede insanları bir lokma ekmeğe muhtaç hale getirerek,yardım adı altında oy toplmak alçaklılk ve en büyük fahişeliktir!
Asıl olan insanları bu durumdan kurtaracak;elinin ,emeğinin ekmeğini yiyecek iş sahaları açmaktır!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Sal Arl 02, 2008 5:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir ülkede insanları bir lokma ekmeğe muhtaç hale getirerek,yardım adı altında oy toplamak alçaklılk ve en büyük fahişeliktir!

Çok haklisin,haklisin ama insanlar bunu görmüyor'ya en çok buna kiziyorum.

Hadi cahil olmalarindan geçtim ama bu kadar kör cahil olmasi'ki bir insan.
Yâni cahil insan bile birseyi görüp fark eder,ama maalesef insanlarimiz o kadar çok cahil'ki hiç birseyi göremiyorlar ben böylelerine kör cahil diyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız